Tavsiye Bu taşınabilir şarj cihazı için yorumlarınız nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Kardesim isparta sahibindende arastir ili isparta yap 50.000 mahlik var bi tane fiyatina gore iyi fiyati hatirlamiyorum ama bana mantikli gelmisti. Ki bana kalirsa boyle seylere hic gerek yok. Iphone ortalama dakikada %1 sarj oluyor bi ortamda 100 dakika kalmiyor musun oda tam sarj bitik oldugunu hesapliyoruz bak 100 dakikada fulleniyor en azindan bataryan saglam kalir

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Alınabilir

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim isparta sahibindende arastir ili isparta yap 50.000 mahlik var bi tane fiyatina gore iyi fiyati hatirlamiyorum ama bana mantikli gelmisti. Ki bana kalirsa boyle seylere hic gerek yok. Iphone ortalama dakikada %1 sarj oluyor bi ortamda 100 dakika kalmiyor musun oda tam sarj bitik oldugunu hesapliyoruz bak 100 dakikada fulleniyor en azindan bataryan saglam kalir
O kadar büyük ve markasız bi ürün alamam :(

0MG90

0MG90

Üye
Bunlar gereksiz ürün ya gerçekten

• Beğen
avast

avast

Üye
Arabada sehirler arasi lazim olur sadece ben o yuzden bakiyorum

iOSunEzgisi

iOSunEzgisi

Üye
Ben de portable batarya akü tarzında bir cihaz kullanıyorum , uygun fiyata getirtmiştim fakat her ne cihaz kullanırsak kullanalım telefona gelecek olan enerjinin tamamını prizdeki gibi veremeyeceği için orjinal pilin ömrünü yiyecektir. Ha öyle her an portable takmayacaksanız süper , özellikle yolculuklarda.. 1-2 saatlik yolculuklarımda direk kullanıyorum , gayet de dolduruyor..

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Bence hic alma kardes bosver

• Beğen

Üst Alt