C6-01 hard format sonrası dokunmatik sorunu yardım

• 4 Ekim 2012
  • 1541 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefona the adventure of tin tin'i yükledim sonra çalıştırmayınca kaldırdım. Silmek istedim bütün dosyalarını çok uzun sürdü. Sildikten sonra bazı uygulamaların ikonları kayboldu. Veri sil ve geri yükle yaptım (soft format) yine düzelmedi. Daha sonra hard format attım sorun düzeldi. Bu seferde telefonun dokunmatikte sorun oluştu. Ekrana dokunmasam bile ekran kendi kendine hareket ediyor. Sayfa aşağı yukarı iniyor ve bu çok hızlı oluyor. Ya da ekranda herhangi bi yerde sanki basılı tutuyormuşum gibi orayı seçiyor. Nasıl düzeltebilirim ? Ve telefon 2 günde 3-4 defa dondu hiçbir işlem yapmadı bende bataryayı çıkarıp takmak zorunda kaldım. Ayrıca kendi kendine yeniden başlattığı da oldu.

Yazan: CABBAR
  2. hafıza kartını biçşmlendirdin mi?

3. Evet engin abi bahsettiğim oyunun dosyalarını tamamen silmek istedim ve bilgisayarda hafıza kartını biçimlendirdim.

4. kartı takmadan biraz kullan teli aynı sorun tekrarlayacak mı bakalım

5. Tamam deneyeceğim Engin abi. Yazılımla ilgili bi sorun gibi duruyor demi cihazla alakalı değildir

6. cihazla alakalı degildir yazılımsal olabilir yedekleme yaptınmı formattan önce

7. Yok abi önemli pek bişey yoktu onun için direk biçimlendirme yaptım ve format attım.

8. biçimlendirmeyi teldemi yaptın pc demi

9. sanırım arada sistem dosyaları kaynamış formattan sonra kartsız kullan bakalım yapacakmı eğer yaparsa flaş at muhtemelen hatta kesin çözülür donanımsal bir arıza söz konusu değilse ki öylede gözükmüyor zaten

10. Halis hard format attım yine de flaşa gerek var mı

- - - Eklendi - - -

Bilgisayar kullanarak yaptım abi

11. kartsız kullandın mı

12. hard atmışsın ovi haritalar resim ve video düzenleyici falan silinmiştir flaş atarsan hem geri gelir hemde telefon ilk aldığın güne döner.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 08:33