BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos ,SNintendo,Mame)

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bu arada arrkadaşlar 5800 ın bi 128mb ram daha olaymış dosbox emulatorunda hiphop ejay6 çalışırmış...hiphop ejay 6 güzel bir müzik yapma programı
birde dos emulatorunda burda mevcut bütün dosyaları karta kurun demişsiniz ama hiçbiri karta kurulmuyor hepsi direk tel hafızasına kuruldu?:hmmm
dos dedigin böle olur:http://www.maxicep.com/s60-3rd-dige...5320xm-n79-n95-n96-n82-5800-6220c-308402.html
ve atrıca ben bu dosboxu denedim çok güzel bir win98 açıldı.gene benim için hızlı sayılır.

Anarchy_Rap

Üye
bu sitedeki ilk yorumum sana değer.eline emeğine sağlık dostum.Geniş bi vaktimde bunları deneyeceğim.

sawyer32

sawyer32

Üye
gPsp ile bir kaç sorunum var. :/

bios u ve belirledim , oyunları (romları) da zip'leyip belirledim . ama oyunu başlatırken kara ekran var. :/ çözüm nedir ??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
gPsp ile bir kaç sorunum var. :/

bios u ve belirledim , oyunları (romları) da zip'leyip belirledim . ama oyunu başlatırken kara ekran var. :/ çözüm nedir ??
kardeş gpsp ye oyunları zipsiz at.bende zipli atıyordum ,oyunu bi açıyorum kapkara ekran,sonra zipten çıkarıyorum normal oyun:oke:

sawyer32

sawyer32

Üye
kardeş gpsp ye oyunları zipsiz at.bende zipli atıyordum ,oyunu bi açıyorum kapkara ekran,sonra zipten çıkarıyorum normal oyun:oke:

zipsiz atınca hiç görmüyor :/ telefonda mı zip i ayrıca çıkarmak gerekiyor ?? :hmmm

edit : bios u seçerken " you have an incorrect bios image ..." tarzı bi hata veriyor ??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
zipsiz atınca hiç görmüyor :/ telefonda mı zip i ayrıca çıkarmak gerekiyor ?? :hmmm

edit : bios u seçerken " you have an incorrect bios image ..." tarzı bi hata veriyor ??
hımm:hmmm bu biraz karmaşık bir durum.bende sadece zip açılmıyor.birde sizin biosunuz hatalı olabilir birde bunu deneyin:
artık buda olmazsa şu konuya bir göz gezdirin:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...u-artik-beta-degil-ses-fixlendi-5-398323.html

sawyer32

sawyer32

Üye
hımm:hmmm bu biraz karmaşık bir durum.bende sadece zip açılmıyor.birde sizin biosunuz hatalı olabilir birde bunu deneyin:
artık buda olmazsa şu konuya bir göz gezdirin:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...u-artik-beta-degil-ses-fixlendi-5-398323.html

artık bios ta o sorunu vermiyor ama yinede zip le sorunum var. sadece zip olan dosyaları gösteriyor ve onları seçtiğimde açmıyor :hmmm acaba sorum oyunlarda olabilir mi ?? oyunlar ; soneday ın tavsiye ettiği 3 oyundu . (pokemon ,tekken ,beyblade :ehe )

edit: becerdim :D :ehe meğerse verilen uygulamalar zip şeklindeymiş ama yazmıyormuş .. bnde onları gba sanıp tekrar zip le mişim :d: :d:

Siz siz olun benim ahmaklığımı yapmayın :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
artık bios ta o sorunu vermiyor ama yinede zip le sorunum var. sadece zip olan dosyaları gösteriyor ve onları seçtiğimde açmıyor :hmmm acaba sorum oyunlarda olabilir mi ?? oyunlar ; soneday ın tavsiye ettiği 3 oyundu . (pokemon ,tekken ,beyblade :ehe )

edit: becerdim :D :ehe meğerse verilen uygulamalar zip şeklindeymiş ama yazmıyormuş .. bnde onları gba sanıp tekrar zip le mişim :d: :d:

Siz siz olun benim ahmaklığımı yapmayın :oke:
:oke::oke::oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------
gıcık oldum gpfce emulaorunda klavye çıkmadı ama picodrivede çıktı:hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yav ilgilenen yok mu?gpfce de klavye yok!!!!!

