C6-01 hard format sonrası dokunmatik sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 hard format sonrası dokunmatik sorunu yardım
Telefona the adventure of tin tin'i yükledim sonra çalıştırmayınca kaldırdım. Silmek istedim bütün dosyalarını çok uzun sürdü. Sildikten sonra bazı uygulamaların ikonları kayboldu. Veri sil ve geri yükle yaptım (soft format) yine düzelmedi. Daha sonra hard format attım sorun düzeldi. Bu seferde telefonun dokunmatikte sorun oluştu. Ekrana dokunmasam bile ekran kendi kendine hareket ediyor. Sayfa aşağı yukarı iniyor ve bu çok hızlı oluyor. Ya da ekranda herhangi bi yerde sanki basılı tutuyormuşum gibi orayı seçiyor. Nasıl düzeltebilirim ? Ve telefon 2 günde 3-4 defa dondu hiçbir işlem yapmadı bende bataryayı çıkarıp takmak zorunda kaldım. Ayrıca kendi kendine yeniden başlattığı da oldu.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafıza kartını biçşmlendirdin mi?

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5326389' Alıntı:
hafıza kartını biçşmlendirdin mi?

Evet engin abi bahsettiğim oyunun dosyalarını tamamen silmek istedim ve bilgisayarda hafıza kartını biçimlendirdim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kartı takmadan biraz kullan teli aynı sorun tekrarlayacak mı bakalım

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5326424' Alıntı:
kartı takmadan biraz kullan teli aynı sorun tekrarlayacak mı bakalım

Tamam deneyeceğim Engin abi. Yazılımla ilgili bi sorun gibi duruyor demi cihazla alakalı değildir

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
cihazla alakalı degildir yazılımsal olabilir yedekleme yaptınmı formattan önce

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Yok abi önemli pek bişey yoktu onun için direk biçimlendirme yaptım ve format attım.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
biçimlendirmeyi teldemi yaptın pc demi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sanırım arada sistem dosyaları kaynamış formattan sonra kartsız kullan bakalım yapacakmı eğer yaparsa flaş at muhtemelen hatta kesin çözülür donanımsal bir arıza söz konusu değilse ki öylede gözükmüyor zaten

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Halis hard format attım yine de flaşa gerek var mı

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];5326440' Alıntı:
biçimlendirmeyi teldemi yaptın pc demi

Bilgisayar kullanarak yaptım abi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kartsız kullandın mı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hard atmışsın ovi haritalar resim ve video düzenleyici falan silinmiştir flaş atarsan hem geri gelir hemde telefon ilk aldığın güne döner.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt