' Bu Yazılımı Türkçe Yapacak Arkadaş Aranıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
' Bu Yazılımı Türkçe Yapacak Arkadaş Aranıyor ?

Download Linki :

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
dailymobile'de gormustum hangi model icin bu cfw?

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 V52 :D Türkçe Dil arıyorum Ben Entegre Edecemde :D

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
bende vardı sanırım c6 için de olabilir bilmiyorum pc'ye geçince bakayım bi

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Buldum Hocam Çok Teşekkürkler

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
türkçe cfw'den çekebilrsn elinde herhangi bi tr c6 cfw varsa ;)

----------Eklendi @ 22:21:25 ---------- Yazıldı @ 22:19:56 ----------

Buldum Hocam Çok Teşekkürkler
<br />
<br />

ne demek yardımcı olabildiysem

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
türkçe cfw'den çekebilrsn elinde herhangi bi tr c6 cfw varsa ;)

----------Eklendi @ 22:21:25 ---------- Yazıldı @ 22:19:56 ----------

<br />
<br />

ne demek yardımcı olabildiysem

Ya Çalışıyorm Pc Başında Olamıyorum O yüzünden Araştırmak Bakmak Akla Gelmiyor zaman Olmayınca =) Tekrar Tekrar Teşekkür ederim hocam

giray38

giray38

Üye
yazılımın ingilizce hali nası arkadaslar hızlı mı sorun var mı ben zaten hep ingilizce kullanıyorum da denemeye degecek bişey mi ?

Ali Emre Çirik

Üye
vortex yaptığı fwmi bu ?

estami

Üye
Bu Himura'nın (Yapan kişinin adı) yaptığı FW enfes hızlı ve görsellik mükemmel ingilizcesini kullandım lakin Türkçe yapmak istedim hata veriyor çoğu şey üstadlardan birisine (Under Taker) rica ettim ilgilenecekti 1 hafta oldu ses seda çıkmadı bilen değerli üstadlardan birisi ilgilenirse (Sorunsuz Türkçe yaparsa) mükemmel bir FW bizde istifade ederiz.

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Bu Himura'nın (Yapan kişinin adı) yaptığı FW enfes hızlı ve görsellik mükemmel ingilizcesini kullandım lakin Türkçe yapmak istedim hata veriyor çoğu şey üstadlardan birisine (Under Taker) rica ettim ilgilenecekti 1 hafta oldu ses seda çıkmadı bilen değerli üstadlardan birisi ilgilenirse (Sorunsuz Türkçe yaparsa) mükemmel bir FW bizde istifade ederiz.

Hocam Türkçe Yaptım'da Ama V02 Yapıyorum uzantısı .. v22 olarak kalıyor flash atınca açılmıyor telefon

estami

Üye
Hocam Türkçe Yaptım'da Ama V02 Yapıyorum uzantısı .. v22 olarak kalıyor flash atınca açılmıyor telefon

Aynen öyle bendede sorun oldu bilen üstadlardan birisi el atarsa (Türkçe yaparsa) tadından yenmez harika bir fw Yayınladığı sitede hit Fw'lerden birisi bu fw.

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi

Aynen öyle bendede sorun oldu bilen üstadlardan birisi el atarsa (Türkçe yaparsa) tadından yenmez harika bir fw Yayınladığı sitede hit Fw'lerden birisi bu fw.

Aynen Öyle Hocam. Ama İşte Yapamadım baya uğraştımda

'Enver'

'Enver'

Üye
hex editör'le dene

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Hiç Bişe Anlamadım :D

savaronajointed

savaronajointed

Üye
way be adamlar çatır çatır 4G kullanıyor biz 3 üne 3,5 buçuna alışma safhasındayken 3. Dünya ülkesimiyiz arkadaş bu ne yaws

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
way be adamlar çatır çatır 4G kullanıyor biz 3 üne 3,5 buçuna alışma safhasındayken 3. Dünya ülkesimiyiz arkadaş bu ne yaws

Yok canim olurmu hic bizim operatorlerimizin karlarina zeval gelmesin. Simdi 4g icin yatirim yaparlarmi daha yeni 3g kurmuslerken hemide.Milleti 3 g ile yolsunlar hani diyorlar ya jet hizinda internet diye 4 g gelirse o zaman da roket gibi derler verirler gazi :)

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye

Yok canim olurmu hic bizim operatorlerimizin karlarina zeval gelmesin. Simdi 4g icin yatirim yaparlarmi daha yeni 3g kurmuslerken hemide.Milleti 3 g ile yolsunlar hani diyorlar ya jet hizinda internet diye 4 g gelirse o zaman da roket gibi derler verirler gazi :)

Dostum o fake 4g ikonu :) istersen bende var upload ederim :oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Hacı ben yükledim ama tel açılmadı içinde iki dosya vardı 3 üncü dosyayı başka cfw den aldım jafladım olmadı :?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt