C6-01 CFW ve Tema Efektleri Açık Yazılım

Sponsorlu Bağlantılar

yKP!

Üye
peki bekliyoruz :)

beko87

beko87

Üye
eyvallah kardeşim birazcık da anlatırsan iyi olur :)

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi

buyrun benim kullandığım efekt dosyaları...

yKP!

Üye
bn bunu yapamadım ya anasayfadaki pencereler şekilli falan değişmezmi .s

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi

rardan çıkan dosyaları ellemeden hafıza kartına atacaksın arkadaşım.

E: res/effects/ olmalı yani attığın yer.

sonra da temalara girip seçeneklerden tema efektlerini açık yapıp telefonu kapatıp aç...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Evet cok guzel olmus.

Eline aglik C6-01 kurtuldular beklemekten.

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi

yKP!

Üye
walla aynen dedign gibi yaptım ama olmadı .s

beko87

beko87

Üye
Denedim güzel oldu sagolasın. :yuru

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
Denedim güzel oldu sagolasın. :yuru

rica ederim hocam :) istediğiniz efekt dosyalarını internetten bulabilirsiniz artık.

walla aynen dedign gibi yaptım ama olmadı .s

arkadaşım bi yerde yanlış yapıyosun ama neresi çözemedim. ilk mesajda verdiğim dosyalarla telefonu flashladın. açtın. hafıza kartına res diye klasör açtın. onun içine effects diye klasör açtın. onun içine efekt dosyalarını attın. telefonu kapattın açtın. temalara girdin. tema efektlerini açık yaptın. olmadı?

bi kontrol et bakalım atladığın yanlış yaptığın bi yer var illaki. bak üstteki arkadaş yapmış...

salihk

salihk

Emekli Yönetici
:tşk: sorunsuz Ama bişe belirteyim Product kod onemlı degıl galıba C6 01 olması yetiyor benim telefon Sılver ama Sıyah Product Kodunu yukledım herhangi bi Sorun olmadı

deadlydesire

deadlydesire

Üye
çok saolasın yaa:) önce takıldı baya sonra telefonu kapayıp açınca taş gibi oldu :D efekler içinde saol :) belco2 ye de cfw için ayrıca teşekkürler :)

79mm79

79mm79

Üye
s.a bu sabah flashladım telefonu. şuan telefonu flashlamadan istediğim efekt dosyasını atıp çalıştırıyorum. tekrar teşekkürler :)

memo326

Üye
indirdiğim dosyada effects dosyasını bulamadım

cengizx1

cengizx1

Üye

rardan çıkan dosyaları ellemeden hafıza kartına atacaksın arkadaşım.

E: res/effects/ olmalı yani attığın yer.

sonra da temalara girip seçeneklerden tema efektlerini açık yapıp telefonu kapatıp aç...

kardes E:RES/effects/ yani demek istediğim res yazısı BÜYÜK olmalı yoksa effects calısmıo :)

qarizma162

Üye
allah rızası için şu flashlamanı artık neyse nasıl yapılıyor bu cwf nasl yükleniyor telefona msn den allah rızası için bilen biri anlatırmı yaaaaaa MSN:

alemcii_adem

Üye
ya bende bısı anlamadım ..

Yapmanız gereken aşağıdaki iki rardan çıkanların hepsini phoenix programında normal flash attığımız naviden indirdiğimiz dosyaların yerine atmak ve flashlamak...

... bu cumle herseye hakım bılenler ıcın olmus ..paylasım ve emek ıcın eyvallah lafım yok ..ama bıraz ayrıntılı yazarsanız bılmeyenlerde faydalansın .. phonex dıye bır program buldum kurululumunuda yaprım bırsekılde .. ama navıden ındırdıgınız dosyalar ne ? .. ayrıca once telefon soft sonra hart format atıp sonramı buradakı ıslmelerı yapacagızz ..cok karısık .. sırasıyla ıslemlerı yazarsanız nasıl yapıldıgını zaten yıne forumdakı dıger konulardanda yardım alarak yapabılrızz.. tskler ..

qarizma162

Üye
allah rızası için şu flashlamayı açık açık anlatım yada video falan varmı ya yardımcı olun yaaa

qarizma162

Üye
arkadaşlar c6-00 güzel bi cwf si olan varmı yaaaaaa

alemcii_adem

Üye
kadaslar sagolsunlar kac gundur konuya bakıyorum bır allahın kulu bısı yazdıgı yok ..madem konuyla ılgılenmıyorsunuz neden acarsınız kı ..dosyaları ındırıdım hala beklıyorum bırısı bısı yazssada bızde yapsak ..bu nasıl paylasım anlayısı anlamadım ... cok mesgulsen acma konu falan bızde burada madur olmayalım ..

Üst Alt