Aglaya Callmagic v2.00 TÜRKÇE - Arkadaşlarınızı Çıldırtacaksınız !!! -

Sponsorlu Bağlantılar

by_fatixx

by_fatixx

Üye
    Konu Sahibi
Aglaya Callmagic v2.00 TÜRKÇE - Arkadaşlarınızı Çıldırtacaksınız !!! -
Program Tamamen TÜRKÇEDİR.

Call Magic : Telefona gelen çağrıları otomatik olarak kabul eder.telefonda zil çalmaz.herhangi bir uyarı olmaz. Aranan telefona önceden tanımlanmış olan numaradan aradığınızda karsı taraf farketmeden ortamı dinlemeye başlarsınız.

Program yuklenince 3 adet cevaplama modundan birinin seçilmesi istenir.

1-Tümünü red
2-Oto-cevap
3-Tek cevap

Tek cevap modunda casus telefonu arayacağınız telefonun numarasını tanımlayıp otomatik açılmanın zil çalmadan veya kaç zilden sonra açılacağını tanımlarsınız.

Oto-cevap modunda zil sayısını arttırıp araç tel olarak da kullanılabilir.

Tümünü red Modunda tüm çağrılar red edilir ve meşgul sinyali verilir.

Nokia Series 60v2 :: Nokia 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 7610, N70

-lidir ş*freye 0000 sıfır girin

-----------------------------------------------------------------------------------------
Yazılan Mesaj Cevapları:

arkadaşım neyi anlamıyorsunuz ki bende onu anlayamadım hepiniz buraya girip cevap yaza biliyorsanız demkki oku ma yazmanız var ! ee daha ne arıyosunuz oarada gerekli her şeyi anlattım ben kendim şuan programı kullanıyorum sorunsuz bir şekilde program nerde işinize yarar.

Eğer arkaşalarınız sizi sürekli çaldırıyorsa artık rahatsız oluyorsanız telefonunuza gelen tüm aramaları yada istediğiniz her hangi bir numaryı reddederek süreli meşgule düşürür.casusluk kısmı ise şu biri sizi arıyor sizde oto cevapla yapyorsunuz karşı taraf sizi aradığında çalma sesini duymadan arama otomatik olarak kabul edilir, karşı taraf da çaldırma sesini duymaığı için aramadığını sanar neler olduğunu anlamaz içinden sayıklar,yanındaki ile konuşur veya size küfreder ise siz de bunu duyarsanız.Ben bu programı arama engelleme olarak kullanyorum istemediğim kişilerin beni armasını engelliyorum henüz casusluk kısmını denemedim.Ayrıca dosya virüslü gibi komik hitamlarda da bulunmayınız !

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bugra 1903, ZAFER_0068D, murat129 ve 11 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Şüpheli/meraklı eşler ve kişiler için iyi bir program :ehe

popusss

Üye
ii guzelde bu programı daha detaylı anlatsan ???????? karsı telefonamı ukluorz yoksa kendı tlfumuzamı ? :nono:

06Nurettin

Üye
bunun N82 de çalışanı yokmudur...?

umitimdat

Üye
Teşekkürler...

akababa

Üye
anladıgım kadarıyla program karşı tarafa sormadan görüşmeyi kabul mü ediyo ?

domiyo

Üye
yaa reis kendi telefonumuza ındırdık programa gırmıo.yukleme yapmıo.bunun formulunu solesen acıklasan sana zahmet.kac gundur bununla ugrasıorum.

--------------- Ekleme ---------------

reis programı denedınmı

recep_ayt

Üye
valla bılmıyom yazıyolar ama nsl yapılacagını yazmıyolşar bence yalan atıyolar.

krazzo

krazzo

Üye

ercan20

ercan20

Üye
Teşekkürler.....

bora_16

Üye
thaks

bykatil

Üye
thanks eline sağlık

ceylan1

Üye
Sayın yetkili, size 2 kere soru sordum ama bir türlü cevabını alamadım. Neden sorularımı cevaplamıyorsunuz.

Uygarman

Üye
virüs lü mü dosya neden cevap verilmiyo sorulara anlamadım getti

kubilay23

Üye
guzel prg mıllet anlasılan tam tersı anlamıs atıyorum sevgılısını aradıgında sevgılısının telefonu calmadan o ortamı dınlemek ıstıyor ama bu tam tersı prg kontor yemeye bıre bır arayan fark etmıyor ntelefonun acıldıgını

ufuktezel

ufuktezel

Üye
saol..teşekkürler

hizmet_92

hizmet_92

Üye
saolun ama kuntür gidiomu

300spartalı

300spartalı

Üye
teşekkür ederim