Max 900-1000 TL Telefon Önerisi 2. El olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AeqN0r

AeqN0r

Üye
    Konu Sahibi
Max 900-1000 TL Telefon Önerisi 2. El olabilir.
Arkadaşlar Telefon alıcam mac 900-1000 TL bütçem var 2. el olabilir...

Kamerası orta derecede olsa olur, Hız konusunda iyi ( Oyun int vs. özellikler ), Ekran boyutu max 4.3 inc falan aslında SII ninde boyutuda biraz büyük geliyor ama olsun (4.0 inc civarlarında olursa daha iyi olur). Şarj bakımından yüksek. Ekran özellikleride iyi olursa fena olmaz :))
Telefonla çoğunlukla internete falan gireceğim için hızı yüksek olmalı kesinlikle .

Önerilerinizi bekliyorum bide önerdiğiniz telefonların özelliklerini kısaca yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

avcitalip

avcitalip

Üye
bence bunu al pişman olmazsın :

eğer bu çok pahalı 1.160 TL veremem dersen sana 2.el s2 öneririm s2 de çok güçlü bir cihaz ama xperia ion çok çok daha güçlü bir cihaz hatta çift çekirdekli telefonların en güçlüsü desek yalan olmaz sanırım :evet:

bence ion'u al hem sıfır almış olursun :oke:

- - - Eklendi - - -

ekran konusunuda kafana takma,bir süre sonra alışacaksın hatta ufak gelmeye başlayacak emin ol :oke:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
2. el değilde sıfır almayı neden düşünmezsin böylesi bir miktar N9 almana yetecekdir.Özgür bir sistem android ,symbian ve olası sistemleri portlayabilir dilersen 2 portu bir arada kullanabilirsin.Arayüz olarak yada genel olarak lumia'yı andıran bir telefon kamerası orta dereceyi aşacak vaziyetde.Ve aklına gelen tüm oyunları telefonda barındırabilir bir nevi kullanabilirsin.Hız konusunda saniye farklarını gözetmiyorsan yerli yerinde.Bimeksin beyaz N9'da ara ara indirimle oluyor 1000 Tl'ye varan bir fiyatla satışta.Göz atmanı tavsiye ederim.Tabi bir artı olarak yeni bir sistemin enjekte edilmesi bekleniyor yani N9 özgürlüğün tanımını yok sayacak gibi.

avcitalip

avcitalip

Üye
2. el değilde sıfır almayı neden düşünmezsin böylesi bir miktar N9 almana yetecekdir.Özgür bir sistem android ,symbian ve olası sistemleri portlayabilir dilersen 2 portu bir arada kullanabilirsin.Arayüz olarak yada genel olarak lumia'yı andıran bir telefon kamerası orta dereceyi aşacak vaziyetde.Ve aklına gelen tüm oyunları telefonda barındırabilir bir nevi kullanabilirsin.Hız konusunda saniye farklarını gözetmiyorsan yerli yerinde.Bimeksin beyaz N9'da ara ara indirimle oluyor 1000 Tl'ye varan bir fiyatla satışta.Göz atmanı tavsiye ederim.Tabi bir artı olarak yeni bir sistemin enjekte edilmesi bekleniyor yani N9 özgürlüğün tanımını yok sayacak gibi.

ekleyelim : geliştiricilikten anlamıyorsanız ve telefonunuzu sıradan bir insan gibi kullanacaksanız bu telefona hiç gerek yoktur :evet: bu cihazı alacağınıza gidin 2.el s2 alın on kat daha iyidir :evet:

aleranol

aleranol

Üye
Bence 0 s2 alabilirsin. Arkadaşım 1100tlye 0 s2 aldı. Ya da xperia ion al.

avcitalip

avcitalip

Üye
Bence 0 s2 alabilirsin. Arkadaşım 1100tlye 0 s2 aldı. Ya da xperia ion al.

900-1000 TL arası dediği için 2.el dedim ayrıca 1.100 veren 1.160 da verir gider su geçirmez ve s2'den çok çok daha güçlü olan ion'u alır :evet:

ege099

ege099

Üye
bence bunu al pişman olmazsın :

eğer bu çok pahalı 1.160 TL veremem dersen sana 2.el s2 öneririm s2 de çok güçlü bir cihaz ama xperia ion çok çok daha güçlü bir cihaz hatta çift çekirdekli telefonların en güçlüsü desek yalan olmaz sanırım :evet:

bence ion'u al hem sıfır almış olursun :oke:

- - - Eklendi - - -

ekran konusunuda kafana takma,bir süre sonra alışacaksın hatta ufak gelmeye başlayacak emin ol :oke:
bende kesinlikle xperia ionu öneriyorum gerçekten harika bir cihaz bende alıcaktım aynısından fakat rengi kırmızı olduğu için almadım :)

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap

ekleyelim : geliştiricilikten anlamıyorsanız ve telefonunuzu sıradan bir insan gibi kullanacaksanız bu telefona hiç gerek yoktur :evet: bu cihazı alacağınıza gidin 2.el s2 alın on kat daha iyidir :evet:

Sanırsam gelişimden anlamayan biri olarak anlatma gereğinde bulunmuşsun.Androidin yapamıyacağını yapabileceğin bir sistem üzerine kurulu linux tabanlı geliyor olsada katamıyacağın bir uygulama yada program yok kastın ne yönlüydü bilmiyorum ama hiç etkileyici olmadı.

aleranol

aleranol

Üye
Sanırsam gelişimden anlamayan biri olarak anlatma gereğinde bulunmuşsun.Androidin yapamıyacağını yapabileceğin bir sistem üzerine kurulu linux tabanlı geliyor olsada katamıyacağın bir uygulama yada program yok kastın ne yönlüydü bilmiyorum ama hiç etkileyici olmadı.

