Captain Tsubasa 2 Dream Team Hack (Rüya Takım) (NES)

Sponsorlu Bağlantılar

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Captain Tsubasa 2 Dream Team Hack (Rüya Takım) (NES)

Takımınız inanılmaz derecede güçlü. Yıldızlar karması şeklinde iyi oyunlar:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: baba1234568, cavri42310, korhn ve 15 diğerleri

asdefrt

asdefrt

Üye
saol birader

eyp_grkm

eyp_grkm

Üye
saolasın.......

_furcht_

_furcht_

Üye
sagol güzel oyun denicem :)

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Teşekkürler...

memoli36

memoli36

Üye
arkadaşım ben bu oyunu nasıl çalıştırcam n70 de bilinmeyen dosya biçimi diyor bir yardımcı olurmusun

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
contunie de 14 tane K yaz takım süper oluo :D
nese saoL

tusubasa

Üye
soal kardes 6600 kulanıyom kırmızı takıma gecemıyon oyun donuyo yanı 16 takım oynaya bılıyom

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Ben henüz o takıma gelmedim. Az kaldı. CT 2nin Türkçe hackinde de 16. maç sorunu vardı. O takıma gelince ben de bi bakarım. Şu an Akita, yani Masao ve Kazuo yla uğraşıyorum.

mezuu

mezuu

Üye
saolasın arkadaşım

casusrobot

casusrobot

Üye

Takımınız inanılmaz derecede güçlü. Yıldızlar karması şeklinde iyi oyunlar:oke:

yukardaki rapit severler için
oyunu alttaki eklentiden indirebilirsiniz

ya bilader tmm bak bunu indirdim telde hangi uygulamayla nasıl acacagimi söleren sevinirim bu arada mp4 calara attım cok müthiş Türkçeleştirme ayrıça müthiş 10 numara yani

ahmetedip

ahmetedip

Üye
sağol

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bende buna benzer bır konu actım oyunlar bölümünde 3-4 hafta kadar önce kendime göre bir all star karması yapıp onu paylaşmıştım (arama butonumdan benim konuları ararsanız bulabilirsiniz).şimdi nerde kimbilir bilemiyorum.ordaki tüm takımın şifreleri vardı.takılan yerden (contunie)gelerk bu şifreleri yazarak ilerlerleyebilirsinz
donma 16. takımda yani İRAN da oluyor.bu türkçe tsubasaların hepsinde var.irandan sonraki takımın şifrelerini yazarak ilerleyin sorun biter

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
O şifre en altta sağdan başlayarak saydığnızda 3. veya 4. harfi 3 kere yazmaktır. (mesela sss gibi.)
Başka bir şifre daha vereyim en üstten 3. harfi 14 kere yazın Almanya maçına uçun.:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
O şifre en altta sağdan başlayarak saydığnızda 3. veya 4. harfi 3 kere yazmaktır. (mesela sss gibi.)
Başka bir şifre daha vereyim en üstten 3. harfi 14 kere yazın Almanya maçına uçun.:oke:

en altta belirtilen şifreleri yazınca olmadı.en üst sıradaki 3. harfi 14 kez yazarsan almanyadan değil arjantinden başlarsın ve futbolcularında levellerini enerjilerini coşturursun :sn:

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Pardon karıştırmışın yalnız arjantin şifresinde tsubasa nın level i çok düşük:(

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
emegine saglık paylaşımlar için cok teşekkürler

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Pardon karıştırmışın yalnız arjantin -nde tsubasa nın level i çok düşük:(

o olayı bir türlü çözemedim en kötü oyuncunun levelleri bile coşarken tsu yerlerde sürünüyor.ama diğerleri açığı kapatıyor:hmmm

Üst Alt