Yardım bütçe 2000 tl pc toplamaya yardım edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
fx 8320 li 2018 tl tutuyor
fx 8350 li 2111 tl tutuyor vatan bilgisayarda

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 125W 32nm İşlemci
bundan bahsetmiyormusun ?

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ram 16 gb yaptım
ekran kartını büyüttüm r9 taktım
işlemci zaten fx 8350
Anlıcan kesenin ağzını açtım :D 2.5 tl oldu kasa toplam ^_^

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Ram 16 gb yaptım
ekran kartını büyüttüm r9 taktım
işlemci zaten fx 8350
Anlıcan kesenin ağzını açtım :D 2.5 tl oldu kasa toplam ^_^
Çok para be :D ekran kartın hangisi yaptın birde ram 16 gb gereksiz 8 fazla fazla yeter

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
tamam bu benim dediğim kart :) ram 8 kalsın fazlası israf ilerleyen yıllarda 4 takviye edersin yeterli olur

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
ssd lükse kaçar boşver ssd :)
Ya, öyle deme işte artık ucuz ssd ler :gul:Eskidendi lüks ssdler, geçti artık o devir, her yeni pc de bulunması lazım ;)Chip dergisi bile temmuz sayısında yazdı ssdlerin artık ucuzladığını, bi sen anlamadın be müdür :oke:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Ya, öyle deme işte artık ucuz ssd ler :gul:Eskidendi lüks ssdler, geçti artık o devir, her yeni pc de bulunması lazım ;)Chip dergisi bile temmuz sayısında yazdı ssdlerin artık ucuzladığını, bi sen anlamadın be müdür :oke:
müdür o zaman sen kur bi pc 2000 2100 civari :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Müdür zaten ben kurcaktım da sonra unuttum arkadaşı. Ve senin kurduğun sisteme bir şey demiyorum, sadece SSD eklense canavar olur sistem, şu anda canavar yavrusu bence :D Hem zaten arkadaş kesenin ağzını açmış, açmışken ssd de ekleyip kapatsın bi zahmet :ehe
Müdür zaten ben kurcaktım da sonra unuttum arkadaşı. Ve senin kurduğun sisteme bir şey demiyorum, sadece SSD eklense canavar olur sistem, şu anda canavar yavrusu bence :D Hem zaten arkadaş kesenin ağzını açmış, açmışken ssd de ekleyip kapatsın bi zahmet :eheBir de arkadaş ram e para vermeyecek anladığım kadarıyla zaten takmıştım demişti, önceki mesajlarında :bilmm
soğutucuyu kaldırıp sdd taktım o zamanHee yine keseden yedik :D 16GB (2x8GB) Trident X DDR3 2666MHz CL12 1,65V Dual Kit Ram söylemeyi unutmuşum bunu çoktan takmışım bile ^_^Bide kasanın z3 plus u var onda da wat belirtmemiş bi bakarmısınız dizin dediğiniz kasa bu mu yoksa

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Müdür zaten ben kurcaktım da sonra unuttum arkadaşı. Ve senin kurduğun sisteme bir şey demiyorum, sadece SSD eklense canavar olur sistem, şu anda canavar yavrusu bence :D Hem zaten arkadaş kesenin ağzını açmış, açmışken ssd de ekleyip kapatsın bi zahmet :ehe
Müdür zaten ben kurcaktım da sonra unuttum arkadaşı. Ve senin kurduğun sisteme bir şey demiyorum, sadece SSD eklense canavar olur sistem, şu anda canavar yavrusu bence :D Hem zaten arkadaş kesenin ağzını açmış, açmışken ssd de ekleyip kapatsın bi zahmet :eheBir de arkadaş ram e para vermeyecek anladığım kadarıyla zaten takmıştım demişti, önceki mesajlarında :bilmm
Tamam hocam birde ssd ekleyelim eğer arkadaş istiyorsa

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Güzel o zaman, sistemi düzdük sonunda :D

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Güzel o zaman, sistemi düzdük sonunda :D
Çok güzel eğlenceli bi konu oldu bnim görüşümce eğlenceli geldi konu bana :D saol un beyler ya bu konu burda kapanmasın yine ben bi kaç monitör tavsiyesi istiyeceğim ilerde (para kalmadı elimde :D )Fiyatlar eylül e kadar düşer inş. Para eylülde elimde olacak