' Bu Yazılımı Türkçe Yapacak Arkadaş Aranıyor ?

• 17 Nisan 2011
  • 3977 Okunma
  • 64 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dailymobile'de gormustum hangi model icin bu cfw?

2. Nokia 5800 V52 :D Türkçe Dil arıyorum Ben Entegre Edecemde :D

3. bende vardı sanırım c6 için de olabilir bilmiyorum pc'ye geçince bakayım bi

4. Buldum Hocam Çok Teşekkürkler

5. türkçe cfw'den çekebilrsn elinde herhangi bi tr c6 cfw varsa ;)

----------Eklendi @ 22:21:25 ---------- Yazıldı @ 22:19:56 ----------

<br />
    <br />

ne demek yardımcı olabildiysem

6. Ya Çalışıyorm Pc Başında Olamıyorum O yüzünden Araştırmak Bakmak Akla Gelmiyor zaman Olmayınca =) Tekrar Tekrar Teşekkür ederim hocam

7. yazılımın ingilizce hali nası arkadaslar hızlı mı sorun var mı ben zaten hep ingilizce kullanıyorum da denemeye degecek bişey mi ?

8. vortex yaptığı fwmi bu ?

9. Bu Himura'nın (Yapan kişinin adı) yaptığı FW enfes hızlı ve görsellik mükemmel ingilizcesini kullandım lakin Türkçe yapmak istedim hata veriyor çoğu şey üstadlardan birisine (Under Taker) rica ettim ilgilenecekti 1 hafta oldu ses seda çıkmadı bilen değerli üstadlardan birisi ilgilenirse (Sorunsuz Türkçe yaparsa) mükemmel bir FW bizde istifade ederiz.

10. Hocam Türkçe Yaptım'da Ama V02 Yapıyorum uzantısı .. v22 olarak kalıyor flash atınca açılmıyor telefon

11. Aynen öyle bendede sorun oldu bilen üstadlardan birisi el atarsa (Türkçe yaparsa) tadından yenmez harika bir fw Yayınladığı sitede hit Fw'lerden birisi bu fw.

12. Aynen Öyle Hocam. Ama İşte Yapamadım baya uğraştımda

13. hex editör'le dene

14. Olmuyor üstadlardan birisi el atması lazım Hızlı ve görselliği mükemmel Türkçeye sorunsuz çevrilirse gayet güzel olur.

15. Hiç Bişe Anlamadım :D

16. way be adamlar çatır çatır 4G kullanıyor biz 3 üne 3,5 buçuna alışma safhasındayken 3. Dünya ülkesimiyiz arkadaş bu ne yaws

Aybin.Kilic bunu beğendi.
  17. Yok canim olurmu hic bizim operatorlerimizin karlarina zeval gelmesin. Simdi 4g icin yatirim yaparlarmi daha yeni 3g kurmuslerken hemide.Milleti 3 g ile yolsunlar hani diyorlar ya jet hizinda internet diye 4 g gelirse o zaman da roket gibi derler verirler gazi :)

18. Dostum o fake 4g ikonu :) istersen bende var upload ederim :oke:

19. Hacı ben yükledim ama tel açılmadı içinde iki dosya vardı 3 üncü dosyayı başka cfw den aldım jafladım olmadı :?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 19:58