c7 ile 3gs takas?

 • 28 Eylül 2012
 • 1096 Okunma
 • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar c7 telefonumla iphone 3gs yi takas etmeye değer mi? Herhangi bir para alışverişi olmayacak. Sadece telefonlar. Ne dersiniz? Symbianin uygulama yokluğundan çok sıkıldım dandik de olsa bir iphone iyi olur. Görüşleriniz benim için çok değerli. Şimdiden Teşekkür ederim.
   


  Yazan: gogis
 2. Bence asla yapma pişmanlığın oyunlardan da sıkıldığında olacak al bir tane Android tablet ki artık 250 tl'ye bile yüksek grafikli oyunlar oynayabileceğin bir sürü tablet çıktı oyun zevkini tablette yaşa C7 telefonun kalsın aralarında çok fark var.
   
 3. bence takas etme.
   
 4. knight ipad 2 almayı düşünüyorum kardeş. Bana mantıklı bi takas gibi geldi ama neden öyle dediniz anlamadım
   
 5. 3GS ile c7'mi güldürme beni yahu 3GS'yi görmüyormusun ios6'lı taş gibi telefon c7'nin donanımı daha iyi ama 3GS ios sayesinde her zaman bir adım önde tabi bana göre :)
   
 6. bencede değişme 3gs eskidi artık ve donanım olarak c7 daha iyi edeceksen iphone 4 ile takas et 900 800 lira 2 eli forumda gördüm temiz
   
 7. bence 3GS c7'den bin kat daha iyidir böyle nokia fanı olmaya gerek yok :oke: ios var içinde ios !

  iOS - Vikipedi

  symbian da güzel ama market bomboş c7'den destek çekileli neredeyse 1 yıl oluyor 3GS'den daha geçen haftamı ne kesildi :oke: seçim senin bence 3GS adamı yarı yolda bırakmaz bir tek kamerası dandik
   
 8. hocam kamera kullanmıyorum yakın zamanda da ipad 2 düşünüyorum ne dersiniz şimdi :)
   
 9. git al gel 3GS'yi sorunu yoksa :ehe sadece sana bunu söylüyorum :oke:


  - - - Eklendi - - -

  siri'yi bile barındırıyor :ehe kuzenimde var destek budur yani diyorum
   
 10. tek sıkıntım şey şimdi ben telefonda baya oyun oynayan birisiyim telefon Kaldırır mi?
   
 11. kaldırır çoğu oyunu kaldırıyor ama yeni oyunlar çıktıkça çalıştırmayabilir
   
 12. C7'de angry birds,asphalt 6 gibi birkaç oyuna bağlı kalmaktan iyidir dimi ? :ehe
   
 13. 3gs çoğu orta halli androidlere bile fark atabiliyor(galaxy w gibi)
  Arkadaşlar artık bin kere yazıcam herhalde. Apple donanım özelliklerinde sayıya bakmayın. 3gs 600mhz cortex a8 kullanır bu da normal 1ghz işlemciden bazen dahada önde bile tutabilir bu cihazı. İos var ios. Bu işletim sistemi telefona göre şekil aldığından hızlıdır. Andtoid ise sürüme göre şekil alıyor.
   
 14. aynen katılıyorum +1 :)
   
 15. 3GS çok eskidi artık.c7 de kal.iOS 6'nın gelmesi birşeyi değiştirmez.donanımı şimdiki telefonların yanında çok düşük kaldı.daha amoled ekranı yok.
   
 16. Müsade et de olmasın :ehe,c7'den bence ios sayesinde daha üstün c7'de 8MP kamera falan var işte üstünlük olarak başka birşey yok mağazaya baksan bomboş bence 3GS çok daha iyi bir cihaz :)
   
 17. evet ama 3gs ile değişmek boşa olur.çünkü çok eskidi.en düşük i4 ile değişmesi lazım.
   
 18. abicim kafa kafaya değişiyorlar tamam 3GS eskidi eskimedi demiyorum ama c7'de eskidi ve kamerası hariç hiçbir espirisi kalmadı :oke:

  3GS c7'den daha iyidir ben onu diyorum sen değiştirmişken ip4 falan olsun diyorsun adamın durumu olsa ip4 ile ederdi belkide 4s ile onu bilemezsin bu konuda sorulan konu belli 3GS mi c7 mi ? sence hangisi ? bence 3GS c7'nin yanında kamera hariç bence tonla üstünlüğü var :ehe
   
 19. Galaxy w ? :) iphone 3gsten daha başarılı Wonder.
   
 20. galaxy w nin kasma donma gibi sorunları var fakat 3gs de söz konusu değil. Hız olarak ta w kandırmaca. 1.4ghz diyor fakat çoğu 1ghz likler kat kat hızlı.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 22:49