c7 ile 3gs takas?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
galaxy w nin kasma donma gibi sorunları var fakat 3gs de söz konusu değil. Hız olarak ta w kandırmaca. 1.4ghz diyor fakat çoğu 1ghz likler kat kat hızlı.

bence samsung'un touchwiz arayüzünde problem var bunu cyanogen mod yükleyince anladım :ehe

- - - Eklendi - - -

wonder'ı tanıyabildiniz mi ? ;

[video=youtube;Wj8F7NhHZPU]http://www.youtube.com/watch?v=Wj8F7NhHZPU[/video]

bence sorun touchwizde o takılmalar benim s3'te de oluyor :oke:

gogis

gogis

Üye
    Konu Sahibi
talip hocam konunun peşini ben bırakmıştım siz bırakmamışsınız helal olsun :D nokianın 8mp kandırmacasına inanmayın derim yakın çekimi yok :) sanırım değiştireceğim para isterse de bi 50 liraya kadar tevazu gösterebilirim :) Cevap yazan herkese Teşekkürü borç bilirim :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Tarafsız biri olarak Dün iOS 6 ya gücelledim gerçekten çok iyi eksik falan alçak dediler ama genede gayet iyi oyun uygulama konusuna gelirsek 5.1.1 jb li kullanıyordum asphalt7 gta3 dead trigger gibi oyunları denedim (nova3 ü hiç yüklemedim )gayet iyi uygulama konusundada zaten birton uygulama var hiç sıkıntı çekmezsin... Eğer ios U tecrübe etmek istiyorsan TSK et...

MaxipmaN

Üye
kemara sağlamlık ekran c7
hız oyun uygulama 3gs

enterneoll

enterneoll

Üye
apple'ı sevmesemde nokia yerine 3gs seçerdim

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
wonderda yazılımsal problem var yoksa bu özellikte telefonun temple runda bile kasıyor diyorlar :) doğru kasıyordu ben ne yaptım rami temizledim bide value pack güncellemesi şimdi 1 tane bile oyunda kasmıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt