Aglaya Callmagic v2.00 TÜRKÇE - Arkadaşlarınızı Çıldırtacaksınız !!! -

Sponsorlu Bağlantılar

TREECOSAN

TREECOSAN

Üye
Koluna, Bacağına Sağlık Ellierin Dert görmesin :oke:

karizmakankiler

karizmakankiler

Üye
bence bosuna uğrasıyorsunuz zamanında bende uğrasmıstım ama hiç bi sonuç çıkmadı yok ortamı dinlemekmiş yok bedava konusmakmıs falan filen ben artık bunlara gülüyorum

macman

macman

Üye
sağolasın

zordinozor

Üye
teşekkürler.

supergigi

Üye
bukadar kişi cevaplamış ama çalışıyor diyen biri yok:). Hep teşekkür edenler var tamm paylaşımından dolayı arkadaşa binlerce teşekkürler ama bari şu kullananlar çalışıp çalışmadığını yazsın da millet ona göre indirsin.

melgklay

melgklay

Üye
ben yeni yükledim, paylaşan arkadaşa teşekkürler ama nasıl çalışıyor anlayamadım.. anlarsam anlatacağım söz!!!

arabulposta

Üye
Sis dosyasını nkia/install klasörüne at. Cepten AYARLAR/YÖNETİCİ AYARLARI na gir yükle

ugurhan1001

ugurhan1001

Üye
güzel bi program bi denielim nasıl calışıoo

s_ecil

Üye
TSq qardesim

ekc-103

ekc-103

Üye
ellerine sağlık

by_lonelyman

by_lonelyman

Üye
cepte prg kurmayı bilmiyosanız bilene danışın kurulumda herşey türkçe prg kurulum vs ne anlatıcak adam size hiçmi tema oyun prg bişey kurmadınız şu forumda şu arsız insanlardan bıktım usandım biri prg kurmayı bilmez prg söver diğeri paylaşımı yapan insana söver aşağılar yeter artık yav bi tşk diyin bi saol diyin bişey diyin paylaşmışsında nası kurcaz bunu yuh artık yuh bu kadar bilgisizseniz ya hiç prg kurmayın yada bilene yaptırın işinizi insanlar burda paylaşım yapsın siz üstüne hakaret edin yada hakaret eder gibi yorum yapın herşey hazır elinize gelsin ne güzel demi oldu olcak eve gelsin kursun ince ayarları yapsın bide tanıtsın adam prgmı!:nono:

tşk arkadaşım paylaşım için indirdim kurdum özelliklerine bakıcam birazdan :oke:

ilkomu

ilkomu

Üye
güzel program babacan saol

AlpReis

AlpReis

Üye
eyvallah

nesto3

nesto3

Üye
Güzel uygulama. Denemek lazım :)

Bygizli

Üye
bildiğim kadarı hacklicen kişiye yüklüyon gizlice telefonunu alıp sonra başka bi telefondan onu arıyonuz oto kabul ediyo ama gözükmüyo normal ekran gözüküyo sonra ..... dinliyon okadar

mustafa koc

Üye
cepte prg kurmayı bilmiyosanız bilene danışın kurulumda herşey türkçe prg kurulum vs ne anlatıcak adam size hiçmi tema oyun prg bişey kurmadınız şu forumda şu arsız insanlardan bıktım usandım biri prg kurmayı bilmez prg söver diğeri paylaşımı yapan insana söver aşağılar yeter artık yav bi tşk diyin bi saol diyin bişey diyin paylaşmışsında nası kurcaz bunu yuh artık yuh bu kadar bilgisizseniz ya hiç prg kurmayın yada bilene yaptırın işinizi insanlar burda paylaşım yapsın siz üstüne hakaret edin yada hakaret eder gibi yorum yapın herşey hazır elinize gelsin ne güzel demi oldu olcak eve gelsin kursun ince ayarları yapsın bide tanıtsın adam prgmı!:nono:

tşk arkadaşım paylaşım için indirdim kurdum özelliklerine bakıcam birazdan :oke:
bende sana burda hak veriyorum tsk ediyoruz ortada hiç birşey yok ne bicm programcılık yav hepsi bozuk şeyler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Üst Alt