c7 ovi sorunu yardım :/

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
c7 ovi sorunu yardım :/
Sayın forum sakinleri 1 ay öncesine kadar wifi ile telefonumdan oviye bağlanıp içerik indiriyordum falan ama 1aydan beri wifi veya kontörle giriyorum oturum açma sorunu veriyor tam olarak yazan şey ise ' oturum açarken sorun oluştu tarih ve saat ayarlarını kontrol edip tekrar deneyin ' diyor saat ve tarihi ayarladım otomatik elle falan 1 sene geriye aldım ileriye aldım ama yok hala aynı sorun var kafayı yemek üzereyim hiç bi yerdede böyle bi sorunla karşılaşana rastlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar =)

- - - Eklendi - - -

Valla çok yardımcı oldunuz sağolun yani :/

backwater

backwater

Üye
arkadaşım yardım eden olmadıysa ya bilen birileri forumda değildir ya da forumdakilerin bu konu hakkında bilgileri yoktur, siz konuyu açtıgınız an hemen cevap verilsin hemen yardım edilsin diyorsunuz, sabredin biraz....

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Böyle konunun içine forum :D kusura bakmada acil olmasa hemen cevap beklemem heralde .)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Böyle bir sorunu ilk defa duyuyorum. :hmmm Telefon saat ayarlarından saat dilimini kontrol edip tekrar dener misin?

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
GMT +3:00 Türkiye şuanda İstanbul ve Ankara çıkıyor Türkiye içinde İstanbul seçili şuanda yine olmuyor e Ankara yaptım yine olmadı tarih ve saatle çok oynadım ama yok hala aynı sorun devam etmekte :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ovi mağazayı kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi?

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Evet denedim fakat kalkmıyor. Biraz öncede forumdan eski sürümü indirip üstüne kurdum sonrada tekrardan yeni güncellemeyi yaptırdım belki olur diye yine olmadı ama şuanda son sürüm yüklü dediğim gibi 1 ay öncesi hiç problem yoktu nerden olduysa şimdi geldi başıma

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm acaba yüklediğin bir uygulamadan mı kaynaklanıyor... Peki soft format atıp tekrar güncellesen...

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
format işlerinden pek anlamıyorum haa yaparım ama diğer yüklü dosylara zarar gelsin istemiyorum başka bi yolu yok mu bunun format sonrasıda garanti olacağını düşünmüyorum ayrıc

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Formatın ne Soft nede hard çeşiti telefonunu garantiden çıkarmaz, çünkü birisi telefonda sıfırlama yapar ki bu soft format çeşididir, telefonunun orjinal ayarlarına dönmesini sağlar. Hard format telefon sisteminde oluşan hataları gidermek için kullanılır. Bu format çeşidi telefondaki ciddi sıkıntıları gidermek ve telefonun kendi sistem dosyalarını yeniden yüklemek için tercih edilir...

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
garanti olacağını derken sorunun düzeleceğini düşünmüyorum anlamında söyledim garanti dışına çıkmayacağını biliyorum :) bu sorunu format dışında halletmenin yolu yokmu :S

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
garanti olacağını derken sorunun düzeleceğini düşünmüyorum anlamında söyledim garanti dışına çıkmayacağını biliyorum :) bu sorunu format dışında halletmenin yolu yokmu :S
:ah pardon ben yanlış anlamışım... O zaman daha tecrübeli arkadaşlardan yorum beklemen gerekecek. Geçmiş olsun...:(

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler yinede olana kadar beklicem başka çare yok :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Oviyi tekrar kurmayı dene belki olur :)

- - - Eklendi - - -

Bir de hattını çıkarıp tekrar tak . :)

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Ya usta eski sürümü yükledim tekrar güncelledim olmadı. Saat ve tarihi her şekilde denedim olmadı. Yüklü uygulamalardan ovi store ve ovi notificaisyon vardı onları kaldırdım sadece ovi yazıyor bitek o kaldı oda kaldırma iptal edildi diyor kendi kendine anlıyacağın ovi mağaza hala duruyor kaldıramıyorum

- - - Eklendi - - -

1 aydır bu sorun var hattı çıkarıp takmak hattı değiştirmek falan fayda etmedi :/

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm Kardeş sen ne kadar istemesende yine iş formata dayanıyor gibi

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Başka bi yol bilen yardım ederse sevinirim format dışında =)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
betalabs tan qml store client i yükle

• Beğen
Tepkiler: ibozi1771
ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
sabah deneyecem teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];4887999' Alıntı:
betalabs tan qml store client i yükle
indirdim kurdum şimdi oturum aç deyince kullanıcı adı ve şifre kısmı çıkıyor oturum aça tıklıyorum yazıp '' Bağlantı hatasından dolayı işlem tamamlanamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin '' diyor :/

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
mobil veri yada wifi açıkmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt