Bütçe 2000 TL telefon önerilerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Bütçe 2000 TL telefon önerilerinizi bekliyorum
1500 liraya galaxy s3 2000 liraya iphone 5 düsünüyorum. Galaxy s3ün kasasının kalitesiz ve raminin 1gb olmasi beni iphone'a yöneltiyor. Fakat iphonunda kuralcı kapalı bir kutu oldugunu bildigim için arada kararsızım. Jailbreak felan onlarla ugraşmakta istemiyorum. s4 ü bekleyeyim desem 2400 liradan giriş yapacak herhalde öyle okudum , bu miktar beni aşıyor. Yani kararsızım fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Telefonu kullanım şeklim ise:

* Kulaklıkla sık müzik dinler, film izlerim
* İnternetteyim sürekli , sarj konusunda beni akşam etmeli. ( 07:00 - 23:00 )
* Oyun pek oynamam ama en kral oyunu çalıştıracak donanimda olmalı en azından.
* Kamera çok önemli degil.
* Biraz yaglı bir işte çalışıyorum telefon sık sık düşebiliyor bu yüzden saglamlık..

Not : Xperia Neo kullanıcısıyım.

Fikirlerinizi güzel açıklamalarınızla bekliyorum :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
X Pria Z Yada I Phone 5 :oke:

MrExpert

MrExpert

Üye
S4 2000tl ye satılacak 2400tlye değil...

IVI-Elia

Üye
Öncelikle galaxy s4 2000₺ civarında bir fiyattan gelecek bu nedenle bu cihaza bakabilirsin.Öte yandan HTC One da ara arayüzü, ekranı tasarımı ile beni etkiledi sizi de etkileyebilir.Ancak beklerim derseniz Nexus 5 baya iyi olacağa benziyor iddialarda.Hem daha uygun fiyatlı olur.

Apple cephesini değerlendirirsek iPhone 5 daha ergonomik ve küçük cihazları sevenler için ideal.Perf. konusunda çok iyi ve tatminkâr.

Windows Phone cephesine bakacak olursak Lumia 920 veya biraz daha bekleyip yeni bir Lumia alabilirsiniz.WP değişiklik ve sradanlıktan kurtulmanın yeni bir deneyim yaşamanın en iyi yolu..Ancak birincil önceliğiniz oyun ve uygulama ise gelişim sürecinde olduğunu ve biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu belirteyim..

Ancak kendinizin birebir teknoloji marketlerde denemenizi tavsiye ederim.Ben Lumia 920 kullanıcısıyım benim zevklerim ve ihtiyacıma en uygunu buydu.Fakat herkes için bu değişiktir.Bizim dediklerimiz yardımcı olarak düşünebilirsiniz.Ama kendiniz denemelisiniz...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z düsünmüyorum :) Galaxy s3deki multiwindow vs. yazilimsal özellikler beni samsunga çekiyor. iphone 5 ise stabil olması dışında neden almalıyım ? Dısardan jailbreaksiz uygulama indirip atamamak beni düsündürüyor

s4 ne zaman gelecekmiş acaba Türkiye'ye ?

IVI-Elia

Üye
Xperia z düsünmüyorum :) Galaxy s3deki multiwindow vs. yazilimsal özellikler beni samsunga çekiyor. iphone 5 ise stabil olması dışında neden almalıyım ? Dısardan jailbreaksiz uygulama indirip atamamak beni düsündürüyor

s4 ne zaman gelecekmiş acaba Türkiye'ye ?

Tarihi unuttu ancak çok uzun sürmez yazdan önce gelir.Bencd s3 yerine s4 almalısınız madem bütçeniz uygun...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle galaxy s4 2000₺ civarında bir fiyattan gelecek bu nedenle bu cihaza bakabilirsin.Öte yandan HTC One da ara arayüzü, ekranı tasarımı ile beni etkiledi sizi de etkileyebilir.Ancak beklerim derseniz Nexus 5 baya iyi olacağa benziyor iddialarda.Hem daha uygun fiyatlı olur.

Apple cephesini değerlendirirsek iPhone 5 daha ergonomik ve küçük cihazları sevenler için ideal.Perf. konusunda çok iyi ve tatminkâr.

Windows Phone cephesine bakacak olursak Lumia 920 veya biraz daha bekleyip yeni bir Lumia alabilirsiniz.WP değişiklik ve sradanlıktan kurtulmanın yeni bir deneyim yaşamanın en iyi yolu..Ancak birincil önceliğiniz oyun ve uygulama ise gelişim sürecinde olduğunu ve biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu belirteyim..

Ancak kendinizin birebir teknoloji marketlerde denemenizi tavsiye ederim.Ben Lumia 920 kullanıcısıyım benim zevklerim ve ihtiyacıma en uygunu buydu.Fakat herkes için bu değişiktir.Bizim dediklerimiz yardımcı olarak düşünebilirsiniz.Ama kendiniz denemelisiniz...

Ayrıntılı yorumunuz için teşekkür ediyorum. Wpli cihaz düsünmüyorum. Madem s4 2000 lira civari bir giris yapacak ozaman s3ü listeden çıkarıyorum. İphone ile s4 arasında bir tercih yapalım.

- - - Eklendi - - -

Tarihi unuttu ancak çok uzun sürmez yazdan önce gelir.Bencd s3 yerine s4 almalısınız madem bütçeniz uygun...

2400 nerden kalmışsa aklımda ondan s4 yerine s3 ü ekledim listeye. Madem o fiyatla gelmeyecek ozaman s3e gerek yok.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Öncelikle böyle bi konuda bizim fikrimiz için teşekürler ,fakat bana soracaksan S4 Al derim ,sonuçta en iyi özellikte olan en iyi telefon o şimdilik ,ama acelem yok diorsan az bekle apple da iphone 6 çıkartıcak ,o kadar iddialı konuşuyorlarki baya farklı bi telefon gelecek apple tarafından ,bana sorarsan haziranı bekle apple da ,samsungda s4 ü piyasaya sürsün tam olarak bi kullananlar yorum atar ,o zaman sende iyiki bunu almışım diyeceksin eminim ,sabret ve gör :oke:

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Öncelikle böyle bi konuda bizim fikrimiz için teşekürler ,fakat bana soracaksan S4 Al derim ,sonuçta en iyi özellikte olan en iyi telefon o şimdilik ,ama acelem yok diorsan az bekle apple da iphone 6 çıkartıcak ,o kadar iddialı konuşuyorlarki baya farklı bi telefon gelecek apple tarafından ,bana sorarsan haziranı bekle apple da ,samsungda s4 ü piyasaya sürsün tam olarak bi kullananlar yorum atar ,o zaman sende iyiki bunu almışım diyeceksin eminim ,sabret ve gör :oke:
Bencede s4 alacaksan yaza kadar beklemelisin ve ilk kullanıcı yorumlarını görmelisin.Çünkü sonra pişman olma ihtimalide var.Hem yazı beklersen iphone 5s yada 6 hangisi çıkacaksa onun hakkında söylentiler de artar.Yavaş yavaş şekillenmeye başlar cihaz.Önerim s4 ama kesinlikle yazı beklemelisin diye düşünüyorum:oke:

prodetör64

Üye
Nexus 5 i bekle derim.S4 den ii olacaktır yada motorola xphoneyi bekle 2 side mayısda çıkacak.Güncelleme sıkıntısıda olmıcak 2 cihazdada çünkü malum google çıkarıyor telefonları.S4 ü önermem çünkü özellikleri s3 e de gelecekmiş ona okadar para verme samsungun tuzağına düşersin ama beklemem diyorsan HTC ONE derim.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Belkide dediginiz gibi biraz daha beklemek dogru ve mantıklısı olabilir. Bede s4ü düsünüyorum. Fakat şu ara niyetlenmişken alalımm diyorum.

prodetör64

Üye
kardeş haziran temmuz ayını bekle diyorum mayısda Google 2 telefon sürecek piyasaya ve bu ikiside s4 den mutlaka ii olacaktır.Hem google telefonu ucuz fiyattan çıkarıyor.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 i bekle derim.S4 den ii olacaktır yada motorola xphoneyi bekle 2 side mayısda çıkacak.Güncelleme sıkıntısıda olmıcak 2 cihazdada çünkü malum google çıkarıyor telefonları.S4 ü önermem çünkü özellikleri s3 e de gelecekmiş ona okadar para verme samsungun tuzağına düşersin ama beklemem diyorsan HTC ONE derim.

HTC markasını hic düsünmedim.Yoksa One güzel cihaz. s4 s3ten donanim olarak daha iyi, bana uzun vadede s3ten daha uzun gider diye düşünüyorum. Nexuslarada hiç ısınamadım nedense , belkide androidin saf hali oldugu içindir.

prodetör64

Üye
Xphoney düşünmez misin bekle sana bir site göndercem

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

nexusları sevmem demişinde nexus5 sitede verilenler gibi çıkarsa s4 e fark atar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
xphoneda 4000mAh batarya iyi görünüyor. Yalnız motorola düsünmüyorum asla. Fakat bekleme sürecine girersem ozaman nexus 5i düşünebilirim.

prodetör64

Üye
kardeş telefonu google üretiyor motorolayı aldılar ya artık kimse durmaz motorolanın önünde

- - - Eklendi - - -

birde sadece google motorolayla çalışırsa oooo İphone-ios Motorla-Android İphone-Apple Motorola-google

Türe

Türe

Üye
hTc One ya da iPhone 5

prodetör64

Üye
birde sadece google motorolayla çalışırsa oooo İphone-ios Motorla-Android İphone-Apple Motorola-google

kadir9809

kadir9809

Üye
Ya Arkadaş Hergün aynı Konu Acılıyor. Zaten 2000 TL değerinde Suan yeni çıkanlardan Xperia Z S4 Ve One var. bunlardan da xperia yı bi köseye at S4 veya One arasında bi seçim yap. Hergün Aynı Konu. S4 1999 TL olarak Çıkacak

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 ama neden ?

Motorola istemiyorum kardesim :)

- - - Eklendi - - -

Ya Arkadaş Hergün aynı Konu Acılıyor. Zaten 2000 TL değerinde Suan yeni çıkanlardan Xperia Z S4 Ve One var. bunlardan da xperia yı bi köseye at S4 veya One arasında bi seçim yap. Hergün Aynı Konu. S4 1999 TL olarak Çıkacak

Açılan konuları inceledim. Kendi düşüncelerim dogrultusunda arkadaşların fikrini birde ben almak istedim. Burası bir forum ve bunun için var zaten. 2000 lira çöpe atılacak bir para degil, belki birisi bana farkli bir yönünü göstererek sonradan pisman olacagım bir telefonu almamı engeller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt