c7 nokia belle refresh python (istek)

Sponsorlu Bağlantılar

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
c7 nokia belle refresh python (istek)
Arkadaşlar uzun zamandır arıyorum ama elle tutulur bir python bulamadım çalıştıramadığım uygulamanın linkini altta verecem çalıştırabilen olursa çok makbule geçer :D

lütfen yardım edinn ya çooook önemliii deneyip sonuç yazın elbette çalıştıran olur çalıştıramazsanız bile denediğinizi görmek yeter :D

Son düzenleme:

celilcemre

celilcemre

Üye
python runtime yüklü olmalı3 aydır vodafon yüksek hız internet kullandım. Ama vodafone uyandı. Şimdi simple server ile giriyorum. Uc browser opera mobile youtube çalıştı. Takriben 10 mbit yakın

Emre

Üye

bunu dene sorunsuz Çalışır ;)

• Beğen
Tepkiler: anıl emir
celilcemre

celilcemre

Üye
sağol oldu

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol hemen deniyorum :DYükledim ama ekran şu resimdeki gibi oldu

Emre

Üye
Birde super python Yükle sitede Var

• Beğen
Tepkiler: anıl emir
anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Üzerine yükledim hiç değişiklik olmadı yalnız super pythonu yükleyince hiç açılmadı

celilcemre

celilcemre

Üye
benim v3 bölümüme süper python v.2.13 var. Onu yükle. Ben onu kullanıyorum.Python programlarını bir bir üzerine yükleme kalıntı olur.Kaldır 2.13 ü yükle

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
zahmet olmazsa qfs.mobiye upload edip linkini burdan veya ordan yazarmısın indiremedim

celilcemre

celilcemre

Üye
Kardeş python v2.13 ve opera mobile download mod 4 adet python programı ekliyorum.İndir sonra sileceğim.Python programı türkçe son sürümdür. İçinde python proları da var

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş indirip yükledim çok sağol ama simpleserveri nasıl açacam bu pythondan

celilcemre

celilcemre

Üye
python dan açmıyorsun simle serveri yükle.Python runtimeyi de yükle. sonra simle serveri aç hangi operatörü kullanıyorsan onu seç yalnız dns ayarlarını değiştirmen gerekir. vodafone için live den giriliyor.

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Ben senin verdiğin pythonu yükledikten sonra simple serveri açtım ama açılmadı python v2.13 ten başka bişeymi yüklemem lazım sadece bunla olmadı bide senin ilk verdiğin python runtime n97 minide çalıştı benim merakım neden c7 de çalışmadığı

celilcemre

celilcemre

Üye
v3v5^3 anna belle tümünde çalışıyor. Bir hata verdimi böyle oluyor. Runtime prosu aynı farklı olan yok. Simple server in farklı sürümlerini dene. Hepsini hafıza kartına kur. Simple serveri kaldır telin hafızasina kur, dene.

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Deniyorum sonuç yazacamSonuç başarılı Allah razı olsun senden çok yardımcı oldun :D sorun büyük ihtimalle arkadaşımın verdiği simpleserverdaydı. Yardımların için çok :tşk:

celilcemre

celilcemre

Üye
sizde sağolun. Yalnız ben senin yükldiğin siple serveri kullanıyorum, çalışıyor. Test n8. Opera youtube download mod. Yükledim onu kur. Youtube ve film sitelerinden film indirebilirsin. Dene gör opera mobile olacak.

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Varya o kadar zamandır açılmayan simple server açıldı ya nasıl iş bu :) bide benim dün açtığım simple başkaydı onu silip bunu kurdum bi sorun olmaz dimi ayrıca sen bu simple ayarlarını bana pm ile atarmısın :D

celilcemre

celilcemre

Üye

buraya bak

anıl emir

anıl emir

Üye
    Konu Sahibi
Çok karışık anlatmış ama heralde ama ben akşama daha ayrıntılı bakıp yorum atarım :D

celilcemre

celilcemre

Üye
google de ararsan bu tür paylaşımlar görürsün.

Üst Alt