C6-01 Anna effect

Sponsorlu Bağlantılar

The_Eyup

Üye
ben hallettim çok sagolun

TT1903

TT1903

Üye
nasıl hallettin kardeş

The_Eyup

Üye
x-plore ile o 2 kolosörü c ye attım effect klosörünüde hafıza kartına attım kapayıp açınca oldu

nofearserkan

Üye
nasıl guzelmi bende telefon kilitlendi(

----------Eklendi @ 22:15:09 ---------- Yazıldı @ 20:26:07 ----------

ayarladım biraz yavasladı tlfn ama guzel tesekkurler

TT1903

TT1903

Üye
O iki klasörü zipten çıkartınca atamıyorum kabul etmiyo zipli atınca olmuyo mu:(

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde yapıncayakadr bir yerim çıktı ama

planet41

Üye
(2.slide mania) bunu bir türlü çalıştıramadım öteki effect gayet güzel çalışıyor ama ötekinde telefon kitleniyor dosyayı bir çok kez indirdim rardan çıkarıp hafıza kartına atıyorum telefonu kapatıp açınca nokia yazısında kalıyor açılmıyor delirdim yavv

xxtantanaxx

Üye
Emeğine yüreğine sağlık kardeşim Teşekkürler... Oldu bende...

cncsenol

cncsenol

Üye
dediğiniz gibi xplore ile dosyaları c'ye attım efekt dosyasınıda e'ye çıkarttım telefon nokia yazısında kaldı format atmak zorunda kaldım :/

SilentOne

SilentOne

Üye
ozmn yanlış yere atınca ondan sorun çıkmıştır

yeauw

yeauw

Üye
yaw Dostum resimli olablrmi çözemedm kafam karıştı :(

yeauw

yeauw

Üye
ya kardeş sonunda yaptım ama önceki yaptığım hata yüzünden telefon hata veriyo '' System Eror '' buarada telefon ing :(

cncsenol

cncsenol

Üye
silent eğer bana söylüyorsanız dosyaları doğru yere kopyaladığıma eminim ama kişisel bilgisayarım bozulduğu için ve bellenin gelmesi yakın olduğundan beklemedeyim :)

yeauw

yeauw

Üye
Eyvallah kardeş çalıştı ama bişey soracam bu effect yaptım çalışıyordu sonra telefonu fabrikaayrlarna geri döndürdm dosyaları silerek şimdi yapıyorum efect çalışıyor ama telefon fazla kasılıp rest atıyor nasl düzeltirim :(

class_men39

Üye
05446529865 anlayan bırı varsa caldırsın ben ararım ben yapamadım wala

---------- Eklendi @ 14:14:04 ---------- Yazıldı @ 14:12:26 ----------

anlayan bırı warsa arasın

Üst Alt