Casper bayram kampanyası başladı

Sponsorlu Bağlantılar

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
Casper bayram kampanyası başladı
Casper %20ye varan indirim yaptığı ürünlerinin duyurusunu kendi sitesinden yapmış. Monitörden, tabletlere, gaminglerden masaüstü bilgisayarlara laptoplara kadar biçok üründe indirim yapılmış arkadaşlar.

İndirimli ürünlere şu linkten ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: funkankara ve Marshmallows

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zamanında Ne Çizgi Filmdi Hey Yavrum Hey :cigara:

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş

Oswaldd

Üye
Casperin kendi sitesinden telefon almak isterseniz hepsinde stok yok yaziyor gunlerdir. Sanirim dolarin dusmesini bekliyorlar mal cekmek icin.. Yerli uretim :)

MartianHan

MartianHan

Üye
Casperin kendi sitesinden telefon almak isterseniz hepsinde stok yok yaziyor gunlerdir. Sanirim dolarin dusmesini bekliyorlar mal cekmek icin.. Yerli uretim :)
Hangi marka tüm parçalarını kendi üretiyorki hocam. Montajının türkiyede yapılabiliyor olması bile bi adımdır. En azından made in Turkey yazsın o bile gurur verici.

Oswaldd

Üye
Hangi marka tüm parçalarını kendi üretiyorki hocam. Montajının türkiyede yapılabiliyor olması bile bi adımdır. En azından made in Turkey yazsın o bile gurur verici.
Ama telefonun arkasinda cayir cayir made in PRC yaziyor. Ha logo burada basiliyordur orasi kesin :) Nokia 5.1 plus modeline bakin sonra casper p3 modeline bakin durumu acikliyor zaten tam Çin muhabbeti :) Ha bence daha iyi adamlarin tecrubesi var en nihayetinde

Marshmallows

Marshmallows

Üye
Aklımda nirvana x400 vardı ondada iyi bi indirim olmuş sanrıım.

bilgilendirme için teşekkürler dostum.

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi

son çıkardıkları casper via x20 stokta var gözüküyo . inanmazsan bak yani :bigstar:

Oswaldd

Üye
son çıkardıkları casper via x20 stokta var gözüküyo . inanmazsan bak yani :bigstar:

ben 1 ay once yazmistim stok yok diyede neyse :) x20 stoklara gireli 1 hafta falan oldu oda stokta olsun bir zahmet :)

belgeadam

belgeadam

Üye
Casper %20ye varan indirim yaptığı ürünlerinin duyurusunu kendi sitesinden yapmış. Monitörden, tabletlere, gaminglerden masaüstü bilgisayarlara laptoplara kadar biçok üründe indirim yapılmış arkadaşlar.

İndirimli ürünlere şu linkten ulaşabilirsiniz.

uzaktan eğitim için benim kızlara tablet bakıyodum bende. bi göz atıyım

• Beğen
Tepkiler: funkankara

Üst Alt