C5-03 v23✔ Özkan Ç. WP--Son Umut-- 02.02.2013

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
ek olarak başka klavye programları yükleyip kullanabilirsin dostum iyi kullanımlar

frhtckr

Üye
5800 için olurmu hocam?

k10t

k10t

Üye
ozkan c sadece gereksiz programlarin silinmis oldugu bide telefon hafizasi artirilmis cfw varsa versene arkadas buda guzel olmus yukledim bunuda

ercnakn

Üye
merhaba özkan hocam benim de bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim bazen telefon kafayı yiyor ve tuşlar karışıyor. Alt tuşlar(0,* ve #) fonksiyonunu kaybediyor. Ya basıyorum tepki vermiyorlar ya da farklı bi tuşa basmışim gibi tepki veriyor. Mesela 0 tuşuna bastığımda 5 yazıyor. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir. Nasıl halledebilirim. Şimdiden tsk ederim.

davutmutlu51

Üye
tşk.

a_snmz

Üye
Merhaba hocam.Ben bu cfw'yi yüklerken bu şekilde hata alıyorum:The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. Adımları aynen uyguladım ama neden olmuyor?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba hocam.Ben bu cfw'yi yüklerken bu şekilde hata alıyorum:The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. Adımları aynen uyguladım ama neden olmuyor?

telefon flashlama başlangıcını veremiyor telefonunuzun rm-697 olduğundan emin olup adımları dikkkatli bir şekilde yeniden deneyiniz olmadı bi phoenix kullanım videosu izleyebilirsiniz.

m furkan

Üye
merhaba arkadaşlar. Telefonuma ilk defa cfw yüklemeye çalışıyorum. Bir sürü phoenix indirdim. Çoğu yüklenmiyor. Yüklenenler telefonu tanımıyor. Çalıştığına emin olduğunuz bir phoenix linki varsa verebilir misiniz?
Not: telefonumun modeli c5-03

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
forumda mevcut çalışan 2012 phoenix linki var araştırın lütfen

m furkan

Üye
forumdaki linklerin çoğunu denedim hepsinde sorun yaşadım. Problem de burada işte zaten.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
googleda araştır istersen dostum mutlaka vardır

igetsky

igetsky

Üye
hocam bu fw de wifi hassasiyetini max yapmışmıyıdın bu arada hayırlı olsun s4 e mi gectin one amı:ehe

bende 5s alıcam hayırlısı ile:worshippy::thumbup::dry:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Evet yapmistim mudur :) tesekkurler GM Discovery'e gectim :) simdiden hayirli olsun ;)

0serdar090

0serdar090

Üye
dostum kullandığım en manyak cwf çok harika 2 şeyi merak dediyorum facebook twitter gibi şeylerinde bildirimini alabilir miyiz andıroid gibi ve bu mesaja basınca nasıl sohbete giderim birde tam ekran pach olmamış bazı uygulamalarda büyük sıkıntı çıkıyor nasıl duzeltirim şimdiden teşekkürler
dostum kullandığım en manyak cwf çok harika 2 şeyi merak dediyorum facebook twitter gibi şeylerinde bildirimini alabilir miyiz andıroid gibi ve bu mesaja basınca nasıl sohbete giderim birde tam ekran pach olmamış bazı uygulamalarda büyük sıkıntı çıkıyor nasıl duzeltirim şimdiden teşekkürler
Birde telefon açılıp kapandığında temada üst tarafta saat ve tarih çıkıyor çoğu kişide aynı hata var çözüm nedir

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Birde telefon açılıp kapandığında temada üst tarafta saat ve tarih çıkıyor çoğu kişide aynı hata var çözüm nedir
O sorun ekranlar arasnda sürekli geçiş yaparsan olur. Geçmiş zaman hatrlamıyorum nasıl düzeltildiğini.

okay349

Üye
rom patcher ve auto installer programları ayrı bir program mı özkan abi ??

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Autoinstaller ilk kurulumda programları otamatik yükler, diğeride klavye modu gibi hacleme işlerini görür

jaspertr

Üye
dostum çok beğendim fw'ni fakat bir kaç sorum olacak bu tam ekran modu sıkıntı oluyor bir iki sistem modunda öneğin mesajlarda üstte yarısı görünmeyen kısa mesaj yaz gibi seçenek var fw tam oturmamış galiba birde rompachter de tüm fonksiyonları aktif edebilmek içn sadece 4IN1 aktif olması yeterli mi ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
fw tam oturmamış değil maalesef bu cihazda oraya kadar kod düzenlemesi yapılabiliyor. aynen.

zebellac5454

Üye
5800 için olur mu :sos:sos:sos:sos:gun1:

Üst Alt