Herkes telefonla uğraşmaz arkadaş bunu yazmış

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap

Dediğin gibi demeyi isterdim fakat kastı pekde o yönde olmadı.Sıradan bir insanda ne demek android veya s2 kullanınca veliaht unvanımı alıyoruz Meego-android kullanımına olanak tanıyan N9 fazla bir uğraş yanıda yok nitroid ile tek bir hamle sonrası mağlum aynı yöntem ve sistemle uygulamaları telefonda işlevi olarak barındırabiliyoruz.En çok kızdığım yani ise s3 de değil s2 ile 10 kat gibi bir farkı yaratması akıllara zarar.

avcitalip

avcitalip

Üye

kardeşim yanlış anlamışsın,o cihazı geliştirmeyi bilmiyorsan almaman gerekir diyorum mesela ben bilmiyordum babamda bilmiyordu bilmeden aldık cihazı binbir pişman olduk :oke: geliştirmeyi bilirsen yapamayacağın şey yok çok haklısın :evet:

- - - Eklendi - - -

aynen :)

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap

kardeşim yanlış anlamışsın,o cihazı geliştirmeyi bilmiyorsan almaman gerekir diyorum mesela ben bilmiyordum babamda bilmiyordu bilmeden aldık cihazı binbir pişman olduk :oke: geliştirmeyi bilirsen yapamayacağın şey yok çok haklısın :evet:

- - - Eklendi - - -

aynen :)

Yani Talip öyle bir yazdın ki o algıya varamadım yanlış anladıysam kusura bakma fakat yeni belirtiyor olsanda hala kararım aynı.Telefonu eski bir devrin telefonu gibi gösterir oldun. Herneyse madem tatlıya bağlandı.Bir kaç noktaya daha değinip arkadaşı kararıyla başbaşa bırakmak yerli yerinde olur.Tahminen N9'u çıkış anıyla aldın ki haklısın o zamanlar gelişim olarak biraz sorunluydu fakat şu an herşey kolayına kaçıyor.2 portu döşemek ve bir arada kullanmak oldukca basit.Buna dayanarakdan üzerinde fazlasıyla durdum.Gerçi bizim dile getirdiklerimizde pek tesir etmiyor.Artık bu muhabbetlere girmekden kaçınmak gerekiyor.Telefonu bizzat deneyip kendini özetleyen veya eline yakışanı alması gerçek yanı ve olması gereken.

avcitalip

avcitalip

Üye
Yani Talip öyle bir yazdın ki o algıya varamadım yanlış anladıysam kusura bakma fakat yeni belirtiyor olsanda hala kararım aynı.Telefonu eski bir devrin telefonu gibi gösterir oldun. Herneyse madem tatlıya bağlandı.Bir kaç noktaya daha değinip arkadaşı kararıyla başbaşa bırakmak yerli yerinde olur.Tahminen N9'u çıkış anıyla aldın ki haklısın o zamanlar gelişim olarak biraz sorunluydu fakat şu an herşey kolayına kaçıyor.2 portu döşemek ve bir arada kullanmak oldukca basit.Buna dayanarakdan üzerinde fazlasıyla durdum.Gerçi bizim dile getirdiklerimizde pek tesir etmiyor.Artık bu muhabbetlere girmekden kaçınmak gerekiyor.Telefonu bizzat deneyip kendini özetleyen veya eline yakışanı alması gerçek yanı ve olması gereken.

abi sen anlıyorsunda böyle konuşuyorsun cihaz güzel cihaz ama anlamayan adam ne yapsın eski telefon falan demeye getirmiyorum :evet:

o port olayları çok zor değil ama yinede bir android cihaz gibi kullanamıyorsun değil mi ? gündelik olarak :evet:

her neyse doğru diyorsun bu telefonu kullanmayı bilen almalı bilmeyen almasın pişman olur ki biz aldık pişman olduk :evet: belkide bu port olaylarına falan girseydim hiçte pişman olmazdım :) :evet:

Türk-X

Türk-X

Üye
SIII mini düşünebilirsin

AeqN0r

AeqN0r

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için Teşekkürler ben biraz daha düşünücem :)

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Electroworldde Nexus 1.000 liraydi.

Superfan

Superfan

Üye
Az zorla SII al.Nexus, SII'nin gerisinde bir performans sergiliyor.

Sarangni

Sarangni

Üye
Motorola Razr bak derim. Donanım olarak cok iyi.

100 - 150 TL daha koyarsan LG Optimus 4X derim

avcitalip

avcitalip

Üye
Al şunu gitsin :evet: fiyatı s2 den ucuz ama telefon s2'den daha iyi :evet: :oke: kesinlikle pişman olmazsın sana bunun garantisini veriyorum :oke:

@Sony Xperia S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt