C5-03 v23✔ Özkan Ç. WP--Son Umut-- 02.02.2013

Sponsorlu Bağlantılar

turgayozkan009

Üye
teşekkürler :) 1 hafta oldu yükleyeli hala bi sorunla karşılaşmadım :) sırada ki cfw yi de android olarak yapabilirsen süper olur :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim iyi kullanımlar:) maalesef sırada fw yok dostum :).

theeternal

theeternal

Üye
ya cfw deki sözlük nerde bi türlü yerini bulamadım

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
mhustafa

mhustafa

Üye
harıka olmus yapmıs olmak ıcın yapmamıssın dokunmatık hassaslıgı hızı cok ıyı emegıne saglık gorsellıkten cok hızı ve dokunmatıgı onemlı bence kı sadelıgı ve gorsellıde bence mukemmel tesekkurler tekrar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostum iyi kullanımlar

mhustafa

mhustafa

Üye
kardes ben senın suruklemelı olanı yukledım ama 2.2.tarıhlı olanda kı temanı kullanmak ıstıyorum o temayı paylasırmısın mumkunse

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
şuan şehir dışındayim kardeşim ama yarın yada bir hafta içinde kontrol ederim bilgisayarı paylaşırım bilgisayarda var mı tam bilmiyorum ama bakarım yinede

mhustafa

mhustafa

Üye
tesekkurler kardes son cole fw nı caktım gerenk kalmadı artık saol en ıyısı bolesı sonradan aklım basıma geldı

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
peki dostum iyi kullanımlar o halde :)

turgayozkan009

Üye
kardeş bu cfw ler sayesinde iphone 4s i bile küçük düşürdüm dersanede arkadaşlar gülmekten öldü :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
nasıl oldu o :)

turgayozkan009

Üye

normalde hiç bi telefonun wirlessi çekmiyo sınıfta sadece benimki çekiyo :) kızın elinde 4s var koridora çıkınca zor çekiyo benim arkadaşlar gülmekten ölüyo lar ama milyarlık telefonun yapamadığı yapıyo elindeki telefon falan diyo hocalara falan söylüyolar güzel bi havası oluyo anlıyacagın :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
hahaha :) evet wifi için geliştirilen mod çok fark yapıyor. Ne güzel müdür keyfini çıkart iphone dediğin ne sanki c5'in yanında :D :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
.:D

igetsky

igetsky

Üye
ben yine yapamadım diğer cfw ler oluyor ama bunu rm-697 ye atıyorum direk sadece bu dosyaları firmware updaten acıcam ama sadece rusya ve cinin fw si olarak goruyor yani tr fw si yok olmuyor bisey eksik mi anlamadım v23 kullanıyorum son sürüm orijinal dosyalarıda mı atmam gerekli diye duşundum onuda yaptım olmadı :hmmm lütfen yardım:ağlarım:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
hayır orjinal dosya atma ile alakası yok products içindeki klasörleri tamamen silip RM-697 klasörü oluşturup rar içinden çıkan 7 dosyayı o klasöre at bu kadar dostum gerisi aynı

Metallica-

Metallica-

Üye
Ya çok beğeniyorum bunu ya çok kullanışlı çok hızlı .. Teşekkürler.:alkis

- - - Eklendi - - -

normalde hiç bi telefonun wirlessi çekmiyo sınıfta sadece benimki çekiyo :) kızın elinde 4s var koridora çıkınca zor çekiyo benim arkadaşlar gülmekten ölüyo lar ama milyarlık telefonun yapamadığı yapıyo elindeki telefon falan diyo hocalara falan söylüyolar güzel bi havası oluyo anlıyacagın :)
Bende de oldu.HTC çekmiyordu bnmki çekiodu.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar dostum :)

Üst Alt