Htc 8S Windows phone 8.1 yazılımsal sorun- Hard reset

Sponsorlu Bağlantılar

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
Htc 8S Windows phone 8.1 yazılımsal sorun- Hard reset
Merhaba arkadaşlar. Htc8s 8.1 kullanıyorum dün telefonuumdan ses gelmediği için format atmak istedim ayrıca , videoda açmıyordu decode error hatası veriyordu , videolarımıda izleyemiyordum , telefon ayarlarından hakkındaya gırıp resetleme işlemi başlattım ekranda [ :( ] İŞARETİ çıktı sonrasında teleofn kendı kendını kapatıp acmaya calıstı sureklı titredı acıldı kapandı tıtredı acıldı kapandı,

internette hard reset soft reset araştırdım , 2 sınıde yaptım hala aynı sımdı şarjı bıtene kadar bekledım bıttı şarjı ne yapsam bu telefonu kurtarabilirim _?

ses kısma ve powere basıp ünlem gelene kadar bekle diyoralr yaptım ünlem gelmeden yeniden başlatıyor telefon bazen ünlem geliyor elımı tuştan cekınce hemen gidiyor help pls tşkler
bi yardım edin lütfen

cengooxx

Üye
Hocam sorununuz hala devam ediyorsa htc 8S 8.1 guncellemesi yok fakat devoloper hesabıyla yuklediyseniz (oyle yapmassınızdır baska yolu yok) telefonunuza flash atmanız gerekir (yazılım kurmanız) gerekir. Forumumazda htc wp 8 serisi flaslama konudu var. Ve htc 8S e 8.1 yuklemenizi tavsite etmiyorum

Üst Alt