C5-03 Yardım Çok ilginç bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Yardım Çok ilginç bir sorun
Beyler c5-03 'üme nasıl olduğunu anlayamadığım bir problem var.Şimdi ben telefonu kapatıyorum.Daha sonra açtığımda benden kilit kodu istiyor.Halbuki ayarlardan kilit kodu kapalı.Ama nedense istiyor.Ben telefonun kilit kodunu girdiğim de kilit kodu yanlış diyor ve 5 kere hatalı giriş telefonunuzun bloke kilidi 5 dakika içinde açılacak diyor ama direk açılıyor.Kilit kodu kesinlikle doğru. Yanlış kod girsem de aynısını diyor ve telefon gene açılıyor. Bu telefon açıldıktan sonra oluyor yani ev ekranı geldikten sonra ayarlardan şifreyi de değiştiremiyorum. Ve nokia suite de telefona baktığımda garatanti yeri çıkmıyor .Önceden altta '' ''Garanti:Geçerli'' diyordu artık ''Garanti:'' bile yazmıyor. Telefona dead flash attım , hard format attım , nafirm'den dosyalarını tekrar indirip yükledim gene aynı olumsuz ne yapabilirim acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum :(

enesblt

enesblt

Üye
şifre 12345

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Adamım şifrenin 12345 olduğunu zaten biliyorum. yanlış girsemde açılıyor anlamadınız siz sorunun herhalde

- - - Eklendi - - -

Yardım eden yok mu tek care servis mi :(

ahmetc503

Ilginc tekrar flash attigin halde boyleyse belki servis bile yapamaz 1 ay ugrasirlar

Joker.

Joker.

Üye
Kardeş Yapamayınca Yeni Tel verme yok ben gittim servise (30 dk yaptılar tabi) Ama bi kadının teline bişi olmuş adamlar İstanbula bile göndermişler düzelmemiş direk bozuk teli önüne attılat telefoncular yapabilir dediler.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Yapamayınca Yeni Tel verme yok ben gittim servise (30 dk yaptılar tabi) Ama bi kadının teline bişi olmuş adamlar İstanbula bile göndermişler düzelmemiş direk bozuk teli önüne attılat telefoncular yapabilir dediler.

Kardeş eğer benim hatam yoksa direk yeni telefon verilmesi zorunlu başıma gelmişti daha önce ;)

Joker.

Joker.

Üye
Valla kadının önüne attı teli acıdım valla :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt