Bugün Symbiandaki Son Günüm

Sponsorlu Bağlantılar

dmatias

Üye
arkadaş bu telefoncuların sahtekarlıkları yok mu beni öldürüyo işini düzgün yapanıda kirletiyolar ayrıca şuan piyasadaki en sağlam kasa nokia da işte ama neye yarar yeminle nokia 700 de android olsa bi ömür kullanırım galaksi s3 müş bilmem neymiş ömrü hayatımda samsung kadar kahpe bi şirket görmedim hem en dandik malzemeyi kullanıyo hemde bi ton para istiyo s33 dediğimiz telefonun aldıktan 6-7 ay sonra aklı giidyo takılıyo donuyo vs

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
:ehe adama bak be fiyatı 2 katına çıkardı:D
bir kere al düzgün al senelerce kullan dedi bende tamam dedim :D kendinede aldı banada alacak :D

- - - Eklendi - - -

arkadaş bu telefoncuların sahtekarlıkları yok mu beni öldürüyo işini düzgün yapanıda kirletiyolar ayrıca şuan piyasadaki en sağlam kasa nokia da işte ama neye yarar yeminle nokia 700 de android olsa bi ömür kullanırım galaksi s3 müş bilmem neymiş ömrü hayatımda samsung kadar kahpe bi şirket görmedim hem en dandik malzemeyi kullanıyo hemde bi ton para istiyo s33 dediğimiz telefonun aldıktan 6-7 ay sonra aklı giidyo takılıyo donuyo vs
benim nokiayı bırakmamın sebebi zaten kullanığı işletim sistemi benim telefonda aradığım iki özellik vardı 1. bol oyun olması 2. düzgün bi işletim sistemi olması nokia bunların ikisinide karşılamıyor

dmatias

Üye
bir kere al düzgün al senelerce kullan dedi bende tamam dedim :D kendinede aldı banada alacak :D

- - - Eklendi - - -

benim nokiayı bırakmamın sebebi zaten kullanığı işletim sistemi benim telefonda aradığım iki özellik vardı 1. bol oyun olması 2. düzgün bi işletim sistemi olması nokia bunların ikisinide karşılamıyor
gm ye baktım bence iyi telefon ama kasa olarak ne kadar sağlam ilk alışta aıkıcı olan ekran dokunmatiği 6 ay sonrada aynı kalabilecek mi acaba çin telefonlarındaki en büyük sorun bu ama s3 mü bu mu dersen gm derim

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
gm ye baktım bence iyi telefon ama kasa olarak ne kadar sağlam ilk alışta aıkıcı olan ekran dokunmatiği 6 ay sonrada aynı kalabilecek mi acaba çin telefonlarındaki en büyük sorun bu ama s3 mü bu mu dersen gm derim
gm discoverynin s3 ten hiçbir üstünlüğü yok sadece fiyatı iyi benimde onu istememin sebebi fiyatıydı zaten ama babam s3 almak isteyince çokda üstelemedim

dmatias

Üye
gm discoverynin s3 ten hiçbir üstünlüğü yok sadece fiyatı iyi benimde onu istememin sebebi fiyatıydı zaten ama babam s3 almak isteyince çokda üstelemedim
dostum evet zaten 2 aynı standarta telefon varken pahalısını almak saçma ama bunu babana anlatman anladığım kadarıyla zor hayırlısı olsun ama söyleyim s3 öyle nokia gibi yıllarca kullanabileceğin telefon değil çok arkadaşım illet etti iphone a yönelmek lazım kafa rahat

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
dostum evet zaten 2 aynı standarta telefon varken pahalısını almak saçma ama bunu babana anlatman anladığım kadarıyla zor hayırlısı olsun ama söyleyim s3 öyle nokia gibi yıllarca kullanabileceğin telefon değil çok arkadaşım illet etti iphone a yönelmek lazım kafa rahat
iphone kim ben kim :d:

m5c4

m5c4

Üye
Senin anlattığın olayla tamamen aynı durumdayım tek fark senin bugün benimse 2 gün sonra gmye geçicek olmamız :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
inanın bence lumia 820 ve yukarısı s3 den daha güzel bir cihaz.ve hatta L720 de diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

dmatias

Üye
inanın bence lumia 820 ve yukarısı s3 den daha güzel bir cihaz.ve hatta L720 de diyebilirim.

wp yi gördüm hiçbir uygulama yok adam gibi gelişir vs demeyin symbian ı yüzüstü bıraktığı gibi yarın windowslada anlaşmayı bırakır android e geçer kaypak bi şirket nokia eskiden iyiydi kasa olarak artık iphone da nokia ya ya yetişti o yzden şuan verdiğin paraya değecek tek telefon iphone tabi lanet olası tuşlarını düzeltmeleri lazım çabuk bozuluyo

HAM ZA

HAM ZA

Üye
wp yi gördüm hiçbir uygulama yok adam gibi gelişir vs demeyin symbian ı yüzüstü bıraktığı gibi yarın windowslada anlaşmayı bırakır android e geçer kaypak bi şirket nokia eskiden iyiydi kasa olarak artık iphone da nokia ya ya yetişti o yzden şuan verdiğin paraya değecek tek telefon iphone tabi lanet olası tuşlarını düzeltmeleri lazım çabuk bozuluyo
Dünya yıkılsa Nokia android'e geçmez :zzz:

- - - Eklendi - - -

general mobile çin malı değil

tufless

tufless

Üye
allahım kafayı yiyeceğim adamın teki çin işi bi halt olmaz demiş o yüzden almıyo babam :angry:

İşte telefoncuda hangi kafadaysa artık. Şu zihniyeti aşmak biraz zor bizim ülkemizde. Gidip o telefoncuya 1000 tl para versek ooo o telefonu altın kaplamalı hale getirir.

larten123

larten123

Üye
Hayırlı olsun ben de c6-01den iphone 4se geçtim 1 ay oldu dün :)

PYTHONs

Üye
Ne yapalım artık. Biz gene çöplüğümüze :D Symbian a devam.

kralberk13

kralberk13

Üye
her horoz kendi çiftliğinde ötermiş bizde ötçez bir yere kadar :)

MaxWhell2

Üye
gm nin telefonlarına baktım discovery den baska adamın dokunmatık kaliteli telefonu yok ama discovery sahane olmus verdigin paraya deger

Plesk234

Üye
Sonuna kadar Nokia.Bende gecen ay c6 sattım kurtulduk dymbiandan. Lumia 720 aldım 280$ a. Windows phone 8 gercekten şuana kadar hiç bir uygulama veya arayüzde en hafif bi donma yapmadı. Microsoft 2016 ya kadar destek veriyor.ufak hataları olsada onları güncelleme ile hallediyor. Ekran desen super donanım super yazılım yine öyle. Yane nokiadan vazgecilmiyor.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Anil-D

Anil-D

Üye
nokia almamda kullanmamda elimden cıkarmaya çalışıyom

Üst Alt