BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos ,SNintendo,Mame)

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
pico diye bir dosya cikti ama uzantisini acmiyor telefon..
uzantısı 7z mi zip mi rar mı? 7z ise onu telefonda açamıyorsunuz aslında oda bir tür zip ama normal yoldan açılmıoyr.dosyanın 7z uzantısını zip yapıp açmayı deneyin,eger rar ise aşagıdan indirip rar açıcı ile açın,eger ki zip ise yine aşagıdan indirip zip açıcı ile açın.
rar açıcı:
zip açıcı:
başka sorun varsa buraya yazın ben her daim burdayım...

marjisalih

marjisalih

Üye
uzantısı 7z mi zip mi rar mı? 7z ise onu telefonda açamıyorsunuz aslında oda bir tür zip ama normal yoldan açılmıoyr.dosyanın 7z uzantısını zip yapıp açmayı deneyin,eger rar ise aşagıdan indirip rar açıcı ile açın,eger ki zip ise yine aşagıdan indirip zip açıcı ile açın.
rar açıcı:
zip açıcı:
başka sorun varsa buraya yazın ben her daim burdayım...

tesekkurler:oke:

A s i R u h

A s i R u h

Üye
arkadım süpersin ya çok teşekkürler

maytrax

Üye
arkadaşim picodriver indirdim ama telefona yüklenmiyor.uzantısının ismi yok.zip veya rar dan çikarmadım.çünkü öyle bişey yok.uzantının ismini sis yaptım olmadı.kısacası ben bu programı telefonuma yükleyemedim bana bi yardımcı olursan sevinirim.Teşekkürler paylaşim için.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
arkadaşim picodriver indirdim ama telefona yüklenmiyor.uzantısının ismi yok.zip veya rar dan çikarmadım.çünkü öyle bişey yok.uzantının ismini sis yaptım olmadı.kısacası ben bu programı telefonuma yükleyemedim bana bi yardımcı olursan sevinirim.Teşekkürler paylaşim için.
dostum sorununu tam olarak anlamadım,ama istersen aynı picodriveyi aşagıya upload ettim,onu indir direk kur,hiç ziple rarla ugraşma sana direk sis dosyası:
birde oyunları zipleyip oyna.oyun sitesi bilmiyorsan sana bolca oyun olan bir site:
indircegin oyunun altındaki şu tuşa bastıgında " "indirilsin mi diyye sorar :oke:
sadece tek bir sorun var oda oyunları 7z dosyası olarak inmesi bilgisayarın varsa zip açıcıyla açarsın...

maytrax

Üye
Arkadaşim bu verdigin pıcodrıver sertifika istiyor.Telefonuma yüklenmiyor bi türlü.Bana bi yardımcı ol.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Arkadaşim bu verdigin pıcodrıver sertifika istiyor.Telefonuma yüklenmiyor bi türlü.Bana bi yardımcı ol.
dostum en basitinden sende sertifika al veya telefonu hackle.hatta telefona flash atamam diyorsan ve versiyonunda düşükse yine sertifika alarak helloox ile hackle.birde zaten benim koydugum picodrive soneday arkadaşımızın verdigi picodrivedir.sadece rar/zip ten çıkardım.

g_han

Üye
Arkadaşım uzun süredir yokumda ben hala sorunu çözemedim .

Start Game Yerine geliyor daha ileriye gidemiyorum.
Aşağı yukarı oluyor Fakat Oyunu başlatamıyorum..
..
Yani şimdi biosu tanıtıyorum.
Loaddan oyunu seçiyorum .
Oyun başlıyor. Press a geliyor. Tıklıyorum ve ..
"Start Game"
"Option" diye bir ekran geliyorya . oradan ileri gidilmiyor...! Aşağı yukarı yapılıyor ama gerisi yokk..
.. bu sorunu bulabilirsen Çok teşekkür ederim.
yada sen daha programı yüklemeden başlayıp en sonuna kadar anlatırsan ve link verebilirsende sevinirim.
yani gpspden önce yüklemem gerekenleri sonra senin gpspnin linki ve biosu ve sonra sendeki bi oyunu atda bakayım benim teldemi sorun var

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Arkadaşım uzun süredir yokumda ben hala sorunu çözemedim .

