Bu özellik'te Bir bilgisayarda Windows 7 ' yi rahat kullanabilirmiyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
Bu özellik'te Bir bilgisayarda Windows 7 ' yi rahat kullanabilirmiyim ?
Bilgisayar Türü ACPI Çok işlemcili Bilgisayar
CPU Türü Intel Pentium 4 3.00 Ghz 2MB 800
2 GB DDR RAM / 120 GB HDD / DVD / 4x USB 2.0
Görüntü Bağdaştırıcısı ATI Radeon HD 4600 Series (1024 MB) DDR2

(bu ekran kartının Direx 10 desteği varmı ? 11 sanmıyorum ama varsa oda olur bu konudada yardımcı olun )

başka özellik yazmam gerekmiyor sanırım.. arkdaşlar windows 7 nin 4 farklı işletim sistemi var galiba. bende ultimate var bunumu kurmalıyım yoksa başka birinimi kurmalıyım yardımcı olun.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
ATI Radeon HD 4600 DDR2 olduğu için zaten DirectX 10.1 desteklidir. Windows 7 Ultimate, Windows 7 ailesinin en hızlı, en performanslı ve içeriği zengin olduğundan dolayı bunu kurmanızı tavsiye ederim.

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
Ram Ler DDR olduğu için bi skıntı olmaz demi... işlemcide bi skıntı yok sanırım. performansıı çok güzell suan neredeyse yüklediğim tüm oyunları açtı.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Ram Ler DDR olduğu için bi skıntı olmaz demi... işlemcide bi skıntı yok sanırım. performansıı çok güzell suan neredeyse yüklediğim tüm oyunları açtı.

DDR ve DDR2 Ram'ler arasında frekans farkı vardır. DDR Ram'ler 200MHz frekans hızında çalışırken, DDR2 Ram'ler 800MHz frekans hızında çalışır. Fakat DDR Ram'ler FSB ile 400MHz'a kadar çıkartılabilir. Bu yönden Ram'in DDR olması ile performans açısından biraz düşüş gözlenebilir.

samety500

samety500

Üye
rahatlıkla kullnırsın sorun olmazz

viper_aslan

Üye
sorunsuz kulanirsin ayni ekran karti ve reme sahip bi pc ye kurdum sorunsuz caliste islemciside seninkisinden dusuktu ultimed daha iyi olur senin acindan guncelestirme ve hiz sorun yasamasin ama sen yine gonlunun istedini yap kulandin windowsu bilmiyom ama w7 kulanimi ve performansi ayri bir zevk

futbol123

futbol123

Üye
kaldırır kaldırmasınada kasmalar olur çünkü işlemciniz eski en az dual core olması lazım donma kasma olmaması için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt