Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

nanotex

nanotex

Üye
Memnunum gayet güzel deep sleep yani derin uyku sorunu vardi bütün romlarda 4.2.2 de bunda öyle bir sorun yok knox benimki temiz rootsuz kullandım ilk defa bir telefonu ama böyle daha stabil yinede bakalım towelroota akşam bende bakayım
Deep sleep sorununu açıklayabilir misin dostum?

wondermu

Üye
Onu biliyorum da sorun neydi 4.2.2deki versiyon

4.2.2 firmwarelerinde 800 mhz de takilı kalıyordu kernelden dolayı tek bende değil hemen hemen bütün s4 minilerde bunu öğrenmek için cpu spyi indirip google playden bakabilirsiniz telefon hangi frekansları daha çok harcıyor

reflex

reflex

Üye
Aynen aynen akşamları şarzın bitme sorunu o yüzden oluyodu zaten şimdi şarz çok iyi

nanotex

nanotex

Üye
4.2.2 firmwarelerinde 800 mhz de takilı kalıyordu kernelden dolayı tek bende değil hemen hemen bütün s4 minilerde bunu öğrenmek için cpu spyi indirip google playden bakabilirsiniz telefon hangi frekansları daha çok harcıyor

Aynen aynen akşamları şarzın bitme sorunu o yüzden oluyodu zaten şimdi şarz çok iyi
Yav yemin ediyorum o sorun yüzünden telefondan soğudum servise götürdüm adamın dediği şey 'telefonu dinlendirmek gerekiyor geceleri kapat android bu' yav diyorum ne alaka alarm kuruyorum geceleri. Adam ısrar ediyor dinlendir diye. Bakalım 4.4.2 gelsin biraz rahatlarız. Ama 5s alıcam orası kesin.

• Beğen
Tepkiler: reflex

wondermu

Üye
Yav yemin ediyorum o sorun yüzünden telefondan soğudum servise götürdüm adamın dediği şey 'telefonu dinlendirmek gerekiyor geceleri kapat android bu' yav diyorum ne alaka alarm kuruyorum geceleri. Adam ısrar ediyor dinlendir diye. Bakalım 4.4.2 gelsin biraz rahatlarız. Ama 5s alıcam orası kesin.

İyi oldu 4.4.2 de hem deep sleep yapıyor en kötü ihtimalle 384 mhzde çalışıyor

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
wifi sorunu olanlar nasıl düzeltti

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
konu başlığında yayınlandı yazıyor güncelleme yükleyebiliyormuyuz

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Türkiye için çıktığı yazmıyo ama neyse[/QUOT

Türkiye için mi yazması gerekiyor yani anlamadım... konu başlığına baktığımızda tüm s4 mini lere diyor doğal olarak ta öyle algılanıyor o zaman konu başlığı düzeltilsin

wondermu

Üye

bence sıkıntı yok türkiyeye de yakinda yayinlanir beklemek istemyenler rusya romunu indirip sorunsuz bir sekilde kullanabilir

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bence sıkıntı yok türkiyeye de yakinda yayinlanir beklemek istemyenler rusya romunu indirip sorunsuz bir sekilde kullanabilir
evet sıkıntı yokta konu başlığı enteresan olmuş bütün s4 minilere güncelleme yayınlandı yazıyor biz Türkiye olarak bu bütünün dışındayız ....

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
başkasında wifi sorunu varmışta onun için sordum

• Beğen
Tepkiler: reflex
bilal72

bilal72

Üye