bunamı alkış? (yorumsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan190699

Üye
arakadaslar insallah tahriklere kapilmayiz. Suanda türkiyede futboldan sözetmek mümkün degil .:vur

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
E yani caine sizde 1000 bizde 4000 olması normaldir stad kapasiteleri malum...

Anladın sen onu :)

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
stadları efsane yapan koltuk sayısı değil içinde yaşananlardır.

örnek: febe:0 milan 4:

örnek:gs3: realmadrid:2

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
FB 6-0 GS
FB 4-0 GS

Aralarındakilere bakalım efsane konusunda ne dersin. İkisininde videosunu gönderebilirim sana ama sen bana şimdi çıkıp saçmasapan 7-0 dersin video resim var mı yok. :)

ouSahin

ouSahin

Üye
her ne olursa olsun kimse benim gs taraftarıma laf edemez. şu alemin en kral ve vefalı taraftarıdır. fenerlilerde taraftarımız var diye sevinirler. sizin stada gelen o cok düzgün taraftarınızı da gördük. onlar değilmiydi bir kaç kuruş icin birbirlerine girip bıçaklayanlar? niye o zaman cıkıp onlar kafasız mahlukat demiyordunuz? o zaman nerdeydiniz? fener stadına her macta 3 bin civarı insanın yönetimin verdiği bedava biletlerle maça girdiğini bütün türkiye biliyor yaw :) ii valla kadıkoyde yap ceza bile düzgün alma, selçuk derelinin gıkı cıkmaz, adamlar birbirlerini doğrar döver ama medya yazmaz. yonetim bir ara baktı şampiyonluk gidiyor ağlar duru, hakeme der, federasyona der, doğru düzgün penaltı kazanamaz ve ilkini taça atacam der ama yemezzzzz. başkanınız istifa ediyorum der fener taraftarını arkasına alır hemencik geri döner. yaw geçin siz kardeşim, haydi şampiyonluğunuz hayırlı olsun (nasıl olacaksa) :)) bu meseleler asla kapanmaz ve kapanmayacakta :) artık bu kısıma birşey yazmam cunku herkes neyin ne oldugunu biliyor. daha fazla uzatamam. gs li arkadaslarıma selam olsun. hepsini öptüm :))

o zaman siz yaptıklarınızla grur duyun
galatasaray taraftarı nankör bir taraftar Galatasaray klübüne yakışmayan bir taraftardır (hepsi degil)
bizimkiler bedava bilet veriosa para sıkıntısı olmadıgından dagıtıolardır yada maçı canlı izleme fırsatı bulamayanlar içindir Orda bütün yüregiyle takımlarını destekliolar

Galatasaray taraftarının Galatasaray 6 sıncı sırada oldugu dönemde 200 ye yakın kişi geldigini gördük ama Fenerbahçe taraftarı yenselerde yenilseler kupayı kaçırsada her maç arkalarında oldu

biz aglamadık aglamayızda Federasyon şampiyon edio sizi bunu da herkez bilio siz de çoq iiyi biliosunuz dogru degilmi..
Geçen Sene Haluk Ulusoy Başkan oldu Adnan Polat Şampiyon Galatasaray dedi ve son maçı aldı burası gerçek bir şey dimi Haluk Ulusoyun hediyesi oldu Şampiyonluk size

van_hoijdonk arkadaşım yeni stadları olcak sevinsinler

Ama artık şunu bilki Artık En Büyük Fenerbahçe Siz Bunu kaldıramıosunuz bilioruz Galatasaray taraftarının biz ne oldugunu gördük

Kupa aldıgınızda Alemin Kralı alamadıgınız zaman İstifa yönetim grur duyun öle bir takımınız oldugunu başka söz yoq

herkez neyin ne oldugunu anladı ŞAMPİYON VE EN BÜYÜK FENERBAHÇE

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Caine tek bir cevap istiyorum ona göre karşılık verecem yada susacam.

Geçen Sene Gs Mi Şampiyon oldu? Fenerbahçe mi Hediye Etti?

UndeRqRo.uNd

Üye
Geçen sene Fener şampiyonluğu Gs'ye hediye etti ha ?

Ben buna ağzımla bile gülmem, Aziz Denizli'yi maçtan önce satın alsaydı Fenerin hakkıydı ama Gs onca para sıkıntısı içinde şampiyon oldu ve Fenerbahçe mi hediye etti diyorsun ,saçmalık resmen.

Aziz'in saçmalıkları gibi ,adam koskoca UEFA ve SÜPER KUPA 'ya şans demiş, yerim ben onun sözlerini.
Avrupa'dan bi vatandaşa sorun Fenerbahçe ve Galatasaray'ı kaçı Fenerbahçe'yi duymuş. :kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gerets bile kendisi geçen sene şansla, Fenerbahçenin son hafta hediyesiyle şampiyon olduk dedi GS TV'de. Sen gülmeye devam et :D

UndeRqRo.uNd

Üye
Gerets bile kendisi geçen sene şansla, Fenerbahçenin son hafta hediyesiyle şampiyon olduk dedi GS TV'de. Sen gülmeye devam et :D

Ağzından kaçmıştır
:D
Aslında ordaki amaç o değil ,Fenerbahçe'nin yenilmesi bize bi süpriz bi hediye oldu manasında sanırsam.

patlak

Üye
ne olursa olsun hangi takım için olursa olsun bu tür şeyler yanlış bence hiç olmamamlı

ouSahin

ouSahin

Üye
fazla söze gerek yoq Şampiyon Fenerbahçe

Caine

Caine

Üye
dj oguz sana burda guzel cvp verirdim ama banlanırdım. gerci pek girdiğimde yok ama olsun eski mekanımız ve dostlar var onlara karsı ayıp olur sonucta :)

van hoijdonk kardeşim. benim guzel kardeşim geçen sene siz hediye etmedinizzz, fenerli futbolcularınız gidip denizli gibi kumeye düşecek takıma puan vermeseydi. kalbinizi söke söke, başkanınızdan tutun ki taaaa malzemecinizi ağlata ağlata aldık o şampiyonluğu. yeni nesil fenerli kardeşlerimin icinde dert olacak o şampiyonluk :D
pek giremiyorum siteye, biri cvp istiyorsa da artık ne zaman girersem yazarım. bazıları kendini buyuk zannediyor, onların buyuklukleri 4 tane demir parcası arasındadır :) haydi ii gecelerrrr

ouSahin

ouSahin

Üye
dj oguz sana burda guzel cvp verirdim ama banlanırdım. gerci pek girdiğimde yok ama olsun eski mekanımız ve dostlar var onlara karsı ayıp olur sonucta :)

van hoijdonk kardeşim. benim guzel kardeşim geçen sene siz hediye etmedinizzz, fenerli futbolcularınız gidip denizli gibi kumeye düşecek takıma puan vermeseydi. kalbinizi söke söke, başkanınızdan tutun ki taaaa malzemecinizi ağlata ağlata aldık o şampiyonluğu. yeni nesil fenerli kardeşlerimin icinde dert olacak o şampiyonluk :D
pek giremiyorum siteye, biri cvp istiyorsa da artık ne zaman girersem yazarım. bazıları kendini buyuk zannediyor, onların buyuklukleri 4 tane demir parcası arasındadır :) haydi ii gecelerrrr

sözlerimi geri aldım...

Şmpiyon Fenerbahçe

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
caine sana gülüorum kardeşim..:ehe:ehe galatasaray taraftarı oldugunu ne kadar çoq belli ediosun yaa..çekememezlik diz boyu kaldıramamazlık o biçim terbiyesizligine zaten bişe diemiorum relax kardeşim üstüne basa basa sölüorum En Büyük FeNeR siz ormanların kralısınız :ehe:ehe sanada eyw cnm...:spr
seninde ne kadar saygılı olduğun yazdıklarınla ortaya çıkıyo. ben senin gibi tüm taraftarlar demiycm çünki hepsi senin gibi holigan diil. bizden büyük olun bakalım. (tabi sallıyan varsa)

ouSahin

ouSahin

Üye
seninde ne kadar saygılı olduğun yazdıklarınla ortaya çıkıyo. ben senin gibi tüm taraftarlar demiycm çünki hepsi senin gibi holigan diil. bizden büyük olun bakalım. (tabi sallıyan varsa)

gerçekler acıdır...

Caine

Caine

Üye
caine sana gülüorum kardeşim..:ehe:ehe galatasaray taraftarı oldugunu ne kadar çoq belli ediosun yaa..çekememezlik diz boyu kaldıramamazlık o biçim terbiyesizligine zaten bişe diemiorum relax kardeşim üstüne basa basa sölüorum En Büyük FeNeR siz ormanların kralısınız :ehe:ehe sanada eyw cnm...:spr

tamam siz buyuk olun, kral olun, cumhuriyet olun ona eywallah ama adam da olmayı öğren yoksa öğretirler ok? sen mi öğretecen diyecen kesin EVET ben veya başkasıı. düzgün konuş. sen kimsin ki galatasaray taraftarı şöyle böyle diyebiliyorsun? o canım manım diye konuşan o dilini .. neysee. yaw varyaaaa ben seninle cok güzel uzatırım yaaa, neyse daha bebişsin yawww. de get büyüde gell.

ouSahin

ouSahin

Üye
tamam siz buyuk olun, kral olun, cumhuriyet olun ona eywallah ama adam da olmayı öğren yoksa öğretirler ok? sen mi öğretecen diyecen kesin EVET ben veya başkasıı. düzgün konuş. sen kimsin ki galatasaray taraftarı şöyle böyle diyebiliyorsun? o canım manım diye konuşan o dilini .. neysee. yaw varyaaaa ben seninle cok güzel uzatırım yaaa, neyse daha bebişsin yawww. de get büyüde gell.

bu tartışmaya bir son versek iiyi olur caine

ikimizde maxicep ailesindeniz ve rütbeli üyeyiz hele ki rütbe olarak büyük birisin

ben sözlerimi geri alark yaptıgım terbiyesizlikten dolayı özür diliorum hem senden hemde maxicep ailesinden..

konu nerden nereye geldi çnkü kimseyi kırmak istemiorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...