bu toplama pc nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
Bence iyi çünkü sisteme atak uydurması lazım ce ilerde anakart Ekran kartı değiştirse bile güç kaynağını değiştirmeye gerek kalmaz

ama benim kasa da 500w ama 3 fan daha ekleyebiliyorum 120 lik

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
500 harddiski ne kadar tartışmışsınız ya.
herkesin zevki kendine.. bende 2.5 TB var yetmiyor ne olacak bunuda tartışın o zaman :zong:

sistem güzel 200R kasadaki vs550 watt power yeterli gelir. o kadar büyütmeyin. ekran kartı olarak daha performanslı 7870XT seçer olur biter :oke:

yunus486

yunus486

Üye
Şimdi güç kaynağının o sistemi kaldırması lazım fanla ne alakası var ileride illa ekran Kartı vs değiştirecek ve güç kaynağı kaldırmayınca ne olacak yada o kadar güzel sistemde kasma yapınca hdd ye gelecek olursak tabikide herkesin kendi tercihi ama o kadar para vermeye gerek yok eğer fiyat farkı azsa tabii alınır ama o kadar hafızayı doldurayacaksa fiyat farkı az olsa bike gerek yok

BelaMonte

BelaMonte

Üye
550 w düşük kardeş. sen forma girmiyon ama biz öneriyoruz :S

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
550 w düşük kardeş. sen forma girmiyon ama biz öneriyoruz :S
millet 550 wattla crossfire sistem kuruyor siz yetmez diyosunuz ya :D
mesele 550 watt olması değil mesele yazdıgı 550watt gücü verebilmesi ve VS550 kaliteli bir power
toplamda ekran kartı işlemci gibi demirbaş bileşenlere 500watt v12 kanalı sunuyor..

arkadaşlar işi iyi bilmeden yönlendirme yapmayın. yanlış bişey olur kimsenin günahını almayın :oke:
vs550 nin 225 watt a kadar ekran kartı desteği var (6+2)pin ve 6pin

BelaMonte

BelaMonte

Üye
millet 550 wattla crossfire sistem kuruyor siz yetmez diyosunuz ya :D
mesele 550 watt olması değil mesele yazdıgı 550watt gücü verebilmesi ve VS550 kaliteli bir power
toplamda ekran kartı işlemci gibi demirbaş bileşenlere 500watt v12 kanalı sunuyor..

arkadaşlar işi iyi bilmeden yönlendirme yapmayın. yanlış bişey olur kimsenin günahını almayın :oke:
vs550 nin 225 watt a kadar ekran kartı desteği var (6+2)pin ve 6pin
ben bildiğim kadarını söyledim. benim ekran kartım crossfire olabiliyor. çift ekran kartı girişli ve powerim 600w, kime sorsam yetmez diyor. o yüzden 2. bir ekran kartımı aldığım zaman eski bilgisayarın poweri ile birleştireceğim. bence daha güçlü alki şimdi anca yetse bile ileride sorun çıkartmasın

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ben bildiğim kadarını söyledim. benim ekran kartım crossfire olabiliyor. çift ekran kartı girişli ve powerim 600w, kime sorsam yetmez diyor. o yüzden 2. bir ekran kartımı aldığım zaman eski bilgisayarın poweri ile birleştireceğim. bence daha güçlü alki şimdi anca yetse bile ileride sorun çıkartmasın
yukarda söylemiştim. senin powerın 600 watt olabilir. ben sana seninkinden daha kaliteli 450 watt power önerebilirim. senin powerın kaldırmayacağı sistemi 450 watt kaldırabilir..

herşey watt değil.. önemli olan powerin kalitesi ver verebildiği güç..
nice power var 600 watt yazıyor ama 500 bile veremiyor..

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yukarda söylemiştim. senin powerın 600 watt olabilir. ben sana seninkinden daha kaliteli 450 watt power önerebilirim. senin powerın kaldırmayacağı sistemi 450 watt kaldırabilir..

herşey watt değil.. önemli olan powerin kalitesi ver verebildiği güç..
nice power var 600 watt yazıyor ama 500 bile veremiyor..
benim powerin kalitesini bilmiyorum ama sen yinede araştır. Sorun çıkmasın yeter :)