Start Game Yerine geliyor daha ileriye gidemiyorum.
Aşağı yukarı oluyor Fakat Oyunu başlatamıyorum..
..
Yani şimdi biosu tanıtıyorum.
Loaddan oyunu seçiyorum .
Oyun başlıyor. Press a geliyor. Tıklıyorum ve ..
"Start Game"
"Option" diye bir ekran geliyorya . oradan ileri gidilmiyor...! Aşağı yukarı yapılıyor ama gerisi yokk..
.. bu sorunu bulabilirsen Çok teşekkür ederim.
yada sen daha programı yüklemeden başlayıp en sonuna kadar anlatırsan ve link verebilirsende sevinirim.
yani gpspden önce yüklemem gerekenleri sonra senin gpspnin linki ve biosu ve sonra sendeki bi oyunu atda bakayım benim teldemi sorun var
dostum sana öncedende dedigim gibi telefonun yanında bi müzik degiştirmek için aparat verilmiş olması lazım.o yoksa telefonun kırmızı ve kamera tuşları var.onları okutcan A tuşu yerine kırmızı tuşu,B tuşu yerine de kamera tuşunu okut.nasıl okutulacagını sorarsan bilmiyorum çünkü emulator bende bayadır kurulu degil.ama ayarlarda control settings tarzı bişi olması lazım ordan ayarlıcaksın.yanlış hatırlamıyorsam yukarıda tuşun adı çıkacak ve sen o tuşu hangi butona (kamera ve ya kırmızı tuş) atamak istiyorsan tuşun adı çıktıgında o butona basıcaksın...umarım yapabilmişsindir.birde her seferinde biosu tanıtmana gerek yok bi kere tanıtsan her açılışta bios otomatik hazırlanır.hani biosu emulator kurulduktan sonra bi kereye mahsus tanıtacaksın öbür türlü her oyuna özel tanıtırsan oyun çalışınca ekran gri çıkabilir.buna ragmen olmuyorsa bilmiyorum.mesela bende yine soneday arkadaşımızın verdigi gpfce emulatorunu kurdum picodrivedeki klavye var diyordu ama emulatorda klavye çıkmadı...

--------------- Ekleme ---------------

yalnız benim sorunuma kim bakacak?bende de gpfce de klavye yok kaç aydır nes oynayacagız diye bekliyorum:ağlarım::ağlarım::ağlarım::birak::birak:

malatyalı_44

Üye
dostum sana öncedende dedigim gibi telefonun yanında bi müzik degiştirmek için aparat verilmiş olması lazım.o yoksa telefonun kırmızı ve kamera tuşları var.onları okutcan A tuşu yerine kırmızı tuşu,B tuşu yerine de kamera tuşunu okut.nasıl okutulacagını sorarsan bilmiyorum çünkü emulator bende bayadır kurulu degil.ama ayarlarda control settings tarzı bişi olması lazım ordan ayarlıcaksın.yanlış hatırlamıyorsam yukarıda tuşun adı çıkacak ve sen o tuşu hangi butona (kamera ve ya kırmızı tuş) atamak istiyorsan tuşun adı çıktıgında o butona basıcaksın...umarım yapabilmişsindir.birde her seferinde biosu tanıtmana gerek yok bi kere tanıtsan her açılışta bios otomatik hazırlanır.hani biosu emulator kurulduktan sonra bi kereye mahsus tanıtacaksın öbür türlü her oyuna özel tanıtırsan oyun çalışınca ekran gri çıkabilir.buna ragmen olmuyorsa bilmiyorum.mesela bende yine soneday arkadaşımızın verdigi gpfce emulatorunu kurdum picodrivedeki klavye var diyordu ama emulatorda klavye çıkmadı...

--------------- Ekleme ---------------

yalnız benim sorunuma kim bakacak?bende de gpfce de klavye yok kaç aydır nes oynayacagız diye bekliyorum:ağlarım::ağlarım::ağlarım::birak::birak:
arkadaşım bunda klavye çıkıyorda sensörünü yapamadım

mangdaşire

mangdaşire

Üye
arkadaşım bunda klavye çıkıyorda sensörünü yapamadım
kardeşim çok sagol...kaç aydır böyle bişi arıyordum .bu arada sensörleri yapmak için ilk önce telefon klavyesi gibi olan klavyeyi aç,sonra num tuşuna bas,ve ctl yazan yeşil tuşa bas ve 2 TUŞUNA BAS en son yine yeşil ctl tuşuna bas VE MUTLU SON....:sarıl:

A s i R u h

A s i R u h

Üye
ya harbiden çok güzelmiş bunlar.. soneday dewamını sabırsızlıkla bekliyorum...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
arkadaşlar yapamadıysanız,controls açın,run controls tarzı bi yer var oraya tıklayın A,B tuşlarını kırmızı ve yeşil tuşa ayarlayın...:oke:

kilisli822

kilisli822

Üye
Tşk

cumhurutas

Üye
saol dostum

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bu arada bende blackstar yükledim önbelleklenme E ye alındıgı için gpsp telefonda fazla yer kaplamıyor.o yüzden gpsp yi yeniden kurdum.soneday arkadaşımızın tavsiyesine uyup kamera ve kırmızı tuşu ayarladım çok güsel oldu.elinize saglık.....

kilisli822

kilisli822

Üye
üstad çalışmalarını takdir ediyorum...
teşekkür

estomb

Üye
teşekkürler...

Üst Alt