C601 Uygulama Yükleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wormtongue

Üye
    Konu Sahibi
C601 Uygulama Yükleme Sorunu
Evet arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi bir sorunum var dün indirmiş olduğum 2 tane oyun 1 tanede ekran koruyucuyu (bu siteden indirdim) yükleyemedim.Bilgisayara indi,telefona attım dosyaları,sonra yüklemeye çalıştım.Yüklüyo fakat yükleme bitince telefonun herhangi bir dosyasında kısayolu çıkmıyo yüklediğim oyunun veya programın.(Hafıza kartına yüklüyorum oyunları)

Ayrıca bi ilginçlik daha var telefonu bilgisayara USB ile bağladığımda telefonun dahili hafızasında yer kalmadığını 500 civarı mbnin
tamamen dolu olduğunu gösteriyo fakat dosyaları yüklerken dahili hafızamda 250 civarı boşluk olduğu gözüküyo

Yüklerken hem hafızaya o olmayınca sözde dolu olan dahili hafızaya yüklüyorum 2sininde boyutu değişmiyo

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ekran koruyucu zaten gözükmez dostum ayarlardan ulaşabilirsin ekran koruyucuya
oyunlar hakkında fikrim yok

ANIL

ANIL

Admin
Bu gibi durumlarda soft format atmak işe yarayabilir. Soft format atıp tekrar yüklemeyi deneyin. Hangi oyunları yüklemeye çalışıyorsunuz?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hafıza durumuda sanırım win7 de öyle görünüyormuş başka bir konuda okmuştum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafıza pc de dolu olarak görünür zaten bir sorun yok

burakkk97

Üye
[ENGİN];5150288' Alıntı:
hafıza pc de dolu olarak görünür zaten bir sorun yok

evet erisim kisitli oldugundan dolu gozukur

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sen yüklemek istediğin oyun ekran koruyucu falan onların linkini atsana yardımcı olalım...

HolyDoly

HolyDoly

Üye
Bilgisayardan bağlandığınız taktirde telefonun kendi hafızasını %100 dolu olarak gösterir.Uygulamayı yükledikten hemen sonra işlem yapmayın her ne kadar yüklendi ibaresi çıksada (yüklenen uygulamaya bağlı olmakla birlikte) bir süre daha arka planda yüklemeye devam edebilir.Bir süre sonra ana menüde belirmesi gerekir.Şayet uygulamayı daha önceden kullanıpta sildiyseniz ve tekrar yüklemeyi deniyorsanız simgeyi eski attığınız klasörü kontrol ediniz.

Yüklemeye çalıştığınız uygulamanın kaynağını gösterirseniz daha fazla yardım edebilirim diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt