C6-01 Mi C7-00 Mı N8 Mi,Arada Kaldım Ne Yapmalıyım Sizce ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Mi C7-00 Mı N8 Mi,Arada Kaldım Ne Yapmalıyım Sizce ?
Merhaba Arkadaşlar;

Birkaç Ay Önce Aldığım Nokia C6-01'i NFC Olmadığı,Radyo Vericisi Olmadığı(Arabada Kullanacağım),Küçük Ekran Ve Kasmaları Olması Nedeniyle Satmaya Karar Verdim,Aynı Benim Cihazım Gibi Çok Temiz Bir C7-00 Gördüm Ekranı v.s Gayet Rahattı ve İstediğim Özellikler Vardı C6-01 İn Üzerine Kaç TL Veririm Diye Sorduğumda Satıcı 150 TL Verirsin Dedi Ve Bende Düşünürüm Dedim,Eve Geldiğimde Bilgisayarıma Sarıldım C7 Nin Teknik Özelliklerine Baktım Ram,İşlemci c6-01 ile Aynı Gibi Görülüyordu Sadece 1 GB Rom ve 8 GB Dahili Hafızası Vardı,Sizce Bu Cihazı Almalımıyım ?

N8'de Hoşuma Giden Cihazlar Arasında Fakat Tamirci Arkadaşlar Önermiyorlar Ve Bu Cihazında Özellikleri Aynı Sanırsam Bakmadım,ikinci el fiyatınıda bilmiyorum c6-01 ile ram ve işlemcisi sanırsam bu cihazında aynıymış sizce ne yapmalıyım N8 in Kamerası 12 MP Olabilir Fakat C7 Nin Kamerası 8 MP olduğu Halde C7 Nin Kamerası Bana Daha İyi Gibi Geliyor Sizce Bu Cihazlardan Hangisini Seçmeliyim,Veya Hiçbirini Seçmeyip C6-01 İ Kullanmaya Devammı etmeliyim ? (C6-01 De Opera Mini ve Bazı Oyunlarda Kasmalar Yaşıyorum !)

YORUMLARINIZI ESIRGEMEYINIZ !

• Beğen
Tepkiler: OCREYIZ

klongs

klongs

Üye
donaniminin hepsi ayni bence degistirme

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
evet donanım olarak hepsi aynı ama benim ellerim çok büyük olduğu için problem yaşıyorum c7 düşünüyorum ekranı biraz büyük diye :oke:

Ayrıca Yorumun İçin Teşekkür Ederim

• Beğen

Alperen Şuayb

Üye
c7 daha guzel bence bende var cok memnunum

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Nfc istiyorsan N8i elemen gerekiyor. Nfc önemli değilse N8 özellik olarak diğerlerinden üstün.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
c7 daha guzel bence bende var cok memnunum

İlk Görüşte Benimde Hoşuma Gitti Hem İnce Hem Çelik Hemde Ekranı Büyük :D 701 ile kıyasladınmı diye soracam ama 701 çok pahalı :D

Arasında Büyük Farklar Yok Diyorlar 701 plastik c7 çelik :D

---------- Eklendi @ 18:06:19 ---------- Yazıldı @ 18:04:49 ----------

Nfc istiyorsan N8i elemen gerekiyor. Nfc önemli değilse N8 özellik olarak diğerlerinden üstün.

N8 Üstün Ona Birşey Diyemem Ama NFC İlerde Lazım Olacak Diyorlar,NFC Ne İşe Yarıyor Bilmiyorum Ama ? :D

---------- Eklendi @ 18:08:21 ---------- Yazıldı @ 18:06:19 ----------

N8'in 2.eli ne kadara satılıyor ?

• Beğen
.Murat.

.Murat.

Üye
arkadaşım c7 nin kamerasıyla n8,i kıyaslayamazsın n8 kat kat üstün ben ikisinide kullandım şuan n8 kullanmaktayım
oldukça memnunum

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım c7 nin kamerasıyla n8,i kıyaslayamazsın n8 kat kat üstün ben ikisinide kullandım şuan n8 kullanmaktayım
oldukça memnunum

n8 in kamerası 12 MP ama bence okadar net çekmiyor tabi boyuta bakarsan 12 MP daha büyük resimler çekiyor zaten n8 in kamerası fotoğraf kameralarıyla kıyaslanıyormuş !

