C6^Modlar [haqanguven]

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Teşekkür ederim Hakan :oke: Bilgileri saklamak yerine paylaşmak en büyük fedakarlıklardandır :evet:

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
HakaN-06

HakaN-06

Üye
Hocam yarıda kalan indirmeleri devam ettirme modunu uyguladım ama tam olarak çalışma prensibi nedir anlamadım. Ekstra olarak durdur devam ettir butonu falan mı geliyor? İndirme yaparken baktım sadece indirmeyi iptal et butonu var? Web tarayıcımın sürümü 7.1

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yarıda kalan indirmeleri devam ettirme modunu uyguladım ama tam olarak çalışma prensibi nedir anlamadım. Ekstra olarak durdur devam ettir butonu falan mı geliyor? İndirme yaparken baktım sadece indirmeyi iptal et butonu var? Web tarayıcımın sürümü 7.1
şarjın bitti yada tlfnun kapaadın... o ara bişey iniyorsa tlfnu açtığında sana ileti geliyor yarıda kalan indirmeler devam ettirilsinmi diye evet dersen indirmeye devam ediyor...

HakaN-06

HakaN-06

Üye

şarjın bitti yada tlfnun kapaadın... o ara bişey iniyorsa tlfnu açtığında sana ileti geliyor yarıda kalan indirmeler devam ettirilsinmi diye evet dersen indirmeye devam ediyor...

Teşekkürler bende modu attım ekstra olarak buton gelmeyince yanlışlık var sanıyordum teşekkürler :)

desperadooo06

desperadooo06

Üye
Kardeş öncelikle yaptığın herşey güzel ama bu modları tele nasıl yükleyecez yani işlem sırası nedir anlatırmısın rica etsem..
Bilen arkadaş varmı sitede??

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Teşekkürler kardeşim:good:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş öncelikle yaptığın herşey güzel ama bu modları tele nasıl yükleyecez yani işlem sırası nedir anlatırmısın rica etsem..

herkes kendi cfwsini yapabilicek konusuna göz at. Biraz bilgi edindin mi rofs2 e modları kolaylıkla atarsın. Rica ederim güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler kardeşim:good:

rica ederim güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler bende modu attım ekstra olarak buton gelmeyince yanlışlık var sanıyordum teşekkürler :)

hepsi denenmiş cfwlerimde kullanılmıştır. Çalışmazsa saklamam zaten arşivimde. Rica ederim kardeşim :

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Eline sağlık :tşk:

codblackops2

codblackops2

Üye

rom patcher kurulu olmalı ve instal server ve open4all yamaları aktif olamlıdır..
daha sonra kullanıcağın fontu c veya e hangisine istersen resourcenin içine yapıştırman yeterli olur...

- - - Eklendi - - -

rica ederim güle güle kullan :)

anladım teşekkürler :)

jetblacklife27

Üye
Ellerine sağlık kardeşim :tşk:

CHUCK-ME

CHUCK-ME

Üye
Emeğine sağlık çok teşekkürler usta :tşk:

koray670

koray670

Üye
Çok Teşekkürler :))

bjkmert45

bjkmert45

Üye
Aylardır yapmaya çalıştığım şey buydu. Herkesin faydalanması için için mod arşivi. Ama benden önce Hakan davranmış bile. Helal olsun kardeşim. ellerine, gözlerine sağlık. :) Bunların hepsi Belle Refresh ile uyumlu mu kardeşim?

- - - Eklendi - - -

Ahhhh beeee şimdi gördüm s60v5 e açılmış bir konu. Üzüldüm bak yaaaa :(

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
abim ofw için mi bu modlar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
abim ofw için mi bu modlar
c6 kimileri ofw dede çalışır...

- - - Eklendi - - -

Aylardır yapmaya çalıştığım şey buydu. Herkesin faydalanması için için mod arşivi. Ama benden önce Hakan davranmış bile. Helal olsun kardeşim. ellerine, gözlerine sağlık. :) Bunların hepsi Belle Refresh ile uyumlu mu kardeşim?

- - - Eklendi - - -

Ahhhh beeee şimdi gördüm s60v5 e açılmış bir konu. Üzüldüm bak yaaaa :(
var planım s^3 için mod arşivi bakalım ne zaman çıkartırım :)

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45

Üst Alt