Xiaomi Mi 16000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı 78 TL Ne Dersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi 16000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı 78 TL Ne Dersiniz ?
Uygunmudur Acaba Şimdi Orjinal Çıkmaz İse Uğraş Dur.
Link

hbwolf

Üye
hala nokia kullanıyorsan uzun uzun götürür sanırım bu seni :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yanında taşımayı düşünmüyorsun dimi cebine sığmaz bu :) hem kesin çıkmadır

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Günün Fırsatı ürünü. Çakma olamaz. Olsa bile Gittigidiyor gibi sitelerde kazıklanmaz kimse.

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yanında taşımayı düşünmüyorsun dimi cebine sığmaz bu :) hem kesin çıkmadır
Olsa Geri Gönderirim Sorun Değilde Zamanım Gitmiş Olur o Kadar.Ayrıca Yanında Taşırsın Arka Cebe Koyarsında Biraz Ağır Olur İşte Bundan Var Bende Kare Diğerleri Dikdörtgen Fazla Rahatsız Etmiyor Arka Cepte
2 Tane Alıyorum Ben :sirit:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dostum 10000mah vardı bende cepte taşıması mümkün değil çok ağır çanta ya da mont cebi anca olur sen bide 16000 den bahsediyorsun :) çakma kısmında ciddi değildim :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Dostum 10000mah vardı bende cepte taşıması mümkün değil çok ağır çanta ya da mont cebi anca olur sen bide 16000 den bahsediyorsun :) çakma kısmında ciddi değildim :D
Valla Tplinkinki Çok Ağir Değildide Buda Bişey Olmaz Olmazsa Bebek Taşımak İçn Kullandıkları Şeylerden Alırız :nargile:
Dün 1 Tane Daha Şipariş Verdim Normalde 5 10 TL Daha Pahalıymış Sanırım :hmmm Neyse Toplam 3 Etti :mahcup: Hayırlı Olsun Bana :sirit:

blastx

blastx

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu öneririm :
Bu Sitede Olduğunu Bİliyorumda Çok Fİyat Farkı Olmayan Ürünleri Genelde TRden Alıyorum yada TRde Olmayan Bişeyse Yurtdışından Alıyorum BUgün Bişeyler Aldım Yeni Geldiler Tşkler :) 3 Tane Şipariş Verdim Gittigidiyordan

blastx

blastx

Üye
Bu Sitede Olduğunu Bİliyorumda Çok Fİyat Farkı Olmayan Ürünleri Genelde TRden Alıyorum yada TRde Olmayan Bişeyse Yurtdışından Alıyorum BUgün Bişeyler Aldım Yeni Geldiler Tşkler :) 3 Tane Şipariş Verdim Gittigidiyordan
Hayırlı olsun

• Beğen

Koradam

Üye
Sahte değilse iyi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi