Camcorder2 Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vekiz

Üye
    Konu Sahibi
Camcorder2 Sorunu
Arkadaşlar sitede bulunan camcorder2 yi telefona kurdum.Proğramı açtım,record tuşuna bastığımda proğram hata verip çıkıyor.Sizce sorun nerde???

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
program hatalı kurulmuş olabilir symbian versiyonu senin telefona uygun olmayabilir yani symbian 8.0a yazılmıstır 6600 7.0 die biliorum veya telefonunun versiyonu programla uyumsuzdur

huntert

Üye
bendede aynı hatayı verdi vallahi öyle olabilr haklısın

undead1

Üye
bende siteden indirdigim programı kullanıyorum bende bi sorun yok acaba telin versiyonu ile ilgili olabilirmi ya ????

enigmatic

Üye
Hata vermemesi için programı açınca ilk olarak 1 tuşuna basın. Sizden kod isteyecek. Kod olarak 5 adet 1 girin. Yani 11111 girin. Kapatıp açın ve sorunsuzca kullanın..

akrepkore

akrepkore

Üye
<div class='quotetop'>(enigmatic1 &#064; Nov 29 2005, 10&#58;38 PM) [post=217723]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hata vermemesi için programı açınca ilk olarak 1 tuşuna basın. Sizden kod isteyecek. Kod olarak 5 adet 1 girin. Yani 11111 girin. Kapatıp açın ve sorunsuzca kullanın..
[/b][/quote]

evet bir denemek lazım..

bozili

Üye
<div class='quotetop'>(enigmatic1 &#064; Nov 29 2005, 10&#58;38 PM) [post=217723]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
kardeş önerin için teşekkürler daha yeni denedim gerçekten sorun çözüldü. vallaha ha...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...