BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos ,SNintendo,Mame)

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Tamam herşeyi yaptım ama kara ekran çıkıyor.

Zip li olarakta kara ekran var , zipten çıkarıncada . Nasıl Olacak :(
biosu gösterdiniz mi?
bi ara bende bu programı kullanmıştım.oyun zipli olarak açılmıyor birde altını çizerek söylüyorum BAZI OYUNLARI DESTEKLEMEYEBİLİR.size kendi oynadıgım oyunlardan birini koyuyorum bu oyunu zipten çıkarın ve deneyin bu oyun bende çalıştı:

g_han

Üye
Tamam hallettim . Crash açılıyor ama sonedayın verdiği pokemonu açmıyor.

Tekrar Tekrar Teşekkür Ederim

g_han

Üye
Ya bu 5800 a uygun pokemon oyunu yokmu ?

pokemon açılıyor

START GAME
OPTİON yazısından sonra tıklanmıyor buna bir yardım..
Bİde diğer oyunlarda bad jumping gibi bişey yazıyor oyun başlarken ve Gspsp direk kapanıyor.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Ya bu 5800 a uygun pokemon oyunu yokmu ?

pokemon açılıyor

START GAME
OPTİON yazısından sonra tıklanmıyor buna bir yardım..
Bİde diğer oyunlarda bad jumping gibi bişey yazıyor oyun başlarken ve Gspsp direk kapanıyor.
dostum:D şimdi bende gta denedim açılıyor ama oyuna girince gpsp oyundan atıyor.hani o pokemon olmadıysa buradan bak burada bolca oyun var,rusça diye bakmamazlık yapma benim en çok oyun gördügüm site burasıydı evet tam 2.5-3 sayfa pokemeon var dene
ilk sayfa:
ikinci sayfa:
üçüncü sayfa:
buda dördüncü sayfa :
hepsinde pokemon var hangisini begenirsen onu indir.
ben her oyunumu bu siteden indirdim...çok güzel oyunlar var bence sırf pokemon oynama...:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

g_han

Üye
Tamam şimdi bakacağım bunlara ama bak.
Oyun başlıyor tıklıyorum herşey tıkırında gidiyor ama Start Game ve onun altında bişey geliyorya orada tıklanmıyor .
Aşağı yukarı yapıyor ama tıklayamıyorum.:hmmm

olben

Üye
Arkadaşlar bu emülatörü nasıl yükleyeceğiz oyunları nasıl yükleyip açacağız yardımcı olabilirmisiniz??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Tamam şimdi bakacağım bunlara ama bak.
Oyun başlıyor tıklıyorum herşey tıkırında gidiyor ama Start Game ve onun altında bişey geliyorya orada tıklanmıyor .
Aşağı yukarı yapıyor ama tıklayamıyorum.:hmmm
dostum bazı oyunlar açılıyor gibi gözüküp açılmayabilir.crash'ı sorunsuz oynadın ama degil mi?mesela verdigim örnek gta.gta oynarken açılıo ama bi süre sonra hata verio.yani olabilir oynayamayabilirsin.emulatorlara meraklandıysan konu açmıştım vardı bir bakabilirsin:5800 nes,snes,gba oynama sorunu çözümlendi...!

g_han

Üye
Ya oyun açılıyor . "Press Start" diyor. Starta basıyorum sorun yok ama sonra "New Game" ve "Option" yazılan yere geliyor. Orada Starta basıyorum ama işlemiyor. aşağı yukarı yapıyorum oluyor ama . Bide ne kadar beklersem bekleyeyim hata vermiyor öyle bekliyorum .
Bide Crash te o hani 1 2 3 4 5 diye şeyler var Crash bitanesinin üstünde duruyorya oradan ileri gidemiyorum.
ve "Emu-Land" sitesinden indirdiğim oyunlar uzantıları "7z" bu nasıl bişey hangi emülatörde çalışıyorki .
ve Gspsp den başka emülatör yüklemedim haberin olsun .
Herşey İçin Şimdiden Teşekkür Ederim çok Yardımcı oluyorsun.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Ya oyun açılıyor . "Press Start" diyor. Starta basıyorum sorun yok ama sonra "New Game" ve "Option" yazılan yere geliyor. Orada Starta basıyorum ama işlemiyor. aşağı yukarı yapıyorum oluyor ama . Bide ne kadar beklersem bekleyeyim hata vermiyor öyle bekliyorum .
Bide Crash te o hani 1 2 3 4 5 diye şeyler var Crash bitanesinin üstünde duruyorya oradan ileri gidemiyorum.
ve "Emu-Land" sitesinden indirdiğim oyunlar uzantıları "7z" bu nasıl bişey hangi emülatörde çalışıyorki .
ve Gspsp den başka emülatör yüklemedim haberin olsun .
Herşey İçin Şimdiden Teşekkür Ederim çok Yardımcı oluyorsun.
dostum sen de telefonun yanında müzik degiştirmek için bir tuş takımı tarzı bişi geldiyse onu emulatora okut.veya telefonun kırmızı ve kamera tuşlarını okut.yapamadıysan soneday arkadaşımız yazmış galiba onu oku.ben mesela müzik tuşlarıyla oynadım ama 1-2 oynamadan sora bozuldu:D.istersen birde buraya bak burada soneday arkadaşımız ayrıntılı olarak anlatmış: http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...u-artik-beta-degil-ses-fixlendi-5-398323.html 2. soruna yanıtım şudur:7z aslında bir tür zip onu ben telefonda açamıyorum.bilgisayarda winrar yüklü onunla açılıyor.telefonda açmayıda denemedim açıkçası.istersen telefondan giriyorsan uzantısını degiştirip zip yapıp açmayı dene veya xplore ile açmayı dene.uzantıyı dosyanın adını degiştirme kısmından degiştirebilirsin.:oke::oke:ve ayrıca gpsp den başka emulator yüklesen bile gpsp'yi etkilemez:oke:

--------------- Ekleme ---------------

veya dostum telden giripte açamıyorsan buraya upload et,ben onu burada açıp cevap olarak upload edebilirim.:oke:

eqzac

eqzac

Üye
dosyayı indirdim ne jar ne de sisx dosyası bu , dosya uzantısını değiştiriyorum telefon yine tanımıyor anlamadım hiç kimse böyle sorunla karşılaştımı ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
dosyayı indirdim ne jar ne de sisx dosyası bu , dosya uzantısını değiştiriyorum telefon yine tanımıyor anlamadım hiç kimse böyle sorunla karşılaştımı ?
ya dostum rar/zipten çıkardın mı?

cem_95

Üye
Beyler GPSP Pokemon Firered neden açılmıyor uzantıyı .gba mı yapcam yoksa başka bir şey mi?? Soneday yardımlarını bekliyorum....

--------------- Ekleme ---------------

flood için özür dilerim Pokemon Firered indirince sonunu .rar yapın rar dan çıkarın oyun var içinde tekrar teşekkürler

hamza53

Üye
Çok kral bi paylaşım ya ellerin dert görmesin en kısa zamanda deniycem çok çok teşekkürler.

cem_95

Üye
beyler ya pokemon firered de hile fln var mı ben dogru düzgün bi poke ile devam etmek istiyorum da =)

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

marjisalih

marjisalih

Üye
qt yi yükledim ama uygulama gözükmüyor uygulama yöneticisinde var ama menüde yok:off:

Üst Alt