Gerçekleştirilen Buluşmalar Bursa Zafer(Piramit) Plaza Buluşması [24.11.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye

Ne sandın olum burda Acun Ilıcalı'nın Bursa versiyonu adam var organizasyon dedim mi onun yarışmalarına kafa tutarım:sirit:

ooo hadi bakalım :) kışın da uludağ gezisi falan ayarlarsın istanbul buluşmasına 5 değil 55 çekeriz artık :gul:

cukuleaks

Üye
Buluşma yapıldımı ???

- - - Eklendi - - -

Halit abi gelecekmi bu arada ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
ben hazırlanıp çıkıyorum yola özelden numaraları atın arkadaşlar.. Haydi hayırlı uğurlu olsun bakalım :)

- - - Eklendi - - -

millet nerdesiniz numaramı yolluyom arayın biz hüseyinle buluştuk

- - - Eklendi - - -

nanotex banlanmış lan oğlum tam banlancak zamanı buldun yok artık nası olcak şimdi =/

- - - Eklendi - - -

Hüseyini yolcu ettik evine kadrodan gelmeyenlee oldu davetsiz misafirlerimizde oldu çok çok güzel bir buluşmaydı şuan Sansarla ben kaldım onların evdeyiz fotoları N8 e kopyalıcaz eve vardığımda konumuzu açıcam herkese çok teşekkürler tüm detaylar ile gerçekleşen buluşmalarda görüşmek üzere :)

paradox07

paradox07

Üye
Gerçekten muhteşem bi buluşma oldu benim açımdan,buluşmada emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim :) davetsiz misafirler de buluşmaya çok renk kattı,hepsi çok matrak kişilerdi :) tekrarı olur inşaallah :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve MyUnwanteD

cukuleaks

Üye
Keşke gelebilseydim :)

MyUnwanteD

MyUnwanteD

Üye
Bütün Gün Fevziyi Fotoğraf Çekmekten Yoruldum Vallahi :D Yok Böyle Çek Yok Soldan Yok Sağdan :D Uğraştırdı Beni :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...