C7 belle RM-675 V.111.030.0609 CFW (GÜNCELLENDİ hata giderildi ve sorunsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
format attım hafıza kartına telefonada ama yine aynı çalışmıyor sorun ne anlamadım kardeş

radyo ile ilgili modlama yapılmadı ki modu çıkarayım içinden. Başkada bu şekilde sorun olduğunu söyleyen olmadı. Ne diyebilirim ki. Üzüldüm valla. Bu cfw'ye aralıksız 24 saat harcadım. Sonuçta hiçbir çıkarım yok. Tek amaç faydalı olup dua almak.

İyi geceler kardeşim. Kusura bakma yardımcı olamadım.

ARKADAŞLAR CFW' Uygulayan arkadaşlar fm radyo ile ilgili bilgi verebilir mi, sorun yaşayan başka arkadaş var mı?

mmb7982

mmb7982

Üye
kardeşim bugün bi arkadaşın arabasında müziği.radyodan çalmak için teşebbüs ettik ama özellik desteklenmiyor hatası aldım.bi denermisin sende nasıl hatta kullanan arkadaşlardanda rica ediyorum bi deneyip çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirlermi?

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bugün bi arkadaşın arabasında müziği.radyodan çalmak için teşebbüs ettik ama özellik desteklenmiyor hatası aldım.bi denermisin sende nasıl hatta kullanan arkadaşlardanda rica ediyorum bi deneyip çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirlermi?

kardeşim ben hiç denemedim ve nasıl bağlanıldığını bilmiyorum. Bilsemde imkanım yok. Cfw ile alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum ki; radyo ile alakalı mod uygulanmadı.

mmb7982

mmb7982

Üye
Daha önceden kullanıyordumda o yüzden kardeşim.deneyenilşrmisin derkende sadece herhangi bir şarkıyı mğzik çalarda aç dinlemeye başla daha sonra seçeneklerden radyoyu kullanarak çal ı sec ve sonuc ne onu belirtsen yeter bana

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceden kullanıyordumda o yüzden kardeşim.deneyenilşrmisin derkende sadece herhangi bir şarkıyı mğzik çalarda aç dinlemeye başla daha sonra seçeneklerden radyoyu kullanarak çal ı sec ve sonuc ne onu belirtsen yeter bana

doğrudur aynı şeyi yazdı. Fikrin ne? Neden olabilir?

mmb7982

mmb7982

Üye
cfw' yi uygulamadan önce bu özellik çalışıyor muydu?

cfw yi kurmadan öncede yanlış hatırlamıyorsam senin eski paylaştığın belleyi kullanıyordum ve çalışıyordu onda.walla hiçte bilmiorum bu tip işleri ne bileyim çakışma falanmı oluyor (böyle birşey mümkünse tabi).kardeş sende yanlış anlama bunun haricinde cfw gayet güzel stabil ve hızlı.bunu söylüyorum çünkü hani kuracak arkadaşlarında haberi olsun.yoksa sana yada cfw ye haksız yere laf atmak değil yani dert amman haaa kalp kırmayalım bu güzelim ortamda.kırdıysakta hakkını helal et.cfw lerinin takibindeyim zaten şuana kadar herşey gayet güzeldi.paylaşımların devam etmesi dileğiyle Allah razı olsun.
sanki nokianın orjinal diye verdiği çokmu harika?walla ben paylaşılan cfw lerden çok daha memnunum :) keşke açık kodlu olsada nokia oturup cfw cilerin şovunu izlese...neyse kal sağlıcakla

• Beğen
Tepkiler: haggar73
haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
Estağfurullah kardeşim ne demek. ortada bir hata varsa söyleyeceksin tabiki. Bende konuya ekledim sorunu. Bimeden insanları yanlış yönlendirmek istemem. Hatta teşekkür ederim sana. Ben bu özelliği hiç kullanmamıştım ve kontrol de etmedim.

Ayrıca iyi niyetli yorumun için ayrıca teşekkür ederim.

mmb7982

mmb7982

Üye
Estağfurullah kardeşim ne demek. ortada bir hata varsa söyleyeceksin tabiki. Bende konuya ekledim sorunu. Bimeden insanları yanlış yönlendirmek istemem. Hatta teşekkür ederim sana. Ben bu özelliği hiç kullanmamıştım ve kontrol de etmedim.

Ayrıca iyi niyetli yorumun için ayrıca teşekkür ederim.

ne demek kardeşim.siz uğraşmasanız paylaşım yapmasanız biz ne kullanıcaz?neyi yüklemeye çalışsak sertifika yada güncelleştirme hatası yazıp durucak ekranda.apışıp kalıcaz tabiri caizse.sizler sayesinde kavuşuyoruz işletim sistemlerinin en kullanışlı haline.şuda bir gerçek inan bu cfw olayı olmasa hacklemek mümkün olmasa bir dk kullanmam bu cihazı.velhasılı emek verip cfw yayınlayan herkese şahsım adına teşekkür ederim.neyse yalakalık gibi algılanmasın kısacası iyiki varsınız...

