Canım Çok Sıkılıyo,bunalımdayım

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
yaw arkadaşlar insanlar neden hep çıkarcı ve acımasızlar :off::off::off::off::off:

blastx

blastx

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner.
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bugün yine hayattan bezdim insanlar cok bencil 100 iyilik yaparsın bir sey olmaz 1 kötülük yaparsın herkes üstüne gelir neyse biraz yatıp uyuycam.

blastx

blastx

Üye
Arkadaşlar bugün yine hayattan bezdim insanlar cok bencil 100 iyilik yaparsın bir sey olmaz 1 kötülük yaparsın herkes üstüne gelir neyse biraz yatıp uyuycam.
bitti nokta

MaxipmaN

Üye
yurtta kalın da bunalım neymiş görün yarım saatte açılan internetiniz de olsun bi yandan bunalım neymiş görürsünüz :)

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Kitap oku :spr

Dumbledore

Dumbledore

Üye
o değilde isim Dumbledore ama resim başka intihar sebebisin kardeş :D

Vah vah,canın gerçekten portakal gibi sıkılıp raflarda yerini almış:).Nick Dumbledore diye avatarım illa Dumbledore mu olacak yani ? Beğendiğim bir dizinin resmi nickimle uymadı.:bilmem: Bir dakika arkadaşlar fare zehri yada çatıdan atlayıp geliyorum.:scooter::dance::disko:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Vah vah,canın gerçekten portakal gibi sıkılıp raflarda yerini almış:).Nick Dumbledore diye avatarım illa Dumbledore mu olacak yani ? Beğendiğim bir dizinin resmi nickimle uymadı.:bilmem: Bir dakika arkadaşlar fare zehri yada çatıdan atlayıp geliyorum.:scooter::dance::disko:
niye gerçek algılıyon ki şaka maksatlı yazdım neyse konu uzamasın