Tavsiye Büyük ekranlı max 1000 TL performanslı

Sponsorlu Bağlantılar

kemsaf

kemsaf

Üye
Note 2 nin 2.elini temiz 850-950 TL arazi bulabilirsiniz oneriyorum çok iyi cihaz

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

halilcan5594

halilcan5594

Üye
1- Mega
2-1320 (WP olabilir dersen)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
1320'nin kamerası 625 ile aynı 625 gene güzel çekiyor

NEXUS

NEXUS

Üye
Başlıkta belirttiğim gibi büyük ekranlı(6 inç civarı) ve performanslı bir telefon arıyorum. Bütçem 1000 TL ve şu anda aklımda Samsung Galaxy Mega 6.3 , Prestigio MultiPhone 7600 , Dark Evo P60 gibi telefonlar var.
ve kesinlikle Huawei Ascend Mate olmaz.
Samsung Alma pişman olursun , 1000 tl civarı büyük ekranlı telefon için lumia 1320 :)

The Benefit

The Benefit

Üye
1320 iyi bir seçim olur bu fiyata.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung Galaxy Mega çünkü ekranı ikiye bölüp çift işlem birden yapabilirsin.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
Bildigime gore kaliteli bi lens var ama en iyi qarapapaq o bilir
lens kaliteli ancak şu şekilde nokianın kalitesinde 5mp yani diğer 5mp olanlara göre güzel ancak 720 vs ye yaklaşamıyor.

Samsung Alma pişman olursun , 1000 tl civarı büyük ekranlı telefon için lumia 1320 :)
şu anda mega oldukça güzel görünüyor benim tek kaygım performans aynı çipset s4 minide de var ve 540x960 ekran çözünürlüğünde c,hazı uçuruyor ancak 1280x720 de ne oacağını tam kestiremiyorum

Samsung Galaxy Mega çünkü ekranı ikiye bölüp çift işlem birden yapabilirsin.
evet ilgimi çekiyor bu özellik de p60 da bu beni sadece 1gb ram düşündürüyor

NEXUS

NEXUS

Üye
lens kaliteli ancak şu şekilde nokianın kalitesinde 5mp yani diğer 5mp olanlara göre güzel ancak 720 vs ye yaklaşamıyor.

şu anda mega oldukça güzel görünüyor benim tek kaygım performans aynı çipset s4 minide de var ve 540x960 ekran çözünürlüğünde c,hazı uçuruyor ancak 1280x720 de ne oacağını tam kestiremiyorum

evet ilgimi çekiyor bu özellik de p60 da bu beni sadece 1gb ram düşündürüyor
Samsung un her modeli belli bir zaman sonra kasmaya , donmaya başlıyor yani aldığına pişman olursun.

Invoke

Invoke

Üye
1320 kamerası fena değil. Benim beklediğimden iyiydi ama ne desek boş, gidip görmeniz en iyisi olur.
Galaxy megadansa 1320yi tercih ederim ben. Android alınacaksa temiz note 2 mantıklı olur, bence.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
1320 kamerası fena değil. Benim beklediğimden iyiydi ama ne desek boş, gidip görmeniz en iyisi olur.
Galaxy megadansa 1320yi tercih ederim ben. Android alınacaksa temiz note 2 mantıklı olur, bence.
1000 tl civarı bence en iyi seçim lumia 1320 , samsung alınmaya değmez kasmaya başlıyor malesef :( ,

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kamera 5mp flaşlı 6inç ekran 1gb ram lumia 1320 :cool

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
8.1 gelsin daha da :cool: olacak. :D

Sciondar

Sciondar

Üye
Nokia lumia 1320 iyidir.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Galaxy grand neo

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 6 inç civarı diyorum :) lütfen yapmayın en az 5.8 inç olur :) 1320 yi denedim kamerası dediğim gibi iyi ancak o maalesef kadar da değil .
ayrıca mega alırsam cyanogenmod kurabilirim ama yine önemli olan kendi romu eğer çok yavaşlarsa biraz sinir bozar . ben biraz daha p60 a kaydım oldukça hesaplı gibi. kullanan varsa bana ulaşırsa sevinirim.

1320 oldukça güzel cihaz ancak 8.1 çıkana kadar şu anda ihtiyaçlarımı karşılamıyor . ve 8.1 in çıkışıyla yeni modeller duyurulur ve 1320 eskir en azından fiyatı düşer de o zaman görürüz 8.1 ile nasıl oluyor.
ayrıca jiroskop olmaması biraz kafamı kurcalıyor . 1000 TL az buz para da değil .ve 1000 TL veriyoruz iP 4 ten beri bütün telefonlarda olmaya başlayan sensör 1000 TL lik cihazda yok ha dersen çok mu kullanıyorsun jiroskopu . yok da yani neden aynı segmentteki bütün telefonlarda olan özellik bunda yok . Nokianın yanlış "ekonomikleştirme" politilkası bence ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung un her modeli belli bir zaman sonra kasmaya , donmaya başlıyor yani aldığına pişman olursun.
samsung un hangi cihazını kullandın?? ace 2 de bile kassa bi ayar çekip düzeltirdim.

fk555897

fk555897

Üye
Samsung Galaxy Mega 6.3'ten başkasını düşünme. MultiWindow falan çok işe yarar. Hem tablet hem de telefon olarak kullanırsın.Samsung Galaxy Mega 6.3'ten başkasını düşünme. MultiWindow falan çok işe yarar. Hem tablet hem de telefon olarak kullanırsın.

Invoke

Invoke

Üye
Megadan bi cacık olmaz. :D

ifo899

Üye
Htc one x 32gb 999tl

Üst Alt