c7 ile 3gs takas?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gogis

gogis

Üye
    Konu Sahibi
c7 ile 3gs takas?
arkadaşlar c7 telefonumla iphone 3gs yi takas etmeye değer mi? Herhangi bir para alışverişi olmayacak. Sadece telefonlar. Ne dersiniz? Symbianin uygulama yokluğundan çok sıkıldım dandik de olsa bir iphone iyi olur. Görüşleriniz benim için çok değerli. Şimdiden Teşekkür ederim.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bence asla yapma pişmanlığın oyunlardan da sıkıldığında olacak al bir tane Android tablet ki artık 250 tl'ye bile yüksek grafikli oyunlar oynayabileceğin bir sürü tablet çıktı oyun zevkini tablette yaşa C7 telefonun kalsın aralarında çok fark var.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
bence takas etme.

gogis

gogis

Üye
    Konu Sahibi
knight ipad 2 almayı düşünüyorum kardeş. Bana mantıklı bi takas gibi geldi ama neden öyle dediniz anlamadım

avcitalip

avcitalip

Üye
3GS ile c7'mi güldürme beni yahu 3GS'yi görmüyormusun ios6'lı taş gibi telefon c7'nin donanımı daha iyi ama 3GS ios sayesinde her zaman bir adım önde tabi bana göre :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bencede değişme 3gs eskidi artık ve donanım olarak c7 daha iyi edeceksen iphone 4 ile takas et 900 800 lira 2 eli forumda gördüm temiz

avcitalip

avcitalip

Üye
bencede değişme 3gs eskidi artık ve donanım olarak c7 daha iyi edeceksen iphone 4 ile takas et 900 800 lira 2 eli forumda gördüm temiz

bence 3GS c7'den bin kat daha iyidir böyle nokia fanı olmaya gerek yok :oke: ios var içinde ios !

symbian da güzel ama market bomboş c7'den destek çekileli neredeyse 1 yıl oluyor 3GS'den daha geçen haftamı ne kesildi :oke: seçim senin bence 3GS adamı yarı yolda bırakmaz bir tek kamerası dandik

gogis

gogis

Üye
    Konu Sahibi

bence 3GS c7'den bin kat daha iyidir böyle nokia fanı olmaya gerek yok :oke: ios var içinde ios !

symbian da güzel ama market bomboş c7'den destek çekileli neredeyse 1 yıl oluyor 3GS'den daha geçen haftamı ne kesildi :oke: seçim senin bence 3GS adamı yarı yolda bırakmaz bir tek kamerası dandik

hocam kamera kullanmıyorum yakın zamanda da ipad 2 düşünüyorum ne dersiniz şimdi :)

avcitalip

avcitalip

Üye
hocam kamera kullanmıyorum yakın zamanda da ipad 2 düşünüyorum ne dersiniz şimdi :)

git al gel 3GS'yi sorunu yoksa :ehe sadece sana bunu söylüyorum :oke:

- - - Eklendi - - -

siri'yi bile barındırıyor :ehe kuzenimde var destek budur yani diyorum

gogis

gogis

Üye
    Konu Sahibi

git al gel 3GS'yi sorunu yoksa :ehe sadece sana bunu söylüyorum :oke:

- - - Eklendi - - -

siri'yi bile barındırıyor :ehe kuzenimde var destek budur yani diyorum

tek sıkıntım şey şimdi ben telefonda baya oyun oynayan birisiyim telefon Kaldırır mi?

alien97

alien97

Üye
kaldırır çoğu oyunu kaldırıyor ama yeni oyunlar çıktıkça çalıştırmayabilir

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
3gs çoğu orta halli androidlere bile fark atabiliyor(galaxy w gibi)
Arkadaşlar artık bin kere yazıcam herhalde. Apple donanım özelliklerinde sayıya bakmayın. 3gs 600mhz cortex a8 kullanır bu da normal 1ghz işlemciden bazen dahada önde bile tutabilir bu cihazı. İos var ios. Bu işletim sistemi telefona göre şekil aldığından hızlıdır. Andtoid ise sürüme göre şekil alıyor.

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar artık bin kere yazıcam herhalde. Apple donanım özelliklerinde sayıya bakmayın. 3gs 600mhz cortex a8 kullanır bu da normal 1ghz işlemciden bazen dahada önde bile tutabilir bu cihazı. İos var ios. Bu işletim sistemi telefona göre şekil aldığından hızlıdır. Andtoid ise sürüme göre şekil alıyor.

aynen katılıyorum +1 :)

PriZm

PriZm

Üye
3GS çok eskidi artık.c7 de kal.iOS 6'nın gelmesi birşeyi değiştirmez.donanımı şimdiki telefonların yanında çok düşük kaldı.daha amoled ekranı yok.

avcitalip

avcitalip

Üye
3GS çok eskidi artık.c7 de kal.iOS 6'nın gelmesi birşeyi değiştirmez.donanımı şimdiki telefonların yanında çok düşük kaldı.daha amoled ekranı yok.

Müsade et de olmasın :ehe,c7'den bence ios sayesinde daha üstün c7'de 8MP kamera falan var işte üstünlük olarak başka birşey yok mağazaya baksan bomboş bence 3GS çok daha iyi bir cihaz :)

PriZm

PriZm

Üye

Müsade et de olmasın :ehe,c7'den bence ios sayesinde daha üstün c7'de 8MP kamera falan var işte üstünlük olarak başka birşey yok mağazaya baksan bomboş bence 3GS çok daha iyi bir cihaz :)
evet ama 3gs ile değişmek boşa olur.çünkü çok eskidi.en düşük i4 ile değişmesi lazım.

avcitalip

avcitalip

Üye

evet ama 3gs ile değişmek boşa olur.çünkü çok eskidi.en düşük i4 ile değişmesi lazım.

abicim kafa kafaya değişiyorlar tamam 3GS eskidi eskimedi demiyorum ama c7'de eskidi ve kamerası hariç hiçbir espirisi kalmadı :oke:

3GS c7'den daha iyidir ben onu diyorum sen değiştirmişken ip4 falan olsun diyorsun adamın durumu olsa ip4 ile ederdi belkide 4s ile onu bilemezsin bu konuda sorulan konu belli 3GS mi c7 mi ? sence hangisi ? bence 3GS c7'nin yanında kamera hariç bence tonla üstünlüğü var :ehe

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Galaxy w ? :) iphone 3gsten daha başarılı Wonder.

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Galaxy w ? :) iphone 3gsten daha başarılı Wonder.

galaxy w nin kasma donma gibi sorunları var fakat 3gs de söz konusu değil. Hız olarak ta w kandırmaca. 1.4ghz diyor fakat çoğu 1ghz likler kat kat hızlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt