üstadlardan önerilerini bekliyorum yardimci olan herkeze teşekkürler...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ama bence yeni iPhone'u bekle. Sonra karar ver.

Kardes fancilik yapmayin yaaa adam android bolumune konu acmis sen gelmis iphone oneriyorsun biz en kucuk birsey yaptigimizda modlara yalakalik yapip mesajlarimizi sildiriyorsunuz suan seninde mesajin silinmesi gerekiyor adam ios bolumune acsa neyse diyecem adama en uygun telefon s3 ya bu saatten sonrai iphone u neden alsin dev hd ekranli s3 varken 5yil android destegi kesmeyecek s3 5yil guncellenwcek
iphone5 alayim dese zaten 4s2000lira adam en az 3000lirami biriktirecwk

- - - Eklendi - - -

Kardes 3,500 tl butcen varsa git galaxys3 ve ipad3 al iphone5deki herseyin fazlasina da sahip ol at gozlugu ile bakma genis bak ipadle herseyi yaparsin s3le ayri bir dunyaya gidersin 5yillik teknolojik ihtiyacini karsilamis olursun

ketek21

Üye
    Konu Sahibi
şuanlık daha s3 ü incelemedim (kendim) ama şuanlık s3 ve note taraftarıyım ancak note`un büyük ekranı çok cezbediyor :D

mancukya

Üye
Ya yok Iphone bekle diyorda neyini bekliyecek ? Degisiklik olarak ekran cözünürlügü haric nesi olucak.
Arkadas program bilmem ne olmadan aleti kirma olmadna istedigim flimi atip dinliyorum yeri geliyor nette bir sey lazim oluyor hepsine sahibim.
Bugun aciklama vardi skype Nokia lumia serisinin ucuz versiyonuna gelmiyecek diye yani ios ve windows phone bos isletim sistemleri herseyi kisitlanmis android serbestlik bu serbestliginde birazda birakinda az olsun diger 2 sürümden yavas olsun.
Hic bir artisi yok markaciliktan baska.

hotlock

hotlock

Üye
Ya yok Iphone bekle diyorda neyini bekliyecek ? Degisiklik olarak ekran cözünürlügü haric nesi olucak.
Arkadas program bilmem ne olmadan aleti kirma olmadna istedigim flimi atip dinliyorum yeri geliyor nette bir sey lazim oluyor hepsine sahibim.
Bugun aciklama vardi skype Nokia lumia serisinin ucuz versiyonuna gelmiyecek diye yani ios ve windows phone bos isletim sistemleri herseyi kisitlanmis android serbestlik bu serbestliginde birazda birakinda az olsun diger 2 sürümden yavas olsun.
Hic bir artisi yok markaciliktan baska.

Yazdıklarına hiç katılmıyorum. İphone un karizması yetr. bi kafeye git masaya iphon u koy garsonun ilgisine bak bide galaxy s i koyup dene farkı anlarsın.
Kişisellik konusuna gelince tabiki android de daha özgürsün.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
havasi icin iphone alan zihniyete tukururum ne alakasi var arkadas

hotlock

hotlock

Üye
iphone kullanan adam karizma için kullanır kendimde bunun için iphn 3gs kullnmştm zamannda yalana gerk yok :D ama teknoloji zekam köreldi app store un dışına çıkamadım rom yükleyemedim kişiselleştrme zatn yok. Karizmada bi yere kadr artık dedim ve 1 yıldr android kullanıyorum. Ama iphone anlatılmaz yaşanır ;)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ozaman ben bir havasini alamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...