Bugün Symbiandaki Son Günüm

Sponsorlu Bağlantılar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Android yerine iOs' a geç.

mdma

mdma

Üye
duygulandım :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
ya telefoncuda bu telefon yok
(kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş)
ya da daha pahalı bir telefonu satmak istiyor

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi

telefoncu babana farklı telefon satmaya çalışacak görürsün sen discovery e zorla
Bugün bayağı zorladım ama fikri değişmiyo takmış bi nokiaya senin telefonun iyi diyor şimdide . Ah şu eskilerin nokianın bittiğine inanmaması çok sinirimi bozuyor.

- - - Eklendi - - -

Android yerine iOs' a geç.
iphone alacak param yok :d:

- - - Eklendi - - -

ya telefoncuda bu telefon yok
(kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş)
ya da daha pahalı bir telefonu satmak istiyor
Babam telefonu aveadan aldı muhtemelen oradaki birisi söylemiştir :vur

- - - Eklendi - - -

acı gerçekler :D ne çektim be şu nokiadan :D

achambo

achambo

Üye
babanı çağır da konuşuyum ya:D:D

achambo

achambo

Üye
Yok yere telefonuda anneme verdim şimdi telefonsuz kaldım :D

babam bana kendi paranla istediğini al diyo bir kaç videosunu izlet ekran görüntüsü fln. sever telefonu sevilmicek telefon değil de ki babana özellikleri s3 le aynı kamerası farklı sadece alanlar hep memnun sorun çıkarsa daha istemicem fln söyle

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi

babam bana kendi paranla istediğini al diyo bir kaç videosunu izlet ekran görüntüsü fln. sever telefonu sevilmicek telefon değil de ki babana özellikleri s3 le aynı kamerası farklı sadece alanlar hep memnun sorun çıkarsa daha istemicem fln söyle
Her yolu denedim hiç birşey değişmedi sonra video izlettim o s3 le karşılaştırılmasını falan sonra biraz yumuşadı bakarız dedi :D babamın bakarız demesi = evet :D ama ne zaman alacak bakalım aslında kendi param ama neden karışıyor anlamıyorum. Telefonu anneme vermeseydim telefoncuya satsaydım keşke somuru:

Metin137

Metin137

Üye
hayırlı olsun bende geçebilseydim androide çok güzel olucaktı ama hala n6220c kullanıyorum bıktım:(

achambo

achambo

Üye
Her yolu denedim hiç birşey değişmedi sonra video izlettim o s3 le karşılaştırılmasını falan sonra biraz yumuşadı bakarız dedi :D babamın bakarız demesi = evet :D ama ne zaman alacak bakalım aslında kendi param ama neden karışıyor anlamıyorum. Telefonu anneme vermeseydim telefoncuya satsaydım keşke somuru:

telefoncu kaça alıyo ki benim tel su kaçırdı bugün şimdi son 1 hata kaldı o da düzelsin suya dayanıklı olduğunu kanıtlıcam

umitgul18

umitgul18

Üye
En iyisi bu zaten. Benim bir elim Android'te bir elim Symbian da ne güzel. Android al tavsiye ederim yani. :)

Anil-D

Anil-D

Üye
ben aradım telden kalmadı diyor

achambo

achambo

Üye
anıl günaydın ön sipariş vericen 10-15 güne alırsın

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
babama baya yalvardım madem s3 alalım sana dedi :D ama 1 ay sonra :D 1 ay sonra s3 leyim

achambo

achambo

Üye
:ehe adama bak be fiyatı 2 katına çıkardı:D

Anil-D

Anil-D

Üye
baban inatçı çıktı

Üst Alt