• Beğen
CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
sen c7 al bende kullandım nokıa yaya göre iyi telefon

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Bluetooth gibi düşün iki telefon arasında aktarım yapabiliyorsun çekim alanı daha düşük telefonların yakın olması gerek ve iki telefondada bu özelliğin olması gerek.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

C7 Benimde Hoşuma Gidiyor Ama Bu Telefoncular Üçkağıtçılıktan Para Kazanıyorlar,C7 Alırım Sonra Üzülürüm Diye Korkuyorum C7 Tip Olarakta Hoşuma Gidiyor Alttaki Videoya Baksana Nekadar Karizma Duruyor :D

• Beğen
.Murat.

.Murat.

Üye
n8 in kamerası 12 MP ama bence okadar net çekmiyor tabi boyuta bakarsan 12 MP daha büyük resimler çekiyor zaten n8 in kamerası fotoğraf kameralarıyla kıyaslanıyormuş !
kameraya önem vermiyorsan c7 al pişman olmazsın nfc yeni bir teknoloji kısa sürede türkiye,ye yayılacağını sanmam şuan gereksiz

evet evet c7 alsın nokia ne oluyormuş c7 yanında:D

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth gibi düşün iki telefon arasında aktarım yapabiliyorsun çekim alanı daha düşük telefonların yakın olması gerek ve iki telefondada bu özelliğin olması gerek.

kredi kartı gibi kullanılabiliyor diyorlar doğrumudur ?

• Beğen
.Murat.

.Murat.

Üye
kredi kartı gibi kullanılabiliyor diyorlar doğrumudur ?

doğrudur hatta metrobüslerde tranvaylarda belediye otobüslerindede kullanılacak ama dediğim gibi yeni teknoloji baya süre alır gelmesi

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur hatta metrobüslerde tranvaylarda belediye otobüslerindede kullanılacak ama dediğim gibi yeni teknoloji baya süre alır gelmesi

olsun zaten ileriye dönük cihaz istiyorum,n8 de fm verici var mı ?

---------- Eklendi @ 18:58:12 ---------- Yazıldı @ 18:55:34 ----------

kamera için cihaz alacaksam zaten Nokia 808 PureWiew'i beklerim :oke:

---------- Eklendi @ 19:02:15 ---------- Yazıldı @ 18:58:12 ----------

n8 ;

---------- Eklendi @ 19:04:43 ---------- Yazıldı @ 19:02:15 ----------

Belediye Otobüsleri Dedinde Bizim Türk Milleti Hackli Akbil Yapar :naughty:

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Fm verici var.

• Beğen

bymodifieci

Üye
Nokia alcaksan C7 al. Nokia almayacaksan Samsung galaxy s2.Ya da android işletim sistemli bir cihaz.Kamerası yakın çekimlerde hiç iyi değil.Manzara fotoğrafları iyi.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Nokia alcaksan C7 al. Nokia almayacaksan Samsung galaxy s2.Ya da android işletim sistemli bir cihaz.Kamerası yakın çekimlerde hiç iyi değil.Manzara fotoğrafları iyi.

Doğru Söylüyorsunda Herkesin Gücü S2 Almaya Yetmiyor:ağlarım:

---------- Eklendi @ 19:28:13 ---------- Yazıldı @ 19:22:51 ----------

S2 Lerin Çok Kullanıldığında Yeterli Soğutma Olmadığı İçin Yandığını Biliyor muydun ?

• Beğen

bymodifieci

Üye
Doğru Söylüyorsunda Herkesin Gücü S2 Almaya Yetmiyor:ağlarım:

---------- Eklendi @ 19:28:13 ---------- Yazıldı @ 19:22:51 ----------

S2 Lerin Çok Kullanıldığında Yeterli Soğutma Olmadığı İçin Yandığını Biliyor muydun ?

Bilmiyordum.Ama senin c601 inde, 3G ile internete devamlı girersen oda yanar.

• Beğen

Üst Alt