bu reklam türkiyede yapılırsa ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu reklam türkiyede yapılırsa ;)
3M firmasının cam ürünlerinde kendini ispatlamak amaçlı otobüs duraklarındaki reklamı!...
Cam o kadar sağlamışki bunun içindeki gerçek paraların kırılıp alınması imkansızmış!!!

Buyrun yorumlar ??

bizim millet bu camı dözerle kırar yine alır paraları

ewet bizim millette çok hırsız var çhokkk..

Senin tüm milleti zan altında bırakman doğru değil, zira Yazuvun Mısır Seferini okusaydın böyle düşünmezdin.

werarce

Üye
Komple alır götürürler onu

kol@j

Üye
bu reklam Türkiye de olmaz.

adamların bizden daha çok hırsız derdi var ki böyle bir ürün geliştirip reklam yapmışlar...

bu reklam türkiede yapılmaz veya yapılamaz

o para dolu camı verin bana bakın nasıl kırıyorum sanayide çalışıyorum ve 200 tonluk prese basarım walla dahada mı kırılmadı oksijenle keserim o camı

o camda ne var yhaa dozer getirseler kırarım

Belkide bu reklam türkiyede dir,çünkü takip edenler bilir,ülkemiz avrupanın en güvenli ülkesi seçildi.Avrupa birliği ülkelerinin en az suç işlenen ülkesinden bile daha gerilerdeyiz.

niqotein

Üye
ya en kötü ihtimalle kaldırımla bir götürürler ben olsam kaldırımı kazır gene alırdım snra camı açmanın bi yolu bulunur nası olsa

zaza

Üye
Adamlar oraya koyduklarına göre hırsızların çekindiği bişey var ya polis merkezi hemen karşısındaysa ?

Reşwan

Emekli Yönetici
bu reklam Türkiye de olmaz.

adamların bizden daha çok hırsız derdi var ki böyle bir ürün geliştirip reklam yapmışlar...

katıldım doğru demişsin olsa bile alıp götürürler yada çok sağlam olmuşki yapmışlar yoksa ne diye reklam olsun demi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...