Bugün Symbiandaki Son Günüm

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Symbiandaki Son Günüm
Arkadaşlar bugün benim symbiandaki son günüm .. C6 01 imi ilk aldığımda arkadaşlarıma baya hava atmıştım.1 2 dakikalık videonun boyutunu görenlerin ağzı açık kalırdı adeta.. ilk zamanlar bilmezdim maxicepi mağazadan indirdiğim kıytırık oyunlarla geçinirdim . google amcaya symbian oyunları yazdığımda karşıma çıktı bu site o kadar mutlu olmuştumki oyunları gördüğümde. 1 2 ay içinde bütün oyunları bitirmiştim neredeyse .. Ancak sonradan öğrendimki oyun şirketleri artık symbiana oyun üretmiyormuş. Artık oynayacak oyun kalmamıştı hepsini bitirmiştim . Yavaş yavaş sıkılmaya başlamıştım telefonumdan . Sonra uygulamalar kısmındaki widgetleri gördüm çok sevinmiştim . Onlarda 1 2 ay daha oyaladı beni . Daha sonra telefonumda güncelleştirmeler bölümünü farkettim bastığımda karşıma bir sürü şey çıkmıştı. Ne işe yaradıklarına dair hiçbir fikrim yoktu . Bilgisayarıma ovi suiteyi kurup telefonumu annadan belle refreshe yükselttim . Yükseltmez olaydım telefonum ana menüdeyken bile takılmaya başladı . Bu iş çok canımı sıkıyordu . Daha sonra telefonumu formatlamayı öğrendim . Artık iki güne bir telefona format atar olmuştum. Daha sonra belleden annaya geri dönmek istedim ancak şu flash olayını bir türlü beceremiyordum. Daha sonra babam kendine t20 aldı ilk defa o zaman görmüştüm androidi. Çok hoşuma gitmişti . Daha sonra internette telefonlara bakmaya başlamıştım . Bi o telefonlara bi benimkine bakıyordum artık telefonu elime bile almak istemiyordum . Daha sonra buraya bir konu açtım hangi telefonu önerirsiniz diye . Herkes atrix önermişti ama benim pek gönlüm yoktu. Az daha para biriktirip daha iyisini almak istiyordum . En son 2 hafta önce 450 tl biriktirdim . Babama telefonumu satacağımı ve android alacağımı söylemiştim ancak o izin vermemişti .1 2 hafta yalvardıktan sonra dün onu ikna etmeyi başardım . Ancak 630 Tl ye aldığım telefonu 300 TL ye vermek istemiyordum bu yüzden annemle bi anlaşma yaptık o bana 300 TL verecekti. Toplam 750 TL olmuştu . Dün yine bir konu açtım . Genellikle s3 mini veya GM Discovery önermişlerdi. Biraz özelliklerine baktım ve aynı telefonun üzerinde General Mobile değilde Samsung yazsaydı en az 1000 lira ederdi . Bu yüzden Discovery almaya karar verdim . Yarın gidip babama s3 banada Discovery alacağız . Şimdiye kadar açtığım konularda vs. bana yardım eden bütün herkese teşekkür ederim . Artık benimde androidim olacak . :D

• Beğen
Tepkiler: eshot96

achambo

achambo

Üye
hayırlı olsun kurtuluşun:D

bir de beni düşün 900 tl verdiğim telefonu ne yapıyım:ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
hayırlı olsun memnun kalırsan banada haber ver bende alim

hikmet366

hikmet366

Üye
hayirli olsun

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
hayırlı olsun..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
gene bekleriz :)

tufless

tufless

Üye
Dediğim gibi o özellikler başka telefonda olsa fiyatı çok farklı olurdu. Aldıktan sonraki düşüncelerini bekliyoruzz. Bizleride bilgilendir telefon hakkında :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok güzel bir anlatım olmuş.ben şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum.gm ise gerçekten güzel cihazmış bende birkaç kişiye önerdim.

MaxipmaN

Üye
hayırlı olsun

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi o özellikler başka telefonda olsa fiyatı çok farklı olurdu. Aldıktan sonraki düşüncelerini bekliyoruzz. Bizleride bilgilendir telefon hakkında :)
allahım kafayı yiyeceğim adamın teki çin işi bi halt olmaz demiş o yüzden almıyo babam :angry:

- - - Eklendi - - -

Çok güzel bir anlatım olmuş.ben şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum.gm ise gerçekten güzel cihazmış bende birkaç kişiye önerdim.
teşekkür ederimde şimdi bu yanlış anons gibi birşey oldu . Telefoncunun biri çin malı bi halt olmaz demiş babam almıyo o yüzden . :angry:

codblackops2

codblackops2

Üye
hayırlı olsun :)

achambo

achambo

Üye
allahım kafayı yiyeceğim adamın teki çin işi bi halt olmaz demiş o yüzden almıyo babam :angry:

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederimde şimdi bu yanlış anons gibi birşey oldu . Telefoncunun biri çin malı bi halt olmaz demiş babam almıyo o yüzden . :angry:

telefoncu babana farklı telefon satmaya çalışacak görürsün sen discovery e zorla

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32
smh60

smh60

Üye
Hayırlı Olsun aynı olayları yaşadım s3 mini aldım :d:

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32
aslanbaris

aslanbaris

Üye
gerçekten cok duygusal bir yazı olmuş :) bende bir gun kurtulurum insallah

Esendağlı

Esendağlı

Üye

- - - Eklendi - - -

çok biliyormuş telefoncu.kesin elinde yoktur da ondan.

Üst Alt