caglet

caglet

Üye
teşekkürler.. Çok uğraşmışsın konuya beli

gapxel

Üye
abicim benim telefonun markası n97 mini .. ve paco dosyasını acmıor neden acmıo olabilir?

yahu benim tel hiç bir emulatoru çalıstırmıor :S (n97 mini)

sakkas

Üye
merhaba arkadaslar yardima ihtiyacim var. ben bu programmi kurarken telefona install yapmadi (Zertifikat hatasi) gösterdi.Ne yapmam gerekiyor...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
merhaba arkadaslar yardima ihtiyacim var. ben bu programmi kurarken telefona install yapmadi (Zertifikat hatasi) gösterdi.Ne yapmam gerekiyor...
buyurn buraya bakın:http://www.maxicep.com/symbian-destek/sertifika-alma-islemi-opda-resimli-anlatim-200075.html

gpfce de klavye çıkmadı!!!!!!!!!!!!!biri artıkı yardım etse.!!:ağlarım:
arkadaşlar sizsiz olun benim yaptıgımı yapmayın,dosbox emulatorunun klavyesini gidipte komple klasörle birlikte dataya atmışım...sonradan çıkarıp atınca düzeldi:emzik::emzik::vur:vur:vur
yalnız gpfcede hala klavye çıkmadı...

birde size bir oyun ismi söylesem bu oyunu oynama ihtimalimiz nedir oyunun adı"island hopping".

g_han

Üye
Ya kardeş ellerine sağlık da ..
gPsp 0.62 de qt kur demişsin. kurdum fakat simge felan gelmedi. ( Normalde gelmesi gerekirmi bilmiyorum.)
ve diğer dosyalarıda indirdim yapacak bişe yok yani bundan ileri gidemiyorum.

Maksat güzelce pokemon oynayabilmek, indirdim bütün pokemon serilerini ama oynayamıyorum.!

Yardım Ederseniz minnettar olurum.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Ya kardeş ellerine sağlık da ..
gPsp 0.62 de qt kur demişsin. kurdum fakat simge felan gelmedi. ( Normalde gelmesi gerekirmi bilmiyorum.)
ve diğer dosyalarıda indirdim yapacak bişe yok yani bundan ileri gidemiyorum.

Maksat güzelce pokemon oynayabilmek, indirdim bütün pokemon serilerini ama oynayamıyorum.!

Yardım Ederseniz minnettar olurum.
qt'nin simgesi görünmez işletim sistemi gibi arka planda çalışır.önce qt'yi sonra gpsp'yi kurun,sonra gpsp'yi açın biosu tanıtın,burada bios verildi mi bilmiyorum ama isterseniz buraya biosu koyabilirim,sonra oyunları gösterin.not: soneday arkadaşımız oyunları zipleyip atın demiş ama zipli bir biçimde çalışmayabilir,egerki çalışmazsa oyunu zipten çıkarıp atın.oyunun uzantısının .gba olmasına dikkat edin.:oke::oke::oke:
buda bios dosyası:

g_han

Üye
Galiba saçma bi soru olacak ama nasıl yükleniyor bu ?

Dosya biçimi destektenmiyor diyor . Nasıl olacak !

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Galiba saçma bi soru olacak ama nasıl yükleniyor bu ?

Dosya biçimi destektenmiyor diyor . Nasıl olacak !
biostan bahsediyorsanız,onu gpsp yi açtıktan sonra oyun açmaya çalıştıgınız bölümün altında bir yer daha var,oraya tıklayın tıpkı oyun açmaya çalıştıgınız bölüm gibi dosyaları gösterecek biosu hangi dosyaya attıysanız o dosyayı bulup açın:oke:

g_han

Üye
Bios değil ya , onun üzerinde indirdiğimiz gpsp yazan dosyayı yüklemiyor

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Bios değil ya , onun üzerinde indirdiğimiz gpsp yazan dosyayı yüklemiyor
rardan/zipten çıkardınız mı?
zip veya rar açıcınız yoksa buyurun:

:oke:

g_han

Üye
Tamam herşeyi yaptım ama kara ekran çıkıyor.

Zip li olarakta kara ekran var , zipten çıkarıncada . Nasıl Olacak :(

Üst Alt