• Beğen
Tepkiler: haggar73
haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
ne demek kardeşim.siz uğraşmasanız paylaşım yapmasanız biz ne kullanıcaz?neyi yüklemeye çalışsak sertifika yada güncelleştirme hatası yazıp durucak ekranda.apışıp kalıcaz tabiri caizse.sizler sayesinde kavuşuyoruz işletim sistemlerinin en kullanışlı haline.şuda bir gerçek inan bu cfw olayı olmasa hacklemek mümkün olmasa bir dk kullanmam bu cihazı.velhasılı emek verip cfw yayınlayan herkese şahsım adına teşekkür ederim.neyse yalakalık gibi algılanmasın kısacası iyiki varsınız...

Sağol kardeşim

qwerty5757

qwerty5757

Üye
sa kardeşim. pek anlamıyorum bu işten ama şöyle demişsin sadece rofs2 ve rofs 3 ü değiştirip flash atın demişsin. biz bunları değiştirip deat phone flashmı yapıcaz yoksa normal flash mı ?

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
sa kardeşim. pek anlamıyorum bu işten ama şöyle demişsin sadece rofs2 ve rofs 3 ü değiştirip flash atın demişsin. biz bunları değiştirip deat phone flashmı yapıcaz yoksa normal flash mı ?

farketmez kardeşim deedphoneflash yap istersen ben öyle yaptım. Flash atarken en alttaki kırmızı renkte olanı silmeyi unutma.Yani flashlarken Options de ve çıkan ekranda ''RM-675\RM-675_M008.25.emmc.fpsx'' i sil

emelli

emelli

Üye
radyo ile ilgili modlama yapılmadı ki modu çıkarayım içinden. Başkada bu şekilde sorun olduğunu söyleyen olmadı. Ne diyebilirim ki. Üzüldüm valla. Bu cfw'ye aralıksız 24 saat harcadım. Sonuçta hiçbir çıkarım yok. Tek amaç faydalı olup dua almak.

İyi geceler kardeşim. Kusura bakma yardımcı olamadım.

ARKADAŞLAR CFW' Uygulayan arkadaşlar fm radyo ile ilgili bilgi verebilir mi, sorun yaşayan başka arkadaş var mı?

yok kardeş cfw den gayet memnunum eline yüreğine sağlık.o özelliği arabada kullanıyordum olmasada olur

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim Güle Güle kullan

rmxman

Üye
benim radyoda uçmuş emeklerin için teşekürle kardeş :)

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
benim radyoda uçmuş emeklerin için teşekürle kardeş :)

arkadaşlar radyo değil radyo kullanarak çal diye bir özellik var o çalışmıyor. Doğru mu? Radyo demiyelim şuna. İki ikon birbrinin aynı ve yanyana. Yanlşlıkla onumu çalıştırmaya çalışıyorsunuz? Onu da çözemedik ve konunun başına ekledim. Fm radyo da sorun yok.

cross_fire

Üye
cfw de kullandığın mod dosyalarını gönderebilirmisin :)

haggar73

haggar73

Üye
    Konu Sahibi
cfw de kullandığın mod dosyalarını gönderebilirmisin :)

kardeşim elimde mod dosyası yok benim. Konu başında da yazdım. Yabancı forumda bulduğum modlanmış dosyaları belle 609'a uyarladım. İşe yaradığını görünce paylaştım. Sadece konunun ilk başında verdiğim hack, vidget ve dil dosyalarını ayarlama bana ait. Ikinci kısım yani büyük modlama söylediğim şekilde yapıldı. Elindeki belle mod arşivini paylaşan yok malesef. İş böyle olunca bende böyle bir şey geliştirdim kendimce.

Otuz

Üye
ufaklık çok şirin Allah bağışlasın

emelli

emelli

Üye
kardeşim elimde mod dosyası yok benim. Konu başında da yazdım. Yabancı forumda bulduğum modlanmış dosyaları belle 609'a uyarladım. İşe yaradığını görünce paylaştım. Sadece konunun ilk başında verdiğim hack, vidget ve dil dosyalarını ayarlama bana ait. Ikinci kısım yani büyük modlama söylediğim şekilde yapıldı. Elindeki belle mod arşivini paylaşan yok malesef. İş böyle olunca bende böyle bir şey geliştirdim kendimce.
sorun rofs3 de kardeş onu yüklemeyince çalışıyo fm verici

Üst Alt