nokia n8 hard format sorunu

• 29 Ağustos 2014
  • 872 Okunma
  • 5 Cevap

1. nokia n8 telefonumun dokunmatik ekranı bazen donuyor, bazen çalışıyor. özellikle power tuşuna basıp iptal dediğimde düzeliyor. bir süre sonra yine donuyor. diğer tüm tuşlar çalışıyor, ama dokunmatik donuyor. soft format attım bir kaç kez, düzelip tekrar bozuluyor zamanla. hard format denedim çok kez, daha önce hard format atılıyorken, artık atmıyor. hard format tuşlarına bastığımda, hard yerine soft format atıyor. önerisi olan var mı ?

Yazan: rocksinan
  2. hafıza kartı takılımı

3. hafıza kartını çıkarınca da aynı sorun yaşanıyor. sanırım flash atmak çözümmüş, ama onu yapabilecek bilgiye sahip değilim. hard format,soft format, nokia suitden yazılım güncelleme çözmüyor.

4. benim n8 de geçen hafta öyle bir ekran donukluk yaptı, ekrana vuruyodum düzeliyo, sonra yine aynısı
    zaten hafıza kartını okumuyordu belki bigün okur die öyle duruyordu, sonra aklıma acaba kartı okumuyo omu kastırıyo
    çıkardım kartı şimdilik iyi sorun yok, sanırım işte çalışırken cepte terleme yapıodu ekran belkide nemlendiğinden dolayıda etki yapabilir gibimdi :hmmm

5. bir ara power tuşuna basıp iptal dediğimde kendine geliyordu. sanırım fiziksel bir şey yok, yazılımsal olsa gerek, ama bir türlü düzeltemiyorum

6. Arkadaşım Phoenix'ten yazılımı sıfırlayabilirsin. Yapamadığın şeyleri yaz buraya yardımcı olurum.

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:29