C6-01 Ince şarj yerine USB şarj.

Sponsorlu Bağlantılar

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Ince şarj yerine USB şarj.
Arkadaşlar, C6-01 cihazımın şarj aleti bozuldu. USB şarj ile şarj etmemin herhangi bir zararı var mıdır?

baronet1905

baronet1905

Üye
yok kardeş 1.5 yıldır ben yapıyom öle hiç bi sorun yok

yaren_dede

yaren_dede

Üye
niye olsunki elektrik aynı yere gidiyor :)

Anil-D

Anil-D

Üye
ben hem sarja hemde pcye baglıyom 40 dkda sarj

Anil-D

Anil-D

Üye
nasıl gbrcek millet turkcellde 15 dkda dolduruydo soklayıp

nokia_belle

nokia_belle

Üye
İnternet ve modem olarak bilgisayara takıp kullanmıyorsan bataryaya zarar vermez ama bilgisayara bağlayıp modem olarak kullanırsan bataryaya fazlasıyla zarar veriyor

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Üstteki arkadaşı tasdik ediyorum

Anil-D

Anil-D

Üye
bilemem

OPC

OPC

Üye
%50 çabuk geberir uygun olsa nokia tavsiye ederdi

Bence de. Ayrıca usb ile şarjı başka markanın şarj aletiyle doğrudan elektrikle yapıyorsanız sorun olabilir çünkü bilgisayardan şarjda daha düşük elektrik çekiyor

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye

Bence de. Ayrıca usb ile şarjı başka markanın şarj aletiyle doğrudan elektrikle yapıyorsanız sorun olabilir çünkü bilgisayardan şarjda daha düşük elektrik çekiyor

katılıyorum dostum :oke:

Anil-D

Anil-D

Üye
kendi usb kablosu

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Yorumların için teşekkürler bende samsungun usb kablosu ile samsung adaptorü var onu kullanıyorum.

achambo

achambo

Üye
benimkinde sadece mikro usb var zaten:ehe

manolyam63

manolyam63

Üye
BENCE Zararlı...

Hasand.

Hasand.

Üye
iyi bir alet olsaydı nokıa onerırdı

OPC

OPC

Üye
Başka markanın şarj aleti ile doğrudan elektrik üzerinden şarj ediyorsanız bu batarya ömrünü bitirebilir çünkü telefonlar micro usb'den şarjı bilgisayardan alıyorlar normalde. Siz doğrudan elektrik akımından şarj ediyorsunuz ve voltaj farkı olabilir bu da iyi bir durum değil

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Görüşleriniz için teşekkürler! :)

kaantalha

Üye
benim nokia 500 ün kitapçığında usb ile de şarj edebilirsiniz yazıyodu resimde de prize takılı bi sarj aleti ucu ise usb çıkışıydı yani bi sorun olucağını sanmıyorum.

Üst Alt