C6-01 ve samsung star takas galaxy ace

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkmen619

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 ve samsung star takas galaxy ace
ARKADAŞLAR BENDE 5 AYLIK C6-01 BİRDE SAMSUNG S5233A STAR BEN BU İKİ TELEFONU TELEFONCUYA VERSEM 0 GALAXY ACE İLE TAKAS EDEBİLİRMİYİM ACABA ? ZATEN C6-01 YETER AMA İKİNCİ EL DİYE ÜSTÜNE BİRDE STAR VEREYİM DEDİM GALAXY ACE Bİ YAKINIM ALDI ÇOK HOŞ BENCE ALMAK İSTİYORUM :D yardımlarını bekliyorum özellikle Telefoncular TELEFONCUYUM diye belirtsin

YARDIM EDİN LÜTFEN

tempestshine

tempestshine

Üye
Galaxy Ace çok sorunlu diyorlar :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye
Galaxy Ace çok sorunlu diyorlar :hmmm
telefonda karın agrıları mevcut üretim esnasında kanser olupta geliyor helede bir baş agrısı var telefonda agrı kesici bile alsa geçmiyormuş birde istifar ediyor cebinde iken yapmaması için dua ediyorsun ...:islik

turkmen619

Üye
    Konu Sahibi
yo akrabamda var fıstık gibi valla bi sorun yok

Yeniçeri38

Yeniçeri38

Üye
içi beni yakar dışı seni :D kamerası bertbat en baştan o telefonun 3g bağlantısı yok
çogu anroidi kaldırmıyo daha nette okuyorum alanların %70 memun deyil ben bile c6 01 alıcam 603 çıktıgı halde sen niye degiştirmek isitosun ilerde pişman olursun bence

soyluozcan

Üye
C6-01 sahibiyim. 5 aylık Ace ve starı bana teklif etseler vermem. C6-01 ace'ten bir gömlek üstündür. Bir kere c6-01deki o sağlamlık hissini kesinlikle alamazsın. c6-01deki kullanışın yarısını alamazsın. c6-01in ekran kalitesini, parlaklığını kesinlikle alamazsın. üzerine birde star vereceğim diyorsun. android diye büyütme telefonu gözünde. Ace bir C6-01 değil.

turkmen619

Üye
    Konu Sahibi
haklısın öyle görünüyor
kamera iyi degil 3g var ama görüntülü konuşma yok sadece google talk ile oluyor androidle ilgili 2 -3 şey hariç herşeyi açıyor

ekranı büyük begendim ve uygulama var ne istesen var diye

Yeniçeri38

Yeniçeri38

Üye
haklısın öyle görünüyor
kamera iyi degil 3g var ama görüntülü konuşma yok sadece google talk ile oluyor androidle ilgili 2 -3 şey hariç herşeyi açıyor

ekranı büyük begendim ve uygulama var ne istesen var diye

sen bilirsin büyük oyunların ve uygulamların hiç birini açmaz siyah ekran hatası verir telefon deyim

turkmen619

Üye
    Konu Sahibi
şuan kuruyom arkabamım telefona bende telefon biraz aldım :D

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kullanımını alırsın c6i nin ama androidinkini alamazsın her oyunu oynanayamazsin.

bountykiller

bountykiller

Üye
vazgec bu sevdadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt