c6-01 Fm transmitter??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babiliyi1

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 Fm transmitter??
Merhaba Arkadaşlar,

C6-01 kullanıcısıyım ve telefonumdan çok memnunum. Fakat canımı sıkan tek şey fm transmitter olmaması. Bunun bi çaresi yokmudur yazılımla yapılabilecek birşeymidir yoksa donanımdan kaynaklanan nedenlerden dolayı fm transmitter hiçbi zaman telefonumda olmıcakmı :( Çoğu C6-01 den kötü olan telefonlarda transmitter var ve arkadaşlarımın kıçı kırık telefonlarla bana hava atması zoruma gidiyo :))

Kingmortall

Kingmortall

Üye
[h=2]fm transmitter bir donanımdır kardeşim nasıl n73 e wlan sonradan yüklenmiyorsa fm transmitter de sonradan c6 01 e yüklenmez :oke:[/h]

Emre-45

Emre-45

Üye
yuklenmez kardes

İsmail Çolak

Üye
eğer yüklenebilecek birşey olsa herkes neden telefonuna milyarlar versinki alır 200 liralık bi telefon yükle bana wlan fm trnsmitter 12mp kamera gibi :S
bi anlamı kalmaz yani verdiğimiz paraların

-omer-

-omer-

Üye
Fm transmitter c6-01de maalesef yok,ama onn yerine araca bi fm transmitter alıp onun usb girişine telefonu baglayabilirsin belki çalısır :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
keşke c7 alsaydın

----------Eklendi @ 21:53:47 ---------- Yazıldı @ 21:53:30 ----------

Fm transmitter c6-01de maalesef yok,ama onn yerine araca bi fm transmitter alıp onun usb girişine telefonu baglayabilirsin belki çalısır :)
:d:

Navy Blue

Navy Blue

Üye
ya ne gerek var buna aracın müzik çalarının kulaklık girişine telefonunu bağla aç istediğin şarkıyı dinle :D Fm transmitter bana çok gereksiz geliyor bu şekildede kullanabilirsin :)
Bluetooth ile bluetooth destekli müzik çalarlarda olabilir... yani istedikten sonra herşey mümkün :)

-omer-

-omer-

Üye
c7 de fm transmitter var mı ya??

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Var Arkadaşım :)

-omer-

-omer-

Üye
iyiymiş o zaman :)

bygokhan

bygokhan

Üye
n97 al kardeş pişman olmassın

backwater

backwater

Üye
701 de de var fm transmitter :)

mert41994

mert41994

Üye
N97 s60v5 bence pişman olabilirsin o yüzden.
Aynı dert Bende de var bluetooth üzerinden olan çok kötüydü denedim.
Söyle birşey var ama, bu telefonlarda WI-FI var. Sadece alıcı ama joukispot ile verici oluyor. Fm de çift yönlü olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt