C7 Mesaj Takılma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
C7 Mesaj Takılma Sorunu
Arkadaşlar son zamanlarda mesaj gönderirken gönderdiğim mesajların çoğunu gönderemiyorum. Gidenler Kutusu'na takılıp duruyor ve bazen mesajı gönderdikten sonra kontrol etmediğimde günlük 10-15 mesajın gitmediğini farkediyorum. MazeLock isimli programı kullanıyorum acaba onun bir etkisi var mıdır, yoksa problem nedir ? Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
microsoft apps yüklümü

TheMadness

TheMadness

Üye
MazeLock etkiler. Mesaj görünümü var ya ondan.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah var olabilir diye sormuştum zaten

Burakkk250

Üye
aynı sorun bende de var ya.ne mazelock yüklü ne de microsoft app.mesajları göndermiyor her seferinde üstüne tıklayıp gönder e basmak zorunda kalıyorum.yok mu bir çözümü

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
neler yüklü telinde

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
MazeLock'u kaldırdım ama benim de sorunum devam ediyor :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
öncelikle 7780 le ayarlarını bı sıfırlayıp öyle dene

devil____boy

Üye
ayar sıfırlama vs bende yaptım ama olmadı ben şebeke den kaynaklı bir durum diye düşünüyordum ama böyle ortak durumlar varsa telefondan kaynaklı olduğu kesin.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
neler yüklü telınde

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
ShakePhone - Mobile Cleaner - Sözlük - HDR Camera - Battery Monitor

Sadece bunlar var birde bir kaç oyun.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
shakephone nedir

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sallayınca müzik değiştiriyor.

devil____boy

Üye
programlarla ilgisi olduğunu sanmıyorum orjinal belle yükledikten sonra karşılaştığım bir durum ve garip birşey

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
dediğine bakılırsa herkeste olması gerekir bu sorun ama

kirciemre

Üye
up!! aynı sorun bendede var. Turkcell den süpeheleniyorum ama bilmiyorum. Genellikle karşı taraftan tam mesaj gelirken gönderdiğim mesajlar giden kutusuna düşüyor. Bazen 2 yada 3 ü denemede ancak gönderebiliyor. Aynı problem 5800 kullanırken de oluyordu.

serinaga

serinaga

Üye
OPERATÖR'den tel numaranıza bağlı bir sorun olmalı. Bunu anlamanın en güzel yolu, bir arkadaşınızın farklı bir ıoperatör SIM kartın yada aynı operatörden fartklı bir numarayı denemek. Eğer halen devam ediyorsa tel yada bir uygulamadan kaynaklı. Düzeldiyse müşteri hizmetleri yolu görünür ...

Parimli

Parimli

Üye
Konu başlığı dikkatimi çekti girdim baktım. Evet aynı sorun bende de var bir kaç aydır. Bir programdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Belle güncellemesinin bir sorunu kuvettle ihtimal. Yavaş yavaşta belli etmeye başlıyor Orjinal Belle sorunlarını. Belle bu sorunu bir an önce düzeltirse iyi olur. Soğumaya başladım artık nokiadan :(

---------- Eklendi @ 21:06:07 ---------- Yazıldı @ 21:04:12 ----------

Yani düşünün bu sorun ortak bir sorun. Yani Operatörden veya bir programdan olması çok zor. Öyle olsaydı daha önceden de oluşurdu. Ki çoğumuz aynı programları kullanıyoruz. Bu sorunun kaynağı Belle...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​mesaj ayarlarından aynı merkezle yanıtla yi Evet yapın Birde öyle deneyin.bende ise yaradı son 10 mesajım takılmadan gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...