Bilgisayarımın Ederi?

Sponsorlu Bağlantılar

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bozuk mal saatıgını ilk defa senden duydum. doğrudur fabrikasyon hatasıyla birkaç hatalı ürün çıksada hemen değişimini yapıyorlar merak etme :oke:

doğrudur indirim internetten alışveriş için. ama 2 haftada bir mağazalarda da %25 indirim geçerli oluyor.
sistemi gidip vatandan aldıgından orda toplattırırsın. kasayı birleşik bir şekilde alır gelirsin tüm kutularını flnda istersin olur biter :good:

AMD intel konusunda. bütçeni 2000 TL üzerine çıkarmadıktan sonra intel almanın anlamı yok :)

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
bozuk mal saatıgını ilk defa senden duydum. doğrudur fabrikasyon hatasıyla birkaç hatalı ürün çıksada hemen değişimini yapıyorlar merak etme :oke:

doğrudur indirim internetten alışveriş için. ama 2 haftada bir mağazalarda da %25 indirim geçerli oluyor.
sistemi gidip vatandan aldıgından orda toplattırırsın. kasayı birleşik bir şekilde alır gelirsin tüm kutularını flnda istersin olur biter :good:

AMD intel konusunda. bütçeni 2000 TL üzerine çıkarmadıktan sonra intel almanın anlamı yok :)

Çok sağ ol bana bayağı yardımcı oldun. Bu toplama işlemi için para alıyorlar mı peki?

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :tşk:

- - - Eklendi - - -

Peki ben bunları topladığımda windows kurulu olarak mı gelecek yoksa ben mi kuracağım? Ben kuramam da hiç bilmiyorum. Ama bilgisayarcı tanıdığım var yani biliyim de :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Teşekkürler. :tşk:

- - - Eklendi - - -

Peki ben bunları topladığımda windows kurulu olarak mı gelecek yoksa ben mi kuracağım? Ben kuramam da hiç bilmiyorum. Ama bilgisayarcı tanıdığım var yani biliyim de :D

sadece sistemi kurarlar bir çalıştırıp biostan komtrol ederler fln o kadar.
windowsu kendin kuracaksın :oke:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu özelliklere sahip bir laptop bulabilir miyim? Yani oyun oynayabileceğim hizlı oyun videoları cekebileceğim 2.000 lirayi gecmemek şartı ile

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye
Kardeşim o bütçeye bunlar alınabilir

CPU: ---362 TL---

Anakart: ---234 TL---

Ram: ---151 TL---

EKRAN kARTI: ---365 TL---

HDD: ---150 TL---

PSU: ---225 TL---

Yanlarına yazdığım fiyatlar indirimsiz kendi fiyatlarıdır %25 indirimle 1400 TL oluyor
şu anda bütçene göre gayet oyun bilgisayarı topladım her oyunu sorunsuzca oynarsın :oke:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi

her hafta sonu indirim var. vatanda bitmediyse olması lazım

Bi görseydim nasıl bir şey olacağını keşke.

- - - Eklendi - - -

Bu mu acaba ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Bi görseydim nasıl bir şey olacağını keşke.

- - - Eklendi - - -

Bu mu acaba ?

evet bu model i5 li modlide var ayrıca windows suz yani freedos alınca daha ucuz

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi

evet bu model i5 li modlide var ayrıca windows suz yani freedos alınca daha ucuz

Bu bilgisayarı çok sevdim i5 linkini de vereceğim arasındaki fark çok mu bakar mısın ve sen hangisini önerirsin? Bir de bilgisayarı freedos olarak nasıl alabilirim Vatandan adlıktan sonra da bilgisayarcıya götürsem yapar mı? Son oalarak da win7 mi win8 mi önerirsin performans açısından değişiklik çok fark yapar mı?

- - - Eklendi - - -

Çok soru soruyorum ama benim için çok önemli teşekkürler yardımlarınız için. Bide bilgisayarcı yaparsa windows yüklemesi falan kaç para alır ortalama?

- - - Eklendi - - -

Off i5 linkini unutmuşum :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şimdi Freedos şöyle oluyor içinde yüklü olarak Windows işletim sistemi olmuyor. bu sebepten windows parası da olmuyor.
daha ucuza geliyor. vatanda satılan windowslu modeli yani windows parası dahil..
aynı modeli PCDEPO sitesinde freedos olarak satıyorlar.

mesela i5 linkini verdin sen. orda vatanın şuanki %25 indirimiyle bile 2131 TL

buda pcdepo linki aynı pc sadece freedows yani windows 8 değil.. 1950 TL sen alıp windows 8 kuracaksın :oke:

windows varsa 200 TL fark çıkıyor... vatanın indirimi bile kurtaramıyor aradaki farkı. normalde windows farkı 500 TL civarı :oke:

ayrıca yüklü gelen windows 8 pekte iyi değil... Mad Eagle moderetörümüz i7 li windows 8 aldı ama içindeki windows 8 i silip kendisi win8 yükledi :oke: beraber gelen windows8 in bir anlamı yok açıkcası :good:

cidden alacaksan pcdepo güvenli bir firma tereddütün olmasın :oke:

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Öneri için teşekkürler. win8 mi yükleyeyeim sence win7 mi? ona da karar veremedim. Deneme fırsatımda olamaz da. Bi de bu pcdepo da vatan'dakinin aynısı değil mi. Son olarakda i5 mi i7 mi? Fark çok mu?

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye
O laptopa vereceğin paraya yazık

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
O laptopa vereceğin paraya yazık

Neden yazık olsun anlamadım. Her yere baktım yorumların hepsi olumlu videolara baktım performansları çok iyi. Çantasını da çok beğendim. Bence tam benlik çok kullanışlı. Hem madem yazık benim istediğim özelliklere göre öner bir tane.

- - - Eklendi - - -

şimdi Freedos şöyle oluyor içinde yüklü olarak Windows işletim sistemi olmuyor. bu sebepten windows parası da olmuyor.
daha ucuza geliyor. vatanda satılan windowslu modeli yani windows parası dahil..
aynı modeli PCDEPO sitesinde freedos olarak satıyorlar.

mesela i5 linkini verdin sen. orda vatanın şuanki %25 indirimiyle bile 2131 TL

buda pcdepo linki aynı pc sadece freedows yani windows 8 değil.. 1950 TL sen alıp windows 8 kuracaksın :oke:

windows varsa 200 TL fark çıkıyor... vatanın indirimi bile kurtaramıyor aradaki farkı. normalde windows farkı 500 TL civarı :oke:

ayrıca yüklü gelen windows 8 pekte iyi değil... Mad Eagle moderetörümüz i7 li windows 8 aldı ama içindeki windows 8 i silip kendisi win8 yükledi :oke: beraber gelen windows8 in bir anlamı yok açıkcası :good:

cidden alacaksan pcdepo güvenli bir firma tereddütün olmasın :oke:

PCDepoda ürün stoklarda bulunamadı diyor :S

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Neden yazık olsun anlamadım. Her yere baktım yorumların hepsi olumlu videolara baktım performansları çok iyi. Çantasını da çok beğendim. Bence tam benlik çok kullanışlı. Hem madem yazık benim istediğim özelliklere göre öner bir tane.

- - - Eklendi - - -

PCDepoda ürün stoklarda bulunamadı diyor :S

vereceğin paraya yazık diyen üyeyi dinleme sen daha öncesinde ban yemiş kötü fikirli bir üye boşver sen onu :oke:
gelecektir stoklara çok satılan bir notebook çünkü

Üst Alt