c6-01 dokunmatik sorunu!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

krkmz

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 dokunmatik sorunu!!!!!!!!
telefonum normalden fazla ısınıyor ve buna bağlı dokunmatik ekranımda donma oluyor telefon soğuyunca tekrar normale dönüyor gün içinde çok kez tekrarlıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​yazılımı güncelledin mi belle'ye..veya hiç format attın mı?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
neler yüklü telinde

krkmz

Üye
    Konu Sahibi
​yazılımı güncelledin mi belle'ye..veya hiç format attın mı?

telefon belle ve bir kere hard format atmıştım ama sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];4818713' Alıntı:
neler yüklü telinde

opera ,msn ,youtube downloader ,free
unrar,camera lover,sygic diye
navigasyon programı

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​sygic i sil bende sorun çıkarmıştı telefon donmuştu saçmalamıştı bi an. tekrar dene bakalım

ftyçatalca

Üye
arkadaşım bende c6-01 kullanıyorum aynı problemi bende yaşadım hatta benimki bi ara hiç işlememeye başladı ekranı ne yaptıysam olmadı formatti yazılım güncellemeydi falan .baktım olmuyor gönderdim garantiye onbeş günde yapıp gonderdiler.garantisi varsa telin garantiye gönder derim ben.

bozkurt955

bozkurt955

Üye
kardeşim donma dediğin olay 600 650 vs gibi mah olan şarj aletleri takılı iken de dokunmatik te takılma oluyor bende öyle mesela ama kendi orjinal şarj aleti 850 mah sorun yok fakat hızlı dolduruyor az gidiyor bende 350 mah la dolduruyorum sorun yok ve uzun şarj gidiyor bu anlattığım şarj aleti takılı iken fakat diğer senin anlattığın hakkın da yorum lar çok olacaktır

ftyçatalca

Üye
bak şimdi şarj aletindn olur.bende çakma şarj aleti kullandığımda dokunmatigi kullanamıyordm.orjinal takılı iken hiç bir sıkıntı yok

keerdur

Üye
arkadaşım bende c6-01 kullanıyorum aynı problemi bende yaşadım hatta benimki bi ara hiç işlememeye başladı ekranı ne yaptıysam olmadı formatti yazılım güncellemeydi falan .baktım olmuyor gönderdim garantiye onbeş günde yapıp gonderdiler.garantisi varsa telin garantiye gönder derim ben.
benim telefonda da aynı sorun var.hangi garantide yaptırdın bazı yorumlarda garanti sıvı teması deyip ücretini alıyormuş.70 